Connect with us

crohoops division 1

CroHoops Lineups of the Week 2021-22

CroHoops Lineups of the Week 2021-22

 

CROHOOPS DIVISION 1 2021-22

Div.1 – Rnd.1
Luka Žilić, Građevinski fakultet (1)
Josip Ante Kozulić, Antitalenti (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (1)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (1)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.2
Marin Pavelić, Fenix (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (2)
Luka Župan, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (1)
Damir ‘Felix’ Mijić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.3
Luka Žilić, Građevinski fakultet (2)

Tomislav Šiptar, Jankomir Transformers (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (3)
Leonardo Mazić, Invicta (1)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.4
Filip Rožman, Invicta (1)
Aljoša Konjević, Legionari (1)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (1)
Vito Kožul, Volovčica Lions (1)
Tomislav Vrdoljak, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.5
Ivan Radman, Savica City (1)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (3)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (2)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (2)
Domagoj Deković, Legionari (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.6 (petorka će biti objavljena po kompletiranju 6. kola početkom travnja 2022.)

Div.1 – Rnd.7
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (4)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (1)
Damir ‘Felix’ Mijić, Savica City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.8
Aljoša Konjević, Legionari (2)
Ivan Markusi, Antitalenti (1)
Hrvoje Sertić, Fenix (2)
Tomislav Vrdoljak, FINA Hackleri (2)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.9
Filip Rožman, Invicta (2)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (4)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (3)
Branimir Buljan, Bosco (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.10
Hrvoje Gašparac, Savica City (1)
Krunoslav Smontara, Invicta (1)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (3)
Hrvoje Sertić, Fenix (4)
Damir ‘Felix’ Mijić, Savica City (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.11
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (5)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (5)
Miron Češkić, Legionari (1)
Roman Čimbur, FINA Hackleri (1)
Ernest Bagarić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.12
Filip Vujeva, Rude Boys (1)
Ivan Markusi, Antitalenti (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletiranja po odigravanju zaostalih susreta 12. kola početkom travnja 2022.

 

CROHOOPS DIVISION 2 2021-22

Div.2 – Rnd.1
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (1)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nighmare Raptors (1)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.2
Jakov Stipanović, Barić & Sons (2)
Jan Ristovski, NAV Chefs (1)

Pavel Pavliček, Bauerfeind (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (2)
Roman Čimbur, Trnsko Diablos (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.3
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (1)
Nik Viduka, NAV Chefs (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (3)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (3)
Goran Duždagić, Bauerfeind (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.4
Jan Ristovski, NAV Chefs (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (4)
Mirko Semren, Arkham City Jail Blazers (1)
Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.5
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (5)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (4)
Goran Duždagić, Bauerfeind (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.6
Josip Križanović, Slobosonics (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (6)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (2)
Karlo Jozić, The White Mamba (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.7
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (2)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (1)
Mark Knezović, Slobosonics Moby Dick (1)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (3)
Slaven Soldo, The White Mamba (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.8
Marko Stipanović, Arkham City Jail Blazers (1)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (2)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova Veprovi (1)
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (2)
Goran Duždagić, Bauerfeind (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.9
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (3)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (4)
Jan Dam, Trnsko Diablos (1)
Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers (2)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.10
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (2)
Mislav Bičanić, Pešća Nightmare Raptors (1)
Pavle Matuško, Trnsko Diablos (1)
Markus Medić, IN2 Team (1)
Luka Brajković, NAV Chefs (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.11
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (3)
Robert Lučić, Downtown La Perla (1)
Daniel Pavičić, Slobosonics Moby Dick (1)
Pablo L. Fernandez, Arkham City Jail Blazers (1)
Karlo Jozić, The White Mamba (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CROHOOPS DIVISION 3 2021-22

Div.3 – Rnd.1
Gabriel Bukva, Siget (1)
Valentin Bura, Siget (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (1)
Hrvoje Vlaić, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.2
Tadej Buljan, Zapad (1)

Nikola Kantoci, Pregrada Boyz (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (2)
Robert Butković, Brick City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.3
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (1)
Marko Jurić, Pregrada Boyz (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Bruno Ezgeta, Zapad (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.4
Zlatko Mateša, Gradec (1)
Lovro Kunić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Valentin Bura, Siget 96ers (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (3)
Bruno Ezgeta, Zapad (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.5
Marko Jurić, Pregrada Boyz (2)
Luka Dizdar, Zapad (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (4)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.6
Marko Jurić, Pregrada Boyz (3)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (5)
Robert Butković, Brick City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.7
Dario Šantić, MIOC Knights (3)
Hrvoje Vlaić, Gradec (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (4)
Valentin Bura, Siget 96ers (5)
Bruno Ezgeta, Zapad (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.8
Hrvoje Vlaić, Gradec (3)
Valentin Bura, Siget 96ers (6)
Bruno Ezgeta, Zapad (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana nakon odigravanja zaostale utakmice 8. kola Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights;

Div.3 – Rnd.9
Mislav Sučec, Pregrada Boyz (1)
Marko Horvat, Brick City (1)
Tadej Buljan, Zapad (2)
Dario Šantić, MIOC Knights (4)
Dejan Skukan, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.11
Bruno Ezgeta, Zapad (5)
Valentin Bura, Siget 96ers (7)
Tomislav Lončar, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana nakon odigravanja zaostale utakmice 11. kola Pregrada Boyz vs. Brick City;

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

siječanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiva

More in crohoops division 1