Connect with us

crohoops division 1

CroHoops Petorke Kola 2021-22

CroHoops Petorke Kola 2021-22

 

CROHOOPS DIVISION 1 2021-22

Div.1 – Rnd.1
Luka Žilić, Građevinski fakultet (1)
Josip Ante Kozulić, Antitalenti (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (1)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (1)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.2
Marin Pavelić, Fenix (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (2)
Luka Župan, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (1)
Felix Mijić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.3
Luka Žilić, Građevinski fakultet (2)

Tomislav Šiptar, Jankomir Transformers (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (3)
Leonardo Mazić, Invicta (1)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.4
Filip Rožman, Invicta (1)
Aljoša Konjević, Legionari (1)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (1)
Vito Kožul, Volovčica Lions (1)
Tomislav Vrdoljak, FINA Hackleri (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.5
Ivan Radman, Savica City (1)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (3)
Mislav Maznik, FINA Hackleri (2)
Andrej Ceraj, FINA Hackleri (2)
Domagoj Deković, Legionari (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.1 – Rnd.6 (petorka će biti objavljena po kompletiranju 6. kola početkom travnja 2022.)

Div.1 – Rnd.7
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (4)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Luka Sunara, Antitalenti (2)
Hrvoje Sertić, Fenix (1)
Felix Mijić, Savica City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CROHOOPS DIVISION 2 2021-22

Div.2 – Rnd.1
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (1)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nighmare Raptors (1)
Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.2
Jakov Stipanović, Barić & Sons (2)
Jan Ristovski, NAV Chefs (1)

Pavel Pavliček, Bauerfeind (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (2)
Roman Čimbur, Trnsko Diablos (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.3
Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (1)
Nik Viduka, NAV Chefs (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (3)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (3)
Goran Duždagić, Bauerfeind (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.4
Jan Ristovski, NAV Chefs (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (4)
Mirko Semren, Arkham City Jail Blazers (1)
Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.5
Dino Bistrović, Slobosonics Moby Dick (1)
Ljubomir Vodenac, IN2 Team (2)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (5)
Filip Dolenčić, Downtown La Perla (4)
Goran Duždagić, Bauerfeind (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.2 – Rnd.6
Josip Križanović, Slobosonics (1)
Jakov Stipanović, Barić & Sons (6)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (2)
Karlo Jozić, The White Mamba (1)
Filip Dolenčić, Downtown LaPerla (5)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CROHOOPS DIVISION 3 2021-22

Div.3 – Rnd.1
Gabriel Bukva, Siget (1)
Valentin Bura, Siget (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (1)
Hrvoje Vlaić, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.2
Tadej Buljan, Zapad (1)

Nikola Kantoci, Pregrada Boyz (1)
Petar Šunjić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (2)
Robert Butković, Brick City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.3
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (1)
Marko Jurić, Pregrada Boyz (1)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Bruno Ezgeta, Zapad (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.4
Zlatko Mateša, Gradec (1)
Lovro Kunić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Valentin Bura, Siget 96ers (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (3)
Bruno Ezgeta, Zapad (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.5
Marko Jurić, Pregrada Boyz (2)
Luka Dizdar, Zapad (1)
Dario Šantić, MIOC Knights (2)
Valentin Bura, Siget 96ers (4)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Div.3 – Rnd.6
Marko Jurić, Pregrada Boyz (3)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (2)
Petar Šunjić, MIOC Knights (3)
Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods (5)
Robert Butković, Brick City (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

prosinac 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Arhiva

More in crohoops division 1