Connect with us

crohoops division 1

CroHoops Lineups of the Week 2021-22

CroHoops Lineups of the Week 2021-22

 

CROHOOPS DIVISION 1 2021-22

Div.1 – Rnd.1
Luka Žilić, Građevinski fakultet (1)
Josip Ante Kozulić, Antitalenti (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (1)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (1)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.2
Marin Pavelić, Fenix (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (2)
Luka Župan, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (1)
Damir Mijić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.3
Luka Žilić, Građevinski fakultet (2)

Tomislav Šiptar, Jankomir Transformers (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (3)
Leonardo Mazić, Invicta (1)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.4
Filip Rožman, Invicta (1)
Aljoša Konjević, Legionari (1)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (1)
Vito Kožul, Volovčica Lions (1)
Tomislav Vrdoljak, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.5
Ivan Radman, Savica City (1)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (3)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (2)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (2)
Domagoj Deković, Legionari (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.6
Ivan Krizmanić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Filip Rožman, Invicta (2)
Kristijan Linde, Invicta (1)
Luka Sunara, Antitalenti Superology (2)
Damir Mijić, Savica City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.7
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (4)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (3)
Hrvoje Sertić, Fenix (1)
Damir Mijić, Savica City (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.8
Aljoša Konjević, Legionari (2)
Ivan Markusi, Antitalenti (1)
Hrvoje Sertić, Fenix (2)
Tomislav Vrdoljak, FINA Hackleri (2)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.9
Filip Rožman, Invicta (3)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (4)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (3)
Branimir Buljan, Bosco (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.10
Hrvoje Gašparac, Savica City (1)
Krunoslav Smontara, Invicta (1)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (3)
Hrvoje Sertić, Fenix (4)
Damir Mijić, Savica City (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.11
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (5)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (5)
Miron Češkić, Legionari (1)
Roman Čimbur, FINA Hackleri (1)
Ernest Bagarić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.12
Luka Žilić, Građevinski fakultet (6)
Aljoša Konjević, Legionari (3)
Filip Vujeva, Rude Boys (1)
Ivan Markusi, Antitalenti (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.13
Borna Raić, Antitalenti (1)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (3)
Marin Pavelić, Fenix (2)
Filip Vujeva, Rude Boys (2)
Mile Malić, Fenix (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.14
Filip Rožman, Invicta (4)
Joso Škara, Građevinski Fakultet (1)
Marin Petrić, Savica City (1)
Ivan Ćorić, Rude Boys (1)
Antonio Mišić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.15
Ivan Radman, Savica City (2)
Krunoslav Smontara, Invicta (2)
Filip Vujeva, Rude Boys (3)
Joso Škara, Građevinski fakultet (1)
Josip Baljkas, Bosco (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.16
Krunoslav Smontara, Invicta (3)
Vinko Vrdoljak, Bosco (1)
Branimir Buljan, Bosco (2)
Nikola Zorica, Volovčica Wolves (1)
Luka Sunara, Antitalenti (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.17
Borna Raić, Antitalenti (2)
Ivan Dadić, Jankomir Transformers (1)
Bruno Banić, Bosco (1)
Krunoslav Smontara, Invicta (4)
Joso Škara, Građevinski fakultet (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.18
Nikola Jović, Jankomir Transformers (1)
Vito Kožul, Volovčica Wolves (2)
Marin Petrić, Savica City (2)
Domagoj Deković, Legionari (2)
Marko Dmitrović, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.19
Luka Žilić, Građevinski fakultet (7)
Ivan Dadić, Jankomir Transformers (2)
Filip Tušek, Građevinski fakultet (1)
Ante Matijević, Invicta (1)
Damir Mijić, Savica City (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.20
Borna Raić, Antitalenti Superology (3)
Luka Tomić, Rude Boys (1)
Tomislav Šiptar, Jankomir Transformers (2)
Ivan Ćorić, Rude Boys (2)
Antonio Mišić, Optika Sokol Stenjevec (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.21
Luka Žilić, Građevinski fakultet (8)
Marin Pavelić, Fenix (3)
Filip Vujeva, Rude Boys (4)
Luka Sunara, Antitalenti Superology (5)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.22
Luka Žilić, Građevinski fakultet (9)
Luka Cindrić, Antitalenti Superology (1)
Filip Vujeva, Rude Boys (5)
Vito Kožul, Volovčica Wolves (3)
Domagoj Deković, Legionari (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CROHOOPS DIVISION 2 2021-22

Div.2 – Rnd.1
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (1)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nighmare Raptors (1)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.2
Jakov Stipanović, Barić & Sons (2)
Jan Ristovski, NAV Chefs (1)

Pavel Pavliček, Bauerfeind (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (2)
Roman Čimbur, Trnsko Diablos (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.3
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (1)
Nik Viduka, NAV Chefs (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (3)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (3)
Goran Duždagić, Bauerfeind (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.4
Jan Ristovski, NAV Chefs (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (4)
Mirko Semren, Arkham City Jail Blazers (1)
Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.5
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (5)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (4)
Goran Duždagić, Bauerfeind (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.6
Josip Križanović, Slobosonics (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (6)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (2)
Karlo Jozić, The White Mamba (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.7
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (2)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (1)
Mark Knezović, Slobosonics Moby Dick (1)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (3)
Slaven Soldo, The White Mamba (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.8
Marko Stipanović, Arkham City Jail Blazers (1)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (2)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova Veprovi (1)
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (2)
Goran Duždagić, Bauerfeind (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.9
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (3)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (4)
Jan Dam, Trnsko Diablos (1)
Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers (2)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.10
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (2)
Mislav Bičanić, Pešća Nightmare Raptors (1)
Pavle Matuško, Trnsko Diablos (1)
Markus Medić, IN2 Team (1)
Luka Brajković, NAV Chefs (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.11
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (3)
Robert Lučić, Downtown La Perla (1)
Daniel Pavičić, Slobosonics Moby Dick (1)
Pablo L. Fernandez, Arkham City Jail Blazers (1)
Karlo Jozić, The White Mamba (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.12
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (4)
Sven Papišta, Pešća Nightmare Raptors (1)
Emanuel Lončarić, Yokohama Snipers (1)
Daniel Pavičić, Slobosonics Moby Dick (2)
Slaven Soldo, The White Mamba (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.13
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (5)
Emanuel Lončarić, Yokohama Snipers (2)
Ivan Čančar, Bauerfeind (1)
Marko Kopanja, IN2 Team (1)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.14
Emanuel Lončarić, Yokohama Snipers (3)
Roman Čimbur, Trnsko Diablos (2)
Daniel Pavičić, Slobosonics Moby Dick (3)
Pablo L. Fernandez, Arkham City Jail Blazers (2)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (6)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.15
Marin Šobak, Kušlanova (1)
Sven Papišta, Pešća Nightmare Raptors (2)
Marko Kopanja, IN2 Team (2)
Slaven Soldo, The White Mamba (3)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.16
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (6)
Nik Viduka, NAV Chefs (2)
Hrvoje Puljko, Bauerfeind (1)
Karlo Jozić, The White Mamba (3)
Marko Kopanja, IN2 Team (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.2 – Rnd.17
Marin Šobak, Kušlanova (2)
Juraj Čanić, IN2 Team (1)
Bojan Bosnić, Downtown La Perla (1)
Hrvoje Puljko, Bauerfeind (2)
Karlo Jozić, The White Mamba (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.2 – Rnd.18
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (2)
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (3)
Slaven Soldo, The White Mamba (4) 
Robert Tonković, Arkham City Jail Blazers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana po odigravanju svih susreta 18. kola;

Div.2 – Rnd.19
Marin Šobak, Kušlanova (3)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (3)
Ivor Anđel, Yokohama Snipers (1)
Božidar Posinković, Bauerfeind (1)
Luka Brajković, NAV Chefs (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.20
Marin Šobak, Kušlanova (4)
Robert Lučić, Downtown La Perla (2)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (4)
Marko Kopanja, IN2 Team (4)
Dominik Leško, Trnsko Diablos (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.21
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (7)
Domagoj Brkić, Yokohama Snipers (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (5)
Sven Abramović, Arkham City Jail Blazers (1)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.22
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (3)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (6)
Tin Matutinović, Kušlanova (1)
Jan Ristovski, NAV Chefs (3)
Slaven Soldo, The White Mamba (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CROHOOPS DIVISION 3 2021-22

Div.3 – Rnd.1
Gabriel Bukva, Siget 96ers (1)
Valentin Bura, Siget 96ers (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (1)
Hrvoje Vlaić, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.2
Tadej Buljan, Zapad (1)

Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (2)
Robert Butković, Brick City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.3
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (1)
Marko Jurić, Pregrada Barbari (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Bruno Ezgeta, Zapad (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.4
Zlatko Mateša, Gradec (1)
Lovro Kunić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Valentin Bura, Siget 96ers (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (3)
Bruno Ezgeta, Zapad (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.5
Marko Jurić, Pregrada Barbari (2)
Luka Dizdar, Zapad (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (4)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.6
Marko Jurić, Pregrada Barbari (3)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (5)
Robert Butković, Brick City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.7
Dario Šantić, MIOC Knights (3)
Hrvoje Vlaić, Gradec (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (4)
Valentin Bura, Siget 96ers (5)
Bruno Ezgeta, Zapad (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.8
Hrvoje Vlaić, Gradec (3)
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (5)
Valentin Bura, Siget 96ers (6)
Bruno Ezgeta, Zapad (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3 – Rnd.9
Mislav Sučec, Pregrada Barbari (1)
Marko Horvat, Brick City (1)
Tadej Buljan, Zapad (2)
Dario Šantić, MIOC Knights (4)
Dejan Skukan, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.10
Mislav Sučec, Pregrada Barbari (2)
Marko Jurić, Pregrada Barbari (4)
Borna Mustapić, Zapad (1)
Tadej Buljan, Zapad (3)
Dario Šantić, MIOC Knights (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.11
Luka Šavar, Pregrada Barbari (1)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (2)
Bruno Ezgeta, Zapad (5)
Valentin Bura, Siget 96ers (7)
Tomislav Lončar, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.12
Dario Šantić, MIOC Knights (6)
Bruno Ezgeta, Zapad (6)
Robert Butković, Brick City (3)
Jakov Dolinić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.13
Luka Dizdar, Zapad (2)
Marko Horvat, Brick City (2)
Filip Ožić, Uncle Drew’s YoundBloods (1)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (3)
Nikola Kantoci, Pregrada Boys (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.14
Gabriel Bukva, Siget 9ers (4)
Petar Šunjić, MIOC Knights (6)
Marijan Stričak, Gradec (1)
Jakov Dolinić, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Bruno Ezgeta, Zapad (7)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3 – Rnd.15
Marko Jurić, Pregrada Boyz (5)
Ivan Pavičić, Gradec (1)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (5)
Robert Butković, Brick City (4)
Bruno Ezgeta, Zapad (8)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.16
Marko Jurić, Pregrada Barabari (6)
Hrvoje Vlaić, Gradec (4)
Dario Šantić, MIOC Knights (7)
Robert Butković, Brick City (5)
Bruno Ezgeta, Zapad (9)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.17
Marko Jurić, Pregrada Barbari (7)
Luka Dizdar, Zapad (3)
Marko Horvat, Brick City (3)
Robert Butković, Brick City (6)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (6)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3 – Rnd.18
Hrvoje Vlaić, Gradec (5)
Luka Dizdar, Zapad (4)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (7)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (5)
Bruno Ezgeta, Zapad (10)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3 – Rnd.19
Hrvoje Vlaić, Gradec (6)
Luka Dizdar, Zapad (5)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (6)
Petar Šunjić, MIOC Knights (7)
Robert Butković, Brick City (7)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3. – Rnd.20
Hrvoje Vlaić, Gradec (7)
Dario Šantić, MIOC Knights (8)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (7)
Valentin Bura, Siget 96ers (8)
Marko Horvat, Brick City (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; 

Div.3 – Rnd.21
Dario Šantić, MIOC Knights (9)
Ivan Pavičić, Gradec (2)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (8)
Valentin Bura, Siget 96ers (9)
Božo Ivanković, MIOC Knights (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

 

RELATED LINKS:

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 1