Connect with us

crohoops division 1

2022 CroHoops Play-off – Team Rosters

2022 CroHoops Play-off – Team Rosters

CROHOOPS DIV.1 2021-22 – PLAY-OFF ROSTERS

 

ANTITALENTI (10-8)

Sunara, Luka 

Kozulić, Josip Ante   

Kovačić, Vedran (c)  

Markusi, Ivan

Topić, Ivan    

Maras, Mate  

Veizović, Marko        

Hernaus, Vedran       

Cindrić, Luka

Božić, Dino   

Kopić, Darko 

Raić, Borna    

Slivonja, Ivan

Seničić, Luka 

Krčelić, Karlo

Žužul, Ante (5) – došao na polusezoni          

Žulj, Tomislav (4) – došao na polusezoni      

 

GRAÐEVINSKI FAKULTET (11-7)

Žilić, Jakov    

Žilić, Luka     

Meštrić, Luka

Buzjak, Robert          

Lisica, Kristijan         

Torić, Franko 

Horvat, Domagoj       

Kalinić, Filip (c)

Piasevoli, Ivan           

Bušić, Tin      

Tušek, Filip    

Skelin, Josip  

Škara, Josip   

 

INVICTA (9-9)

Milaković, Saša (c)    

Rožman, Filip

Gracin, Bruno

Linde, Kristijan          

Radaković, Igor

Grbešić, Franjo

Šutalo, Karlo

Mandić, Karlo

Smontara, Krunoslav 

Galov, Daniel

Dželalija, Toni           

Matijević, Ante         

Vukoja, Ivan              

Bilić, Ivan (6) – došao na polusezoni

 

LEGIONARI (7-11)

Deković, Domagoj    

Beranek, Vedran       

Lakoš, Dino   

Češkić, Miron

Konjević, Aljoša        

Miko, Damjan

Crnković, Lovro        

Marjančević, Marko (c)        

Simov, Sven  

Stiplošek, Dalibor      

Bučević, Tomislav     

Raguž, Darko (5) – došao na polusezoni       

Zelenika, Tin (5) – došao na polusezoni

 

OPTIKA SOKOL STENJEVEC (13-5)

Župan, Luka  

Bašura-Vlahek, Vedran        

Capan, Tomislav        

Sabljić, Josip 

Krizmanić, Ivan        

Kranjčec, Kristijan    

Bebić, Ivan    

Mišić, Antonio          

Markočić, Matija       

Dugandžić, Franko    

Vlaho, Matej  

Bagarić, Ernest          

Brčina, Siniša

Belamarić, Luka        

Oroz, Antonio

 

RUDE BOYS (11-7)

Vujeva, Filip  

Škiljo, Roko  

Matolić, Grgur           

Pavičić, Pavle

Nikić, Andelko          

Krstulović, Mislav (c)           

Banožić, Ivan

Ćorić, Ivan    

Maglajlija, Benjamin 

Tomić, Luka  

Šutalo, Josip  

Agostini, Antonio

 

SAVICA CITY (11-7)

Tomasović, Marko    

Pavlov, Goran

Antunović, Ivo          

Slišković, Saša          

Katić, Vjeko  

Dmitrović, Marko      

Mijić, Damir  

Ivanković, Božo        

Gunjević, David        

Petrić, Marin  

Gašparac, Hrvoje       

Božić, Hrvoje (c)       

Marčinković, Nedo

 

VOLOVČICA WOLVES (8-10)

Jušić, Grgo    

Zorica, Nikola (c)

Perović, Maroje         

Mirković, Frano        

Gluhačić, Karlo

Milošević, Luka

Franjić, Dario

Kožul, Vito                

Petrak, Mislav (6) – injured list (četiri mjeseca)

Brajković, Luka (6) – došao na polusezoni   

Papišta, Sven  (5) – došao na polusezoni      

Raškaj, Bruno (4) – došao na polusezoni

 

 

CROHOOPS DIV.2 2021-22 – PLAY-OFF ROSTERS

 

ARKHAM CITY JAIL BLAZERS (22-0)

Komadina, Paško (c) 

Bašić, Niko    

Stipanović, Marko     

Tešija, Stipe   

Mihaljević, Fran        

Tonković, Robert      

Tadić, Jozo    

Kero, Marko  

Bikić, Ivan     

Paljušić, Alen

Fernandez, Pablo L.  

Semren, Mirko           

Rimac, Stjepan          

Abramović, Sven       

Poljančić, Antonio    

Batur, Mihovil (9) – došao na polusezoni

 

BAUERFEIND (14-7)

Duždagić, Goran       

Ivezić, Patrik (c)

Nemec, Nikola           

Kolić, Marko 

Štokić, Daniel

Gredelj, Alan 

Posinković, Božidar  

Škrapić, Predrag        

Zoričić, Davor

Pavliček, Pavel          

Puljko, Hrvoje

Gudelj, Zrinko           

Brezak, Slobodan

 

IN2 TEAM (12-10)

Čanić, Juraj    

Perić, Dominik          

Mlinarić, Bruno         

Mihajlov, Saša           

Irha, Martin   

Radić, Ivan    

Salamunić, Andrija (c)

Hrkać, Ivan    

Medić, Markus          

Barać, Vjeko  

Vodenac, Ljubomir    

Kopanja, Marko

 

KUŠLANOVA (9-13)

Pojavnik, Josip          

Kukolja, Kristian       

Šobak, Marin 

Matutinović, Tin

Matorić, Hrvoje

Šajn, Tomislav           

Dimitrijević, Matija (c)         

Antolković, Ivan       

Car, Igor        

Petrić, Jura     

Held, Hrvoje

 

AP NAV CHEFS KOŠARKA (11-10)

Šakota, Matej (c)

Brajković, Luka         

Babić, Goran 

Kumić, Viktor

Šepl, Vilim    

Mesić, Marko Noah  

Lapov, Luka  

Ristovski, Jan

Viduka, Nik   

Mutevelić, Marin       

Mikulić, Karlo (8) – injured list (tri mjeseca)

Mušović, Din (5) – došao na polusezoni

Karuza, Stipe (2) – rad u inozemstvu 

Bokulić, Tin (2) – injured list

 

PEŠĆA NIGHTMARE RAPTORS (13-9)

Knežević, Bruno       

Dokmanović, Leo      

Papišta, Sven 

Milošević, Luka        

Bičanić, Mislav

Periša, Jakov Jure      

Bazmenjak, Ivan (c)

Švigir, Domagoj        

Bilandžić, Tomislav   

Puljić, Davor

Bjelanović-Nimac, Ivan        

Remenar, Bruno                    

Duvnjak, Matej

Vulić, Fran (7) – injured list (tri mjeseca)    

Varga-Brzica, Filip (7) – došao na polusezoni

Gracin, Bruno (7) – došao na polusezoni

Anđel, Filip (6) – došao na polusezoni

 

SLOBOSONICS MOBY DICK (14-8)

Mazalin, Šime (c)       

Horvat, Mata             

Novokmet, Mate                   

Bistrović, Dino                      

Bošnjak, Benjamin    

Ivanković, Mate                    

Vuletić, Luka             

Križanović, Petar                  

Kušec, Lovro             

Barešić, Vedran                    

Knezović, Mark (9) – injured list      

Markočić, Lovro (9) – injured list     

Pavičić, Daniel (8) – došao na polusezoni    

Smajlović, Neven (6) – došao na polusezoni

 

YOKOHAMA SNIPERS (7-14)

Brkić, Domagoj                     

Maretić, Ivan 

Blažević, Marko (c)              

Jonjić, Ivan                

Barišić, Antonio        

Mikić, Marin              

Anđel, Ivor                

Lončarić, Emanuel                

Kolanović, Ivan                    

Kovačić, Mateo

Barišić, Vjekoslav (6) – došao na polusezoni

 

 

CROHOOPS DIV.3 2021-22 – PLAY-OFF ROSTERS

 

BRICK CITY (5-13)

Radoš, Vinko 

Bašić, Ivan (c)  

Butković, Robert       

Petrović, Karlo          

Šitum, Dorian

Godec, Damjan          

Kvesić, Ivan  

Kvesić, Marijo           

Grubešić, Kristijan    

Karamatić, Ivo          

Horvat, Marko           

Marčelja, Filip           

Borac, Romano

 

GRADEC (7-11)

Vlaić, Hrvoje 

Mikuličić, Jan

Pavičić, Ivan  

Mateša, Zlatko (c)

Grdenić, Damir          

Strmotić, Goran         

Čirjak, Tomislav

Stričak, Marijan

Lončar, Tomislav (5) – injured list (tri mjeseca)

 

MIOC KNIGHTS (15-3)

Šantić, Dario  

Majstorović, Stefan   

Žužul, Mateo 

Badovinac, Nikola     

Šunjić, Petar  

Katanić, Filip 

Ivanković, Božo        

Ettinger, Gregor (c)   

Vasić, Marko 

Milošević, Hrvoje Ivan         

Kusanović, Lenard    

Jelenek, Vedran         

Švaco, Matija 

Pocrnić, Damir

Bukić, Ivan (5) – injured list (dva i pol mjeseca)

 

PREGRADA BARBARI (10-8)

Kantoci, Nikola

Podbojec, Karlo

Sučec, Mislav (c)

Begić, Tomislav

Šavar, Luka

Lipovac, Mateo

Jurić, Marko

Ćužić, Matija

Ðerek, Josip

Sertić, Tomislav         

 

SIGET 96ERS (8-10)

Bogomolec, Tomislav (c)

Bura, Valentin

Bukva, Gabriel          

Zurovac, Karlo          

Laškarin, Marko        

Dubroja, Leon

Lukenda, Leon          

Huzjan, Fran  

Perić, Bojan   

Jurčić, Kruno

Jurčić, Marko 

Mišić, Ivan

Živković, Marko 

Grbavac, Dominik (1) – injured list      

 

UNCLE DREW’S YOUNGBLOODS (4-14)

Ožić, Karlo (c)           

Galez, Ðuro   

Brkanović, Domagoj             

Ožić, Filip

Kunić, Lovro                  

Šimunović, Roko                  

Radovčić, Mijo          

Tonković, Filip                      

Dolinić, Jakov           

Šutić, Marko 

Ribičić, Matko (6) – rad u inozemstvu

Cerovac, Luka (6) – injured list

Horvat, Domagoj (5) – injured list 

 

ZAPAD (14-4)

Žarko, Borna             

Ezgeta, Bruno (c)                  

Bradić, Ivan                          

Nikić, Nikola                         

Madarčić, Ivan                                  

Ivšić, Blaž                             

Spirovski, Pavel         

Dizdar, Luka             

Mustapić, Borna                    

Buljan, Tadej             

Meštrović, Luka                   

Lučić, Roko               

Kalmar, Marko                      

Amelin, Leonardo

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 1