Connect with us

crohoops division 3

CroHoops Division III 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division III 2019/20 – Raspored i Rezultati

CROHOOPS DIVISION III reg.sezona 2019/20 – Raspored i Rezultati

  1. kolo – 28/29.9.2019.
    TVZ Attraction vs. Klaicheva Five 89:78
    Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 66:61
    Hackleri vs. The White Mamba 68:56
  2. kolo – 5/6.10.2019.
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. Hackleri 52:81
    Klaicheva Five vs. The White Mamba 57:69
    TVZ Attraction vs. Buzin 22s 82:75
  3. kolo – 12/13.10.2019.
    The White Mamba vs. Uncle Drew’s Young Bloods 65:73
    Hackleri vs. TVZ Attraction 100:61
    Buzin 22s vs. Klaicheva Five 51:59
  4. kolo – 19/20.10.2019.
    Klaicheva Five vs. Uncle Drew’s Young Bloods 59:66
    TVZ Attraction vs. The White Mamba 73:84
    Buzin 22s vs. Hackleri 57:77
  5. kolo – 26/27.10.2019.
    The White Mamba vs. Buzin 22s 20:0
    Hackleri vs. Klaicheva Five 97:60
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. TVZ Attraction 52:67
  6. kolo – 9/10.11.2019.
    Hackleri vs. The White Mamba 72:55
    Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 84:80
    TVZ Attraction vs. Klaicheva Five 73:53
  7. kolo – 16/17.11.2019.
    Klaicheva Five vs. The White Mamba 54:64
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. Hackleri 62:65
    TVZ Attraction vs. Buzin 22s 69:66
  8. kolo – 23/24.11.2019.
    ODGOĐENO Hackleri vs. TVZ Attraction
    ODGOĐENO 22s vs. Klaicheva Five
    The White Mamba vs. Uncle Drew’s Young Bloods 73:86
  9. kolo – 30.11./1.12.2019.
    Buzin 22s vs. Hackleri 0:20
    TVZ Attraction vs. The White Mamba 71:65
    Klaicheva Five vs. Uncle Drew’s Young Bloods 61:84
  10. kolo – 7/8.12.2019.
    ODGOĐENO Hackleri vs. Klaicheva Five
    ODGOĐENO The White Mamba vs. Buzin 22s
    10.00U Uncle Drew’s Young Bloods vs. TVZ Attraction
  11. kolo – 14/15.12.2019.
    19.30B Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    21.10B TVZ Attraction vs. Klaicheva Five
    10.00U Hackleri vs. The White Mamba
  12. kolo – 11/12.1.2020.
    19.30B TVZ Attraction vs. Buzin 22s 12.1.
    21.10B Uncle Drew’s Young Bloods vs. Hackleri
    10.00U Klaicheva Five vs. The White Mamba
  13. kolo – 18/19.1.2020.
    19.30B Buzin 22s vs. Klaicheva Five
    21.10B Hackleri vs. TVZ Attraction
    10.00U The White Mamba vs. Uncle Drew’s Young Bloods
  14. kolo – 25/26.1.2020.
    19.30B TVZ Attraction vs. The White Mamba
    21.10B Klaicheva Five vs. Uncle Drew’s Young Bloods
    10.00U Buzin 22s vs. Hackleri
  15. kolo – 1/2.2.2020.
    19.30B Uncle Drew’s Young Bloods vs. TVZ Attraction
    21.10B The White Mamba vs. Buzin 22s
    10.00U Hackleri vs. Klaicheva Five

2020 CroHoops All-Star Game 7.2.2020.
Division I All-Stars vs. Div.2/Div.3 All-Stars*

  • B-Boćarski dom
  • U-SC Univers
  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
  • početak doigravanja 9.2.2020.; u istom će pravo nastupa izboriti četiri najbolje plasirana sastava reg.sezone
  • plasman u CroHoops Division II ostvaruju oba finalista

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

D1 Top 12 Plays of the Week 2

Kalendar događanja

prosinac 2019
P U S Č P S N
« stu    
 
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 3