Connect with us

crohoops division 3

CroHoops Division III 2020-21 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division III 2020-21 – Raspored i Rezultati

  1. kolo – 3.10.2020. subota
    TVZ Attraction vs. Bauerfeind 86:98
    Arkham City Jail Blazers vs. Diablos 68:47
    Slobosonics Moby Dick vs. Uncle Drew’s Young Bloods 119:76
    Gradec vs. NAV Chefs 64:95
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (1); Luka Paleka, NAV Chefs (1); Hrvoje Puljko, Bauerfeind (1); Mata Horvat, Slobosonics (1); Grabovac, TVZ Attraction (1);
  2. kolo – 10.10.2020. subota
    Bauerfeind vs. Uncle Drew’s Young Bloods 103:50
    NAV Chefs vs. Slobosonics Moby Dick 85:90 (77:77; OT)
    Diablos vs. Gradec 84:48
    TVZ Attraction vs. Arkham City Jail Blazers 70:106
    PETORKA KOLA: Nikola Nemec, Bauerfeind (1); Luka Paleka, NAV Chefs (2); Sven Abramović, Arkham City Jail Blazers (1); Jan Dam, Diablos (1); David Grabovac, TVZ Attraction (2);
  3. kolo – 17.10.2020.
    Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 94:115
    Slobosonics Moby Dick vs. Diablos 141:70
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. NAV Chefs 53:83
    Gradec vs. TVZ Attraction 86:98
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (2); Luka Lapov, NAV Chefs (1); Hrvoje Puljko, Bauerfeind (2); Henrik Hofman, Slobosonics (1); Mata Horvat, Slobosonics (2);
  4. kolo – 24.10.2020.
    Bauerfeind vs. NAV Chefs 66:55
    Diablos vs. Uncle Drew’s Young Bloods ODGOĐENO
    TVZ Attraction vs. Slobosonics Moby Dick 96:134
    Arkham City Jail Blazers vs. Gradec 77:95
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (3); Hrvoje Vlaić, Gradec (1); Mata Horvat, Slobosonics (3); Goran Duždagić, Bauerfeind (1); Tomislav Lončar, Gradec (1);
  5. kolo – 7-8.11.2020.
    Gradec vs. Bauerfeind
    Slobosonics Moby Dick vs. Arkham City Jail Blazers
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. TVZ Attraction
    NAV Chefs vs. Diablos
  6. kolo – 14-15.11.2020.
    Bauerfeind vs. Diablos
    TVZ Attraction vs. NAV Chefs
    Arkham City Jail Blazers vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    Gradec vs. Slobosonics Moby Dick
  7. kolo – 21-22.11.2020.
    Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. Gradec
    NAV Chefs vs. Arkham City Jail Blazers
    Diablos vs. TVZ Attraction
  8. kolo – 28-29.11.2020.
    TVZ Attraction vs. Bauerfeind
    Arkham City Jail Blazers vs. Diablos
    Slobosonics Moby Dick vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    Gradec vs. NAV Chefs
  9. kolo – 4-5.12.2020.
    Bauerfeind vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    NAV Chefs vs. Slobosonics Moby Dick
    Diablos vs. Gradec
    TVZ Attraction vs. Arkham City Jail Blazers
  10. kolo – 11-12.12.2020.
    Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind
    Slobosonics Moby Dick vs. Diablos
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. NAV Chefs
    Gradec vs. TVZ Attraction
  11. kolo – 18-19.12.2020.
    Bauerfeind vs. NAV Chefs
    Diablos vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    TVZ Attraction vs. Slobosonics Moby Dick
    Arkham City Jail Blazers vs. Gradec
  12. kolo – 9-10.1.2021.
    Gradec vs. Bauerfeind
    Slobosonics Moby Dick vs. Arkham City Jail Blazers
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. TVZ Attraction
    NAV Chefs vs. Diablos
  13. kolo – 16-17.1.2021.
    Bauerfeind vs. Diablos
    TVZ Attraction vs. NAV Chefs
    Arkham City Jail Blazers vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    Gradec vs. Slobosonics Moby Dick
  14. kolo – 23-24.1.2021.
    Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. Gradec
    NAV Chefs vs. Arkham City Jail Blazers
    Diablos vs. TVZ Attraction

NAPOMENE:

  • vrijeme na rasporedu je vrijeme ulaska u dvoranu
  • doigravanje započinje 30-31.1.2021.; sve ekipe ulaze u doigravanje; četvrtfinalne serije igraju se na dvije pobjede;
  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman D3 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2020
P U S Č P S N
« ožu    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Arhiva

More in crohoops division 3