Connect with us

crohoops division 2

CroHoops Division II 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division II 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division II reg.sezona 2019/2020 – Raspored i Rezultati

  1. kolo – 29.9.2019.
    Slobosonics vs. Volovcica Lions 58:67
    La Perla vs. Feniks 55:95
    Legionari vs. Baric & Sons 55:54
    Stožer XII vs. SKK Šibenik 76:74
    SLOBODNI: Downtown Assassins
  2. kolo – 6.10.2019.
    Legionari vs. Slobosonics 77:51
    Baric & Sons vs. Stožer XII 43:49
    Feniks vs. Downtown Assassins 91:68
    Volovcica Lions vs. SKK Šibenik 74:102
    SLOBODNI: La Perla
  3. kolo – 13.10.2019.
    Baric & Sons vs. La Perla 66:64
    Feniks vs. Slobosonics 70:61
    Volovcica Lions vs. Stožer XII 69:75
    SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 95:68
    SLOBODNI: Legionari
  4. kolo – 20.10.2019.
    Volovcica Lions vs. La Perla 73:59
    Feniks vs. Legionari 70:60
    SKK Šibenik vs. Slobosonics 84:80
    Downtown Assassins vs. Stožer XII 50:64
    SLOBODNI: Baric & Sons
  5. kolo – 27.10.2019.
    Legionari vs. Volovcica Lions 75:56
    Slobosonics vs. Downtown Assassins 89:43
    La Perla vs. SKK Šibenik 55:83
    Baric & Sons vs. Feniks 66:81
    SLOBODNI: Stožer XII
  6. kolo – 10.11.2019.
    Stožer XII vs. Slobosonics 70:76
    Volovcica Lions vs. Baric & Sons 74:64
    SKK Šibenik vs. Legionari 73:76
    Downtown Assassins vs. La Perla 96:89
    SLOBODNI: Feniks
  7. kolo – 17.11.2019.
    La Perla vs. Stožer XII 65:74
    Legionari vs. Downtown Assassins 97:83
    Baric & Sons vs. SKK Šibenik 71:88
    Feniks vs. Volovcica Lions 96:74
    SLOBODNI: Slobosonics
  8. kolo – 24.11.2019.
    SKK Šibenik vs. Feniks 67:86
    Downtown Assassins vs. Baric & Sons 93:70
    Stožer XII vs. Legionari 50:76
    Slobosonics vs. La Perla 75:88
    SLOBODNI: Volovcica Lions
  9. kolo – 1.12.2019.
    Downtown Assassins vs. Volovcica Lions 63:124
    Stožer XII vs. Feniks 82:88
    La Perla vs. Legionari 55:67
    Slobosonics vs. Baric & Sons 101:64
    SLOBODNI: SKK Šibenik
  10. kolo – 8.12.2019.
    Feniks vs. Downtown Assassins 92:73
    Legionari vs. Slobosonics 67:81 (OT)
    Baric & Sons vs. Stožer XII 74:91
    Volovcica Lions vs. SKK Šibenik 84:80 (OT)
    SLOBODNI: La Perla
  11. kolo – 15.12.2019.
    Slobosonics vs. Volovcica Lions 65:79
    Stožer XII vs. SKK Šibenik 80:87
    La Perla vs. Feniks 50:64
    Legionari vs. Baric & Sons 74:61
    SLOBODNI: Downtown Assassins
  12. kolo – 12.1.2020.
    Baric & Sons vs. La Perla 62:86
    Feniks vs. Slobosonics 82:67
    Volovcica Lions vs. Stožer XII 80:78
    SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 67:62
    SLOBODNI: Legionari
  13. kolo – 19.1.2020.
    Feniks vs. Legionari 82:69
    Volovcica Lions vs. La Perla 79:64
    SKK Šibenik vs. Slobosonics 68:49
    Downtown Assassins vs. Stožer XII 49:72
    SLOBODNI: Baric & Sons

14. kolo – 26.1.2020.
La Perla vs. SKK Šibenik 67:70
Legionari vs. Volovcica Lions 64:77
Baric & Sons vs. Feniks 65:81
Slobosonics vs. Downtown Assassins 0:20 (ne igra se)
SLOBODNI: Stožer XII

15. kolo – 2.2.2020.
Downtown Assassins vs. La Perla 62:70
Volovcica Lions vs. Baric & Sons 85:70
SKK Šibenik vs. Legionari 70:61
Stožer XII vs. Slobosonics 20:0 (ne igra se)
SLOBODNI: Feniks

16. kolo – 9.2.2020.
Feniks vs. Volovcica Lions 104:67
La Perla vs. Stožer XII 89:75
Legionari vs. Downtown Assassins 63:54
Baric & Sons vs. SKK Šibenik 79:92
SLOBODNI: Slobosonics

17. kolo – 16.2.2020.
SKK Šibenik vs. Feniks 60:93
Downtown Assassins vs. Baric & Sons 84:79
Stožer XII vs. Legionari 59:95
Slobosonics vs. La Perla 0:20 (ne igra se)
SLOBODNI: Volovcica Lions

18. kolo – 23.2.2020.
Stožer XII vs. Fenix 81:85
Downtown Assassins vs. Volovcica Lions 93:97
La Perla vs. Legionari 71:91
Slobosonics vs. Baric & Sons 0:20 (ne igra se)
SLOBODNI: SKK Šibenik

RASPORED DOIGRAVANJA

četvrtfinalne serije (igra se na dvije pobjede)
G1 #1 Fenix vs. #8 Barić & Sons 104:63 (1:0)
G1 #2 SKK Sibenik vs. #7 Downtown Assassins 78:66 (1:0)
G1 #3 Legionari vs. #6 La Perla 61:57 (1:0)
G1 #4 Volovčica Lions vs. #5 Stožer XII 79:70 (1:0)

G2 #1 Fenix vs. #8 Baric & Sons 98:72 (2:0)
G2 #3 Legionari vs. #6 La Perla 96:85 (2:0)
G2 #4 Volovčica Lions vs. #5 Stožer XII 95:99 (1:1)
G2 #2 SKK Sibenik vs. #7 Downtown Assassins 87:68 (2:0)

ČETVRTFINALE G3 – 26.9.
G3 #4 Volovčica Lions vs. #5 Stožer XII 74:70 (2:1)

POLUFINALA
G1 #2 SKK Sibenik vs. #3 Legionari 93:82 (1:0)
G2 #2 SKK Sibenik vs. #3 Legionari 66:71 (1:1)
G1 #1 Fenix vs. #4 Volovčica Lions 100:82 (1:0)
G3 #2 SKK Sibenik vs. #3 Legionari 70:78 (prek.; 1:2)

G2 #1 Fenix vs. #4 Volovčica Lions ODGOĐENO
G3 #1 Fenix vs. #4 Volovčica Lions


ODGOĐENO DO DALJNJE OBAVIJESTI
CroHoops All-Star Game D1 All-Stars vs. D2/D3 All-Stars

  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
  • u doigravanju će pravo nastupa izboriti osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
  • plasman u CroHoops Division I ostvaruju oba finalista

Dino Hofman (Slobosonics) CroHoops Division III Highlights

Kalendar događanja

listopad 2020
P U S Č P S N
« ožu    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Arhiva

More in crohoops division 2