Connect with us

crohoops division 2

Division 2 2021-22 – Schedule & Results

Division 2 2021-22 – Schedule & Results

I kolo – 17.10.2021.
Downtown La Perla vs. Yokohama Snipers 74:55
The White Mamba vs. AP NAV Chefs Košarka 51:83
Kušlanova vs. Pešća Nightmare Raptors 56:63
Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos (polufinale Div.3 2020-21) 72:65
Barić & Sons vs. IN2 Team 72:77
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind (polufinale Div.3 2020-21) 80:52

II kolo – nedjelja 24.10.2021. SCU
Pešća Nightmare Raptors vs. AP NAV Chefs Košarka 65:82
Bauerfeind vs. Kušlanova 79:64
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 74:55
IN2 Team vs. The White Mamba 48:34 (odigrano 9.12.2021. SCU)
Trnsko Diablos vs. Downtown La Perla 91:89
Arkham City Jail Blazers vs. Slobosonics Moby Dick (finale Div.3 2020-21) 87:71

III kolo – sub-ned 6.-7.11.2021.
IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers 51:69
Yokohama Snipers vs. Bauerfeind 65:108
Trnsko Diablos vs. Barić & Sons 94:95
Pešća Nightmare Raptors vs. Slobosonics Moby Dick 68:58
AP NAV Chefs Košarka vs. Kušlanova 93:80
Downtown La Perla vs. The White Mamba 73:60

IV kolo – sub-ned 13.-14.11.2021.
The White Mamba vs. Yokohama Snipers 78:81
Slobosonics Moby Dick vs. AP NAV Chefs Košarka 64:90
BD Kušlanova vs. Downtown La Perla 101:66 (odigrano 24.04.2022. BD; prethodno odgođeno (DLP))
Barić & Sons vs. Pešća Nightmare Raptors 75:65
Arkham City Jail Blazers vs. Trnsko Diablos 67:61
Bauerfeind vs. IN2 Team 54:75

V kolo – nedjelja 21.11.2021.
Trnsko Diablos vs. Bauerfeind 80:90
Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers 57:74
AP NAV Chefs Košarka vs. Barić & Sons 72:83
Yokohama Snipers vs. IN2 Team 52:107
Downtown La Perla vs. Slobosonics Moby Dick 60:89
The White Mamba vs. Kušlanova 84:106 (odigrano 07.05.2022.; prethodno odgođeno (TWM’))

VI kolo – sub-ned 27.-28.11.2021.
Slobosonics Moby Dick vs. The White Mamba 92:76
Barić & Sons vs. Downtown La Perla 80:71
Arkham City Jail Blazers vs. AP NAV Chefs Košarka 90:51
Bauerfeind vs. Pešća Nightmare Raptors 66:69
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 66:71
IN2 Team vs. Trnsko Diablos 73:70

VII kolo – sub/ned 4.-5.12.2021.
Pešća Nightmare Raptors vs. IN2 Team 65:60
AP NAV Chefs Košarka vs. Bauerfeind 50:68
Downtown La Perla vs. Arkham City Jail Blazers 55:108
The White Mamba vs. Barić & Sons 76:75
Kušlanova vs. Slobosonics Moby Dick 86:88
Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos 66:70

VIII kolo – nedjelja 12.12.2021.
Slobosonics Moby Dick vs. Yokohama Snipers 81:69
Barić & Sons vs. Kušlanova 85:102
Arkham City Jail Blazers vs. The White Mamba 82:63
Bauerfeind vs. Downtown La Perla 63:65
IN2 Team vs. AP NAV Chefs Košarka 48:59 (odigrano 24.04.2022. BD; prethodno odgođeno (NC))
Trnsko Diablos vs. Pešća Nightmare Raptors 76:70 (odigrano 24.04.2022.; prethodno odgođeno (TRN))

IX kolo – sub/ned 18.-19.12.2021.
Yokohama Snipers vs. Pešća Nightmare Raptors 83:72
Downtown La Perla vs. IN2 Team 58:73
AP NAV Chefs Košarka vs. Trnsko Diablos 62:94
The White Mamba vs. Bauerfeind 65:83
Kušlanova vs. Arkham City Jail Blazers 70:94
Slobosonics Moby Dick vs. Barić & Sons 123:67 (odigrano 21.4.2022. DK Cedevita; prethodno odgođeno (B&S))

X kolo – sub/ned 8.-9.1.2022.
Downtown La Perla vs. Pešća Nightmare Raptors 57:88
The White Mamba vs. Trnsko Diablos 80:87
Kušlanova vs. IN2 Team 82:83
Yokohama Snipers vs. AP NAV Chefs Košarka 66:94
Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind 81:76
Barić & Sons vs. Arkham City Jail Blazers 62:98

XI kolo – nedjelja 16.1.2022.
Bauerfeind vs. Barić & Sons 95:60 (odigrano 12.05.2022.; prethodno odgođeno (B&S’))
IN2 Team vs. Slobosonics Moby Dick 74:106
Trnsko Diablos vs. Kušlanova 89:62
Pešća Nightmare Raptors vs. The White Mamba 54:65
Arkham City Jail Blazers vs. Yokohama Snipers 63:53
AP NAV Chefs Košarka vs. Downtown La Perla 79:82

XII kolo – sub-ned 22.-23.1.2022.
Downtown La Perla vs. Yokohama Snipers 60:91
The White Mamba vs. AP NAV Chefs Košarka 75:71
Kušlanova vs. Pešća Nightmare Raptors 62:68
Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos 95:89
Barić & Sons vs. IN2 Team 62:88 (odigrano 5.5.2022.; prethodno odgođeno (B&S’))
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 82:81 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno (AC))

XIII kolo – sub-ned 29.-30.1.2022.
BD Pešća Nightmare Raptors vs. AP NAV Chefs Košarka 68:61 (odigrano 12.05.2022.; prethodno odgođeno (PNR’))
BD Bauerfeind vs. Kušlanova 76:68
BD Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 65:71
SCU IN2 Team vs. The White Mamba 75:69
SCU Trnsko Diablos vs. Downtown La Perla 68:60
SCU Arkham City Jail Blazers vs. Slobosonics Moby Dick 113:66

XIV kolo – nedjelja 6.2.2022.
SCU IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers 48:62
SCU Yokohama Snipers vs. Bauerfeind 58:59
SCU Trnsko Diablos vs. Barić & Sons 103:45
SCU Pešća Nightmare Raptors vs. Slobosonics Moby Dick 63:83
SCU Downtown La Perla vs. The White Mamba 79:71

SCU AP NAV Chefs Košarka vs. Kušlanova 60:71 (odigrano 24.04.2022. BD; prethodno odgođeno (NC))

XV kolo – sub-ned 12.-13.2.2022.
BD Kušlanova vs. Downtown La Perla 82:61
BD Slobosonics Moby Dick vs. AP NAV Chefs Košarka 58:73
SCU The White Mamba vs. Yokohama Snipers 75:74
SCU Barić & Sons vs. Pešća Nightmare Raptors 65:69
SCU Arkham City Jail Blazers vs. Trnsko Diablos 98:79
SCU Bauerfeind vs. IN2 Team 64:75

XVI kolo – sub-ned 19.-20.2.2022.
BD Trnsko Diablos vs. Bauerfeind 81:94
BD Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers 53:104
BD AP NAV Chefs Košarka vs. Barić & Sons 100:64
SCU The White Mamba vs. Kušlanova 68:57
SCU Yokohama Snipers vs. IN2 Team 68:71 (odigrano 24.04.2022. BD; prethodno odgođeno (IN2))
SCU Downtown La Perla vs. Slobosonics Moby Dick 76:104 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno DLP))

XVII kolo – nedjelja 27.2.2022.
SCU Arkham City Jail Blazers vs. AP NAV Chefs Košarka 88:65
SCU Barić & Sons vs. Downtown La Perla 55:64
SCU Slobosonics Moby Dick vs. The White Mamba 73:75
SCU Kušlanova vs. Yokohama Snipers 52:46 (OT; 44:44)
SCU IN2 Team vs. Trnsko Diablos 85:67 (odigrano 07.05.2022.; prethodno odgođeno (TD))
SCU Bauerfeind vs. Pešća Nightmare Raptors 81:70 (odigrano 24.04.2022. SCU; prethodno odgođeno (PNR))

XIX kolo – sub-ned 12.-13.3.2022.
BD Slobosonics Moby Dick vs. Yokohama Snipers 85:105
BD Barić & Sons vs. Kušlanova 83:113
BD Arkham City Jail Blazers vs. The White Mamba  90:48
SCU Bauerfeind vs. Downtown La Perla 77:53   
SCU IN2 Team vs. AP NAV Chefs Košarka 54:69
SCU Trnsko Diablos vs. Pešća Nightmare Raptors 69:75

XX kolo – nedjelja 20.3.2022.
SCU AP NAV Chefs Košarka vs. Trnsko Diablos 75:59
SCU Yokohama Snipers vs. Pešća Nightmare Raptors 67:84
SCU Downtown La Perla vs. IN2 Team 73:70
SCU Slobosonics Moby Dick vs. Barić & Sons 103:74 (odigrano 02.05.2022.; prethodno odgođeno (B&S))
SCU Kušlanova vs. Arkham City Jail Blazers 67:90
SCU The White Mamba vs. Bauerfeind 33:55

XXI kolo – sub-ned 26.-27.3.2022.
BD Downtown La Perla vs. Pešća Nightmare Raptors 76:90
BD The White Mamba vs. Trnsko Diablos 54:79
BD Kušlanova vs. IN2 Team 75:57
SCU Yokohama Snipers vs. AP NAV Chefs Košarka 92:75
SCU Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind 50:108
SCU Barić & Sons vs. Arkham City Jail Blazers 51:76

XXII kolo – ned 3.4.2022.
SCU Pešća Nightmare Raptors vs. The White Mamba 64:61
SCU Arkham City Jail Blazers vs. Yokohama Snipers 66:54
SCU AP NAV Chefs Košarka vs. Downtown La Perla 60:54
SCU Bauerfeind vs. Barić & Sons 90:61
SCU Trnsko Diablos vs. Kušlanova 66:78
SCU IN2 Team vs. Slobosonics Moby Dick 66:89

XVIII kolo – sub-ned 9.-10.4.2022. (ODGOĐENO 05.-06.03.2022.)
BD Pešća Nightmare Raptors vs. IN2 Team 75:49
BD AP NAV Chefs Košarka vs. Bauerfeind 84:108 (odigrano 10.5.2022.; prethodno odgođeno (BF))
BD Downtown La Perla vs. Arkham City Jail Blazers 65:81 (prethodno prekinuto, nastavljeno 23.04.2022. BD)
SCU The White Mamba vs. Barić & Sons 65:55
SCU Kušlanova vs. Slobosonics Moby Dick 61:106
SCU Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos 62:70

 

CROHOOPS DIV.2 2021-2022 – FINAL STANDINGS 14.05.2022.

#1 Arkham City J.Blazers 22-0 44b
#2 Bauerfeind 15-7 37b
#3 Slobosonics Moby Dick 14-8 36b
#4 Pešća Nightmare Raptors 13-9 35b
#5 IN2 Team 12-10 34b
#6 AP NAV Chefs Košarka 11-11 33b
#7 Trnsko Diablos 10-12 32b
#8 Kušlanova 9-13 31b
#9 Yokohama Snipers 7-15 29b
#10 Downtown La Perla 7-15 29b
#11 The White Mamba 7-15 29b
#12 Barić & Sons 5-17 27b

BODOVANJE: pobjeda-2 boda; poraz-1 bod; predaja-0 bodova;

 

CROHOOPS DIV.2 2021-2022 – 1/4 FINALA DOIGRAVANJA 15.-22.5.2022.
SCU D2R1G1 #3 Slobosonics Moby Dick vs. #6 AP NAV Chefs Košarka 76:72 (1:0)
SCU D2R1G1 #2 Bauerfeind vs. #7 Kušlanova 83:69 (1:0)
SCU D2R1G1 #4 Pešća Nightmare Raptors vs. #5 IN2 Team 63:59 (1:0)
BD D2R1G1 #1 Arkham City Jail Blazers vs. #8 Yokohama Snipers 69:48 (1:0)

BD D2R1G2 #2 Bauerfeind vs. #7 Kušlanova 117:78 (2:0)
BD D2R1G2 #1 Arkham City Jail Blazers vs. #8 Yokohama Snipers 78:56 (2:0)
BD D2R1G2 #3 Slobosonics Moby Dick vs. #6 AP NAV Chefs Košarka 127:70 (2:0)
BD D2R1G2 #4 Pešća Nightmare Raptors vs. #5 IN2 Team 84:71 (2:0)

SEMIFINAL ROUND
BD D2R2G1 #1 Arkham City Jail Blazers vs. #4 Pešća Nightmare Raptors 87:71 (1:0)
BD D2R2G1 #2 Bauerfeind vs. #3 Slobosonics Moby Dick 86:80 (1:0)

BD D2R2G2 #1 Arkham City Jail Blazers vs. #4 Pešća Nightmare Raptors 61:67 (1:1)
CED D2R2G2 #2 Bauerfeind vs. #3 Slobosonics Moby Dick 92:95 (1:1)
BD D2R2G3 #1 Arkham City Jail Blazers vs. #4 Pešća Nightmare Raptors 66:56 (2:1)
D2R2G3 #2 Bauerfeind vs. #3 Slobosonics Moby Dick TBD

– igra se na dvije pobjede u seriji; 
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda

————————————————-

CroHoops All-Star Games – 3.9.2022. 
Division III All-Stars vs. International Stars
Division I All-Stars vs. Division II All-Stars

 


NAPOMENE:
-*BD-Boćarski dom-subotom; *SCU-Sportski centar Univers-nedjeljom;
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice (osim za prvu subotnju utakmicu u Boćarskom domu – za istu se radi o vremenu predviđenog ulaska u svlačionice)
– plasman u doigravanje izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
– oba finalista će u sezoni 2022-23 nastupati u Div.1

 

 

 

 

 

 

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 2