Connect with us

crohoops division 1

Division 1 2021-22 – Schedule & Results

Division 1 2021-22 – Schedule & Results

CroHoops Division I 2021-22 – Raspored & Rezultati


1. kolo- 10.10.2021.
Rude Boys vs. Antitalenti Superology 66:109
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 96:111
FINA Hackleri vs. Bosco 75:63 (0:0)
Fenix vs. Invicta 63:59 (0:0)
Legionari vs. Jankomir Transfomers 64:113
Građevinski fakultet vs. Savica City 101:92

2. kolo – 17.10.2021.
Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet 93:111
Invicta vs. Legionari 90:73
Savica City vs. Volovčica Wolves 95:84
Bosco vs. Fenix 82:86 (0:0)
Antitalenti Superology vs. FINA Hackleri 111:80 (0:0)
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 81:86 (OT; 81:81)

3. kolo – 24.10.2021.
Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves 109:100
Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec (finale D1 sezone 2019-20) 89:80
Jankomir Transfomers vs. Fenix 115:75 (0:0)
Invicta vs. FINA Hackleri 96:92 (0:0)
Bosco vs. Rude Boys 65:91
Savica City vs. Legionari 94:78

4. kolo – 7.11.2021.
Fenix vs. Antitalenti Superology (0:0) (prethodno odgođeno (FX))

FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec 82:123 (0:0)
Legionari vs. Bosco 101:64
Volovčica Wolves vs. Rude Boys 90:98
Građevinski fakultet vs. Invicta 80:77
Savica City vs. Jankomir Transfomers 76:113 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno (SC))

5. kolo – 14.11.2021.
Invicta vs. Savica City 79:89
Bosco vs. Građevinski fakultet 65:73
Antitalenti Superology vs. Legionari 99:91
Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix 94:72 (0:0)
Rude Boys vs. FINA Hackleri 91:99 (0:0)
Jankomir Transfomers vs. Volovčica Wolves 106:100

6. kolo – 21.11.2021.
Fenix vs. Rude Boys 84:74 (0:0)

Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology 96:117
Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec 72:91 (odigrano 24.04.2022.; prethodno odgođeno (LG))
Savica City vs. Bosco 93:83 (odigrano 26.04.2022.; prethodno odgođeno (BO))

Jankomir Transfomers vs. Invicta 98:99 (odigrano 28.04.2022.; prethodno odgođeno (IN))
Volovčica Wolves vs. FINA Hackleri (0:0) (prethodno odgođeno (FH))

7. kolo – 28.11.2021.
Invicta vs. Volovčica Wolves 83:91
Bosco vs. Jankomir Transfomers 71:111
Antitalenti Superology vs. Savica City 94:95(OT)
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 81:90
FINA Hackleri vs. Fenix (0:0)
Rude Boys vs. Legionari 64:69

8. kolo – 5.12.2021.
Legionari vs. FINA Hackleri 111:72 (0:0)
Volovčica Wolves vs. Fenix 66:78 (0:0)
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 0:20
Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec 73:80
Jankomir Transfomers vs. Antitalenti Superology 92:98
Invicta vs. Bosco 93:70

9. kolo – 12.12.2021.
Antitalenti Superology vs. Invicta 64:78
Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers 105:82
Bosco vs. Volovčica Wolves 87:80
FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet 89:99 (0:0)
Fenix vs. Legionari 82:78 (0:0)
Rude Boys vs. Savica City 84:89 (odigrano 04.05.2022.; prethodno odgođeno (RB))

10. kolo – 19.12.2021.
Savica City vs. FINA Hackleri 99:78 (0:0)
Jankomir Transfomers vs. Rude Boys 68:95
Volovčica Wolves vs. Legionari 70:90
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 100:101
Građevinski fakultet vs. Fenix 79:101 (0:0)
Bosco vs. Antitalenti Superology 75:102 (odigrano 07.05.2022.; prethodno odgođeno (AS))

11. kolo – 9.1.2022.
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 116:80
FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers 78:127 (0:0)
Antitalenti Superology vs. Volovčica Wolves 77:85
Legionari vs. Građevinski fakultet 80:87
Fenix vs. Savica City (0:0) (prethodno odgođeno (FX))
Rude Boys vs. Invicta 95:93 (odigrano 29.3.2022. BD, prethodno odgođeno (RB))

12. kolo – 16.1.2022.
Rude Boys vs. Antitalenti Superology 84:103
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 83:74
Fenix vs. Invicta 100:77 (0:0)
FINA Hackleri vs. Bosco 66:74 (0:0) (odigrano 13.3.2022., prethodno odgođeno (FH’))

Legionari vs. Jankomir Transfomers 131:73 (odigrano 10.04.2022.; prethodno odgođeno (LG’))
Građevinski fakultet vs. Savica City 89:84 (odigrano 19.04.2022.; prethodno odgođeno (GF’))

13. kolo – 23.1.2022.
Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet 77:81
Bosco vs. Fenix 77:91 (0:0)
Antitalenti Superology vs. FINA Hackleri 138:68 (0:0)
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 101:85
Invicta vs. Legionari 71:110 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno (IN’))
Savica City vs. Volovčica Wolves 94:83 (odigrano 12.04.2022. – prethodno odgođeno (VW’))

14. kolo – 30.1.2022.
Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves 92:98
Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec 86:100
Invicta vs. FINA Hackleri 98:62 (0:0)
Bosco vs. Rude Boys 49:77
Savica City vs. Legionari 96:92
Jankomir Transfomers vs. Fenix (0:0) (prethodno odgođeno (JT))

15. kolo – 6.2.2022.
Fenix vs. Antitalenti Superology 83:85 (0:0)
Legionari vs. Bosco 71:92
Volovčica Wolves vs. Rude Boys 99:102 (OT)
Građevinski fakultet vs. Invicta 105:112
Savica City vs. Jankomir Transfomers 98:90
FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec (0:0)

16. kolo – 13.2.2022.
Invicta vs. Savica City 89:85
Jankomir Transfomers vs. Volovčica Wolves 68:108
Antitalenti Superology vs. Legionari 99:81
Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix 92:73 (0:0)
Bosco vs. Građevinski fakultet 74:52
Rude Boys vs. FINA Hackleri 120:78 (0:0)

17. kolo – 20.2.2022.
Fenix vs. Rude Boys 96:89 (0:0)
Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec 54:77
Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology 104:94
Savica City vs. Bosco 92:70
Jankomir Transfomers vs. Invicta 97:112
Volovčica Wolves vs. FINA Hackleri (0:0) (prethodno odgođeno (FH))

20. kolo – 13.3.2022.
Antitalenti Superology vs. Invicta 76:71
Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers 103:86
Rude Boys vs. Savica City 102:100
Bosco vs. Volovčica Wolves 20:0 (prethodno odgođeno (VW))
FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet (0:0) (prethodno odgođeno (GF))
Fenix vs. Legionari (0:0)

21. kolo – 20.3.2022.
Savica City vs. FINA Hackleri 115:85 (0:0)
Jankomir Transfomers vs. Rude Boys 105:133
Volovčica Wolves vs. Legionari 92:82
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 80:78
Bosco vs. Antitalenti Superology 75:79
Građevinski fakultet vs. Fenix 98:95 (0:0)

22. kolo – 27.3.2022.
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 100:81 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno (OSS))
Rude Boys vs. Invicta 96:69
FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers (0:0)
Fenix vs. Savica City (0:0)
Antitalenti Superology vs. Volovčica Wolves 103:107
Legionari vs. Građevinski fakultet 106:73

 

ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA – TRAVANJ 2022.

18. kolo – 3.4.2022. (NASTAVAK ODIGRAVANJA KOLA OD 27.2.2022.)
Invicta vs. Volovčica Wolves 81:118
Bosco vs. Jankomir Transfomers 61:84
Antitalenti Superology vs. Savica City 95:99 (OT)
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 88:85
Rude Boys vs. Legionari 81:90
FINA Hackleri vs. Fenix (0:0)

19. kolo – 10.4.2022. (ODGOĐENO KOLO OD 6.3.2022.)
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 112:87
Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec 85:94
Jankomir Transfomers vs. Antitalenti Superology 108:106 (odigrano 23.04.2022.; prethodno odgođeno (AS))
Invicta vs. Bosco 81:67

Legionari vs. FINA Hackleri (0:0)
Volovčica Wolves vs. Fenix (0:0)

 

CROHOOPS DIV.1 2021-2022 – FINAL STANDINGS 08.05.2022.

#1 Optika Sokol Stenjevec 13-5 31b
#2 Savica City 11-7 29b
#3 Rude Boys 11-7 29b
#4 Antitalenti Superology 10-8 28b
#5 Građevinski fakultet 11-7 28b
#6 Invicta 9-9 27b
#7 Legionari 7-11 25b
#8 Volovčica Wolves 8-10 25b
#9 Jankomir Transformers 6-12 24b
#10 Bosco 4-14 22b

 

 

CROHOOPS DIV.1 2021-2022 PLAY-OFF

QUARTERFINALS 15.-22.5.2022.
BD D1R1G1 #2 Savica City vs. #7 Legionari 84:125 (0:1)
BD D1R1G1 #4 Antitalenti Superology vs. #5 Građevinski fakultet 109:105 (1:0)
BD D1R1G1 #1 Optika Sokol Stenjevec vs. #8 Volovčica Wolves 89:97 (0:1)
BD D1R1G1 #3 Rude Boys vs. #6 Invicta 97:106 (0:1)

BD D1R1G2 #2 Savica City vs. #7 Legionari 94:73 (1:1)
BD D1R1G2 #1 Optika Sokol Stenjevec vs. #8 Volovčica Wolves 99:76 (1:1)
BD D1R1G2 #4 Antitalenti Superology vs. #5 Građevinski fakultet 102:69 (2:0)
BD D1R1G2 #3 Rude Boys vs. #6 Invicta 78:85 (0:2)

BD D1R1G3 #2 Savica City vs. #7 Legionari 91:69 (2:1)
CED D1R1G3 #1 Optika Sokol Stenjevec vs. #8 Volovčica Wolves 76:87 (1:2)

SEMIFINAL ROUND
BD D1R2G1 #4 Antitalenti Superology vs. #8 Volovčica Wolves 96:93 (1:0)
BD D1R2G1 #2 Savica City vs. #6 Invicta 96:93 (1:0)
CED D1R2G2 #4 Antitalenti Superology vs. #8 Volovčica Wolves 72:91 (1:1)
BD D1R2G2 #2 Savica City vs. #6 Invicta 94:100 (1:1)

BD D1R2G3 #4 Antitalenti Superology vs. #8 Volovčica Wolves TBD
BD D1R2G3 #2 Savica City vs. #6 Invicta TBD

– igra se na dvije pobjede u seriji; 
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda


 

CroHoops All-Star Games – 3.9.2022. 
Division III All-Stars vs. International Stars
Division I All-Stars vs. Division II All-Stars


 

BITNE NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
– dvije posljednjeplasirane ekipe reg.sezone u sezoni 2022-23 nastupati će u Div.2

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 1