Connect with us

crohoops division 1

Division 1 2021-22 – Schedule & Results

Division 1 2021-22 – Schedule & Results

CroHoops Division I 2021-22 – Raspored & Rezultati


I kolo- 10.10.2021.
Rude Boys vs. Antitalenti 66:109
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 96:111
FINA Hackleri vs. Bosco 75:63
Fenix vs. Invicta 63:59
Legionari vs. Jankomir Transfomers 64:113
Građevinski fakultet vs. Savica City 101:92

II kolo – 17.10.2021.
Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet 93:111
Invicta vs. Legionari 90:73
Savica City vs. Volovčica Wolves 95:84
Bosco vs. Fenix 82:86
Antitalenti vs. FINA Hackleri 111:80
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 81:86 (OT; 81:81)

III kolo – 24.10.2021.
Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves 109:100
Antitalenti vs. Optika Sokol Stenjevec (finale D1 sezone 2019-20) 89:80
Jankomir Transfomers vs. Fenix 115:75
Invicta vs. FINA Hackleri 96:92
Bosco vs. Rude Boys 65:91
Savica City vs. Legionari 94:78

IV kolo – 7.11.2021.
Fenix vs. Antitalenti – odgođeno (FX)

FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec 82:123
Legionari vs. Bosco 101:64
Volovčica Wolves vs. Rude Boys 90:98
Građevinski fakultet vs. Invicta 80:77
Savica City vs. Jankomir Transfomers – odgođeno (SC)

V kolo – 14.11.2021.
Invicta vs. Savica City 79:89
Bosco vs. Građevinski fakultet 65:73
Antitalenti vs. Legionari 99:91
Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix 94:72
Rude Boys vs. FINA Hackleri 91:99
Jankomir Transfomers vs. Volovčica Wolves 106:100

VI. kolo – 21.11.2021.
Fenix vs. Rude Boys 84:74

Građevinski fakultet vs. Antitalenti 96:117
Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec – odgođeno (LG)
Savica City vs. Bosco – odgođeno (BO)

Jankomir Transfomers vs. Invicta – odgođeno (IN)
Volovčica Wolves vs. FINA Hackleri – odgođeno (FH)

VII kolo – 28.11.2021.
Invicta vs. Volovčica Wolves 83:91
Bosco vs. Jankomir Transfomers 71:111
Antitalenti vs. Savica City 94:95(OT)
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 81:90
FINA Hackleri vs. Fenix 79:114
Rude Boys vs. Legionari 64:69

VIII kolo – 5.12.2021.
Legionari vs. FINA Hackleri 111:72
Volovčica Wolves vs. Fenix 66:78
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 0:20
Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec 73:80
Jankomir Transfomers vs. Antitalenti 92:98
Invicta vs. Bosco 93:70

IX kolo – 12.12.2021.
Antitalenti vs. Invicta 64:78
Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers 105:82
Bosco vs. Volovčica Wolves 87:80
FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet 89:99
Fenix vs. Legionari 82:78
Rude Boys vs. Savica City – odgođeno (RB)

X kolo – 19.12.2021.
Savica City vs. FINA Hackleri 99:78
Jankomir Transfomers vs. Rude Boys 68:95
Volovčica Wolves vs. Legionari 70:90
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 100:101
Građevinski fakultet vs. Fenix 79:101
Bosco vs. Antitalenti – odgođeno (AT)

XI kolo – 9.1.2022.
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 116:80
FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers 78:127
Antitalenti vs. Volovčica Wolves 77:85
Legionari vs. Građevinski fakultet 80:87
Fenix vs. Savica City – odgođeno (FX) – utakmica se mora odigrati najkasnije do 5.2.2022. 
Rude Boys vs. Invicta – odgođeno (RB)

XII kolo – 16.1.2022.
Rude Boys vs. Antitalenti 84:103
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 83:74
Fenix vs. Invicta 100:77
FINA Hackleri vs. Bosco – odgođeno (FH)

Legionari vs. Jankomir Transfomers – odgođeno (LG)
Građevinski fakultet vs. Savica City – odgođeno (GF) – utakmica se mora odigrati najkasnije do 12.2.2022. 

XIII kolo – 23.1.2022.
11.40 Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet
Savica City vs. Volovčica Wolves – odgođeno (VW)

15.00 Bosco vs. Fenix
16.40 Antitalenti vs. FINA Hackleri
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys
Invicta vs. Legionari – odgođeno (IN)

XIV kolo – 30.1.2022.
10.00 Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves
11.40 Antitalenti vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Jankomir Transfomers vs. Fenix
15.00 Invicta vs. FINA Hackleri
16.40 Bosco vs. Rude Boys
18.20 Savica City vs. Legionari

XV kolo – 6.2.2022.
10.00 FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Fenix vs. Antitalenti
13.20 Legionari vs. Bosco
15.00 Volovčica Wolves vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
18.20 Savica City vs. Jankomir Transfomers

XVI kolo – 13.2.2022.
10.00 Invicta vs. Savica City
11.40 Bosco vs. Građevinski fakultet
13.20 Antitalenti vs. Legionari
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix
16.40 Jankomir Transfomers vs. Volovčica Wolves
18.20 Rude Boys vs. FINA Hackleri

XVII kolo – 20.2.2022.
10.00 Fenix vs. Rude Boys
11.40 Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Građevinski fakultet vs. Antitalenti
15.00 Savica City vs. Bosco
16.40 Jankomir Transfomers vs. Invicta
18.20 Volovčica Wolves vs. FINA Hackleri

XVIII kolo – 27.2.2022.
10.00 Invicta vs. Volovčica Wolves
11.40 Bosco vs. Jankomir Transfomers
13.20 Antitalenti vs. Savica City
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Rude Boys vs. Legionari
18.20 FINA Hackleri vs. Fenix

XIX kolo – 6.3.2022.
10.00 Legionari vs. FINA Hackleri
11.40 Volovčica Wolves vs. Fenix
13.20 Građevinski fakultet vs. Rude Boys
15.00 Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec
16.40 Jankomir Transfomers vs. Antitalenti
18.20 Invicta vs. Bosco

XX kolo – 13.3.2022.
10.00 Antitalenti vs. Invicta
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers
13.20 Bosco vs. Volovčica Wolves
15.00 Rude Boys vs. Savica City
16.40 FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet
18.20 Fenix vs. Legionari

XXI kolo – 20.3.2022.
10.00 Savica City vs. FINA Hackleri
11.40 Jankomir Transfomers vs. Rude Boys
13.20 Volovčica Wolves vs. Legionari
15.00 Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec
16.40 Bosco vs. Antitalenti
18.20 Građevinski fakultet vs. Fenix

XXII kolo – 27.3.2022.
10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco
11.40 Rude Boys vs. Invicta
13.20 FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers
15.00 Fenix vs. Savica City
16.40 Antitalenti vs. Volovčica Wolves
18.20 Legionari vs. Građevinski fakultet

Odigravanje prethodno odgođenih utakmica – 2.-3.4., 9.-10.4., 23.-24.4.2022.

CroHoops All-Star Games – 2.4.2022. 
19.30 Division III All-Stars vs. International Stars
21.30 Division I All-Stars vs. Division II All-Stars

—————————————————

BITNE NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
– dvije posljednjeplasirane ekipe reg.sezone u sezoni 2022-23 nastupati će u Div.2

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

siječanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiva

More in crohoops division 1