Connect with us

crohoops division 2

Division 2 2021-22 – Raspored & Rezultati

Division 2 2021-22 – Raspored & Rezultati

I kolo – 17.10.2021.
Downtown La Perla vs. Yokohama Snipers 74:55
The White Mamba vs. NAV Chefs 51:83
Kušlanova Veprovi vs. Pešća Nightmare Raptors 56:63
Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos (polufinale Div.3 2020-21) 72:65
Barić & Sons vs. IN2 Team 72:77
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind (polufinale Div.3 2020-21) 80:52

II kolo – nedjelja 24.10.2021. SCU
Pešća Nightmare Raptors vs. NAV Chefs 65:82
Bauerfeind vs. Kušlanova Veprovi 79:64
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 74:55
IN2 Team vs. The White Mamba – odgođeno (IN2) – novi termin 9.12. 18.15h SCU
Trnsko Diablos vs. Downtown La Perla 91:89
Arkham City Jail Blazers vs. Slobosonics Moby Dick (finale Div.3 2020-21) 87:71

III kolo – sub-ned 6.-7.11.2021.
IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers 51:69
Yokohama Snipers vs. Bauerfeind 65:108
Trnsko Diablos vs. Barić & Sons 94:95
Pešća Nightmare Raptors vs. Slobosonics Moby Dick 68:58
NAV Chefs vs. Kušlanova Veprovi 93:80
Downtown La Perla vs. The White Mamba 73:60

IV kolo – sub-ned 13.-14.11.2021.
The White Mamba vs. Yokohama Snipers 78:81
Slobosonics Moby Dick vs. NAV Chefs 64:90
BD Kušlanova Veprovi vs. Downtown La Perla – odgođeno (DLP)
Barić & Sons vs. Pešća Nightmare Raptors 75:65
Arkham City Jail Blazers vs. Trnsko Diablos 67:61
Bauerfeind vs. IN2 Team 54:75

V kolo – nedjelja 21.11.2021.
Trnsko Diablos vs. Bauerfeind 80:90
Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers 57:74
NAV Chefs vs. Barić & Sons 72:83
Yokohama Snipers vs. IN2 Team 52:107
Downtown La Perla vs. Slobosonics Moby Dick 60:89
The White Mamba vs. Kušlanova Veprovi – odgođeno (TWM)

VI kolo – sub-ned 27.-28.11.2021.
Slobosonics Moby Dick vs. The White Mamba 92:76
Barić & Sons vs. Downtown La Perla 80:71
Arkham City Jail Blazers vs. NAV Chefs 90:51
Bauerfeind vs. Pešća Nightmare Raptors 66:69
Kušlanova Veprovi vs. Yokohama Snipers 66:71
IN2 Team vs. Trnsko Diablos 73:70

VII kolo – sub/ned 4.-5.12.2021.
BD 19.00 Pešća Nightmare Raptors vs. IN2 Team
BD 20.30 NAV Chefs vs. Bauerfeind
BD 22.00 Downtown La Perla vs. Arkham City Jail Blazers
SCU 10.30 The White Mamba vs. Barić & Sons
SCU 12.00 Kušlanova Veprovi vs. Slobosonics Moby Dick
SCU 13.30 Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos

VIII kolo – nedjelja 12.12.2021.
SCU 10.00 Slobosonics Moby Dick vs. Yokohama Snipers
SCU 11.30 Barić & Sons vs. Kušlanova Veprovi
SCU 13.00 Arkham City Jail Blazers vs. The White Mamba
SCU 14.30 Bauerfeind vs. Downtown La Perla
SCU 16.00 IN2 Team vs. NAV Chefs
SCU 17.30 Trnsko Diablos vs. Pešća Nightmare Raptors

IX kolo – sub/ned 18.-19.12.2021.
BD 18.30 NAV Chefs vs. Trnsko Diablos
BD 20.00 Yokohama Snipers vs. Pešća Nightmare Raptors
BD 21.30 Downtown La Perla vs. IN2 Team
SCU 14.30 The White Mamba vs. Bauerfeind
SCU 16.00 Kušlanova Veprovi vs. Arkham City Jail Blazers
SCU 17.30 Slobosonics Moby Dick vs. Barić & Sons

X kolo – sub/ned 8.-9.1.2021.
BD 18.30 Downtown La Perla vs. Pešća Nightmare Raptors
BD 20.00 The White Mamba vs. Trnsko Diablos
BD 21.30 Kušlanova Veprovi vs. IN2 Team
SCU 10.00 Yokohama Snipers vs. NAV Chefs
SCU 11.30 Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind
SCU 13.00 Barić & Sons vs. Arkham City Jail Blazers

XI kolo – nedjelja 16.1.2022.
SCU 10.00 Bauerfeind vs. Barić & Sons
SCU 11.30 IN2 Team vs. Slobosonics Moby Dick
SCU 13.00 Trnsko Diablos vs. Kušlanova Veprovi
SCU 14.30 Pešća Nightmare Raptors vs. The White Mamba
SCU 16.00 Arkham City Jail Blazers vs. Yokohama Snipers
SCU 17.30 NAV Chefs vs. Downtown La Perla

XII kolo – sub-ned 22.-23.1.2022.
BD 19.30 Downtown La Perla vs. Yokohama Snipers
BD 21.00 The White Mamba vs. NAV Chefs
BD 22.30 Kušlanova Veprovi vs. Pešća Nightmare Raptors
SCU 14.30 Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos
SCU 16.00 Barić & Sons vs. IN2 Team
SCU 17.30 Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind

XIII kolo – sub-ned 29.-30.1.2022.
BD 19.30 Pešća Nightmare Raptors vs. NAV Chefs
BD 21.00 Bauerfeind vs. Kušlanova Veprovi
BD 22.30 Barić & Sons vs. Yokohama Snipers
SCU 10.00 IN2 Team vs. The White Mamba
SCU 11.30 Trnsko Diablos vs. Downtown La Perla
SCU 13.00 Arkham City Jail Blazers vs. Slobosonics Moby Dick

XIV kolo – nedjelja 6.2.2022.
SCU 10.00 IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers
SCU 11.30 Yokohama Snipers vs. Bauerfeind
SCU 13.00 Trnsko Diablos vs. Barić & Sons
SCU 14.30 Pešća Nightmare Raptors vs. Slobosonics Moby Dick
SCU 16.00 NAV Chefs vs. Kušlanova Veprovi
SCU 17.30 Downtown La Perla vs. The White Mamba

XV kolo – sub-ned 12.-13.2.2022.
BD 19.30 Kušlanova Veprovi vs. Downtown La Perla
BD 21.00 Slobosonics Moby Dick vs. NAV Chefs
BD 22.30 The White Mamba vs. Yokohama Snipers
SCU 14.30 Barić & Sons vs. Pešća Nightmare Raptors
SCU 16.00 Arkham City Jail Blazers vs. Trnsko Diablos
SCU 17.30 Bauerfeind vs. IN2 Team

XVI kolo – sub-ned 19.-20.2.2022.
BD 18.30 Trnsko Diablos vs. Bauerfeind
BD 20.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers
BD 21.30 NAV Chefs vs. Barić & Sons
SCU 10.00 Yokohama Snipers vs. IN2 Team
SCU 11.30 Downtown La Perla vs. Slobosonics Moby Dick
SCU 13.00 The White Mamba vs. Kušlanova Veprovi

XVII kolo – nedjelja 27.2.2022.
SCU 10.00 Slobosonics Moby Dick vs. The White Mamba
SCU 11.30 Barić & Sons vs. Downtown La Perla
SCU 13.00 Arkham City Jail Blazers vs. NAV Chefs
SCU 14.30 Bauerfeind vs. Pešća Nightmare Raptors
SCU 16.00 Kušlanova Veprovi vs. Yokohama Snipers
SCU 17.30 IN2 Team vs. Trnsko Diablos

XVIII kolo – sub-ned 5.-6.3.2022.
BD 18.30 Pešća Nightmare Raptors vs. IN2 Team
BD 20.00 NAV Chefs vs. Bauerfeind
BD 21.30 Downtown La Perla vs. Arkham City Jail Blazers
SCU 14.30 The White Mamba vs. Barić & Sons
SCU 16.00 Kušlanova Veprovi vs. Slobosonics Moby Dick
SCU 17.30 Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos

XIX kolo – sub-ned 12.-13.3.2022.
BD 19.30 Slobosonics Moby Dick vs. Yokohama Snipers
BD 21.00 Barić & Sons vs. Kušlanova Veprovi
BD 22.30 Arkham City Jail Blazers vs. The White Mamba
SCU 10.00 Bauerfeind vs. Downtown La Perla
SCU 11.30 IN2 Team vs. NAV Chefs
SCU 13.00 Trnsko Diablos vs. Pešća Nightmare Raptors

XX kolo – nedjelja 20.3.2022.
SCU 10.00 NAV Chefs vs. Trnsko Diablos
SCU 11.30 Yokohama Snipers vs. Pešća Nightmare Raptors
SCU 13.00 Downtown La Perla vs. IN2 Team
SCU 14.30 The White Mamba vs. Bauerfeind
SCU 16.00 Kušlanova Veprovi vs. Arkham City Jail Blazers
SCU 17.30 Slobosonics Moby Dick vs. Barić & Sons

XXI kolo – sub-ned 26.-27.3.2022.
BD 18.30 Downtown La Perla vs. Pešća Nightmare Raptors
BD 20.00 The White Mamba vs. Trnsko Diablos
BD 21.30 Kušlanova Veprovi vs. IN2 Team
SCU 14.30 Yokohama Snipers vs. NAV Chefs
SCU 16.00 Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind
SCU 17.30 Barić & Sons vs. Arkham City Jail Blazers

XXII kolo – sub-ned 2.-3.4.2022.
BD 18.30 Bauerfeind vs. Barić & Sons
BD 20.00 IN2 Team vs. Slobosonics Moby Dick
BD 21.30 Trnsko Diablos vs. Kušlanova Veprovi
SCU 10.00 Pešća Nightmare Raptors vs. The White Mamba
SCU 11.30 Arkham City Jail Blazers vs. Yokohama Snipers
SCU 13.00 NAV Chefs vs. Downtown La Perla


NAPOMENE:
-*BD-Boćarski dom-subotom; *SCU-Sportski centar Univers-nedjeljom;
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice (osim za prvu subotnju utakmicu u Boćarskom domu – za istu se radi o vremenu predviđenog ulaska u svlačionice)
– plasman u doigravanje izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
– oba finalista će u sezoni 2022-23 nastupati u Div.1

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

prosinac 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Arhiva

More in crohoops division 2