Connect with us

crohoops division 1

GrosBasket Petorke Kola 2019/20

GrosBasket Petorke Kola 2019/20

Najbolja petorka 1. kola CroHoops Division I
Karlo Pandur, AKK Trešnjevka (1)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (1)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Paolo Marčev, Građevinski fakultet (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 2. kola Division I
Luka Žilić, Gradevinski fakultet (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (2)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (2)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (1)
Niko Gril, HAKK Mladost (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 1. kola Division II
Luka Skorić, SKK Šibenik (1)
Aljoša Konjević, Legionari (1)
Luka Novosel, Stožer XII (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (1)
Jure Zelić, La Perla (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 1. kola Division III
Lovre Barešić, Buzin 22s (1)
Filip Labrtić, Klaicheva Five (1)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (1)
Andrej Ceraj, Hackleri (1)
Slaven Soldo, The White Mamba (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 3. kola Division I
Josip Baljkas
, Bosco (1)
Luka Sunara, Antitalenti (1)
Niko Gril, HAKK Mladost (2)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (2)
Juraj Grabarić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 2. kola Division II
Paško Pancirov
, SKK Šibenik (1)
Tino Šušković, Stožer XII (1)
Petar Hodak, Downtown Assassins (1)
Domagoj Deković, Legionari (1)
Stipe Tešija, Slobosonics (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 2. kola Division III
Lovre Barešić
, Buzin 22s (2)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (2)
Marko Krznarić, Hackleri (1)
Mislav Margetić, The White Mamba (1)
Andrej Ceraj, Hackleri (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 4. kola CroHoops Division I
Luka Cindrić, Antitalenti (1)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (1)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (3)
Ivan Piasevoli, Građevinski fakultet (1)
Filip Vranješ, Rude Boys (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 3. kola CroHoops Division II
Goran Pavlov, La Perla (1)
Marko Stipanović, Downtown Assassins (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (2)
Vjeko Katić, Stožer XII (1)
Hrvoje Sertić, Fenix (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 3. kola CroHoops Division III
Lovre Barešić, Buzin 22s (3)
Matko Ribičić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Filip Labrtić, Klaicheva Five (1)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (3)
Andrej Ceraj, Hackleri (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 5. kola CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (1)
Vinko Vrdoljak, Bosco (1)
Luka Cindrić, Antitalenti (2)
Tin Matutinović, Kušlanova (1)
Kristijan Kranjčec, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 4. kola CroHoops Division II
Paško Pancirov, SKK Šibenik (2)
Tomislav Tušek, Stožer XII (1)
Mile Malić, Fenix (1)
Maroje Perović, Volovčica Lions (1)
Stipe Tešija, Slobosonics (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 4. kola CroHoops Division III
Karlo Ožić
, Uncle Drew’s Young Bloods (1)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (4)
Marko Krznarić, Hackleri (2)
Slaven Soldo, The White Mamba (2)
Marin Ban, Buzin 22s (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 6. kola CroHoops Division I
Filip Kalinić, Građevinski fakultet (1)
Hrvoje Held, Kušlanova (1)
Ivan Markusi, Antitalenti (1)
Mislav Maznik, Rude Boys (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 5. kola CroHoops Division II
Marko Marjančević, Legionari (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (3)
Hrvoje Sertić, Fenix (2)
Borjan Pačak, Barić & Sons (1)
Stipe Tešija, Slobosonics (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 5. kola CroHoops Division III
Marko Krznarić, Hackleri (3)
Špiro Pačić, TVZ (1)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (5)
Marin Mutevelić, Klaicheva Five (1)
Andrej Ceraj, Hackleri (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 7. kola CroHoops Division I
Ivan Markusi, Antitalenti (2)
Mislav Maznik, Rude Boys (2)
Hrvoje Dragozet, Invicta (1)
Josip Baljkas, Bosco (2)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 6. kola CroHoops Division II
Aljoša Konjević, Legionari (2)
Marko Stipanović, Downtown Assassins (2)
Šime Peran, SKK Šibenik (1)
Vito Kožul, Volovčica Lions (1)
Stipe Tešija, Slobosonics (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 6. kola CroHoops Division III
Jakov Kelečević, TVZ Attraction (1)
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Marin Ban, Buzin 22s (2)
Andrej Ceraj, Hackleri (5)
Slaven Soldo, The White Mamba (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 8. kola CroHoops Division I
Martin Juršić, Kušlanova (1)
Filip Rožman, Invicta (2)
Ivan Markusi, Antitalenti (3)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (5)
Tomislav Čutura, AKK Trešnjevka (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 7. kola CroHoops Division II
Vjeko Katić, Stožer XII (2)
Marko Hlevnjak, Baric & Sons (1)
Vedran Brozović, La Perla (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (4)
Šime Peran, SKK Šibenik (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 7. kola CroHoops Division III
Robert Zemljić, The White Mamba (1)
Matko Ribičić, Uncle Drew’s Young Bloods (2)
Tomislav Šimunović, TVZ Attraction (6)
Natan Turčinović, Hackleri (1)
Marin Ban, Buzin 22s (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 9. kola CroHoops Division I
Tomislav Šiptar, AKK Trešnjevka (1)
Luka Župan, Optika Sokol Stenjevec (1)
Tin Matutinović, Kušlanova (2)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (2)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (6)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 8. kola CroHoops Division II
Marko Stipanović, Downtown Assassins (3)
Matko Brusač, La Perla (1)
Marin Pavelić, Fenix (1)
Filip Dolenčić, Downtown Assassins (1)
Jure Zelić, La Perla (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 11. kola CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (2)
Mislav Maznik, Rude Boys (3)
Franjo Grbešić, Invicta (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (4)
Luka Sunara, Antitalenti (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 10. kola CroHoops Division II
Dario Franjić, Volovčica Lions (1)
Vito Kožul, Volovčica Lions (2)
Filip Tušek, Stožer XII (1)
Hrvoje Sertić, Fenix (3)
Stipe Tešija, Slobosonics (4)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Najbolja petorka 10. kola CroHoops Division III
Matko Ribičić, Uncle Drews Young Bloods (3)
Jakov Kelečević, TVZ Attraction (2)
Lovro Kunić, Uncle Drews Young Bloods (1)
Domagoj Brkanović, Klaicheva Five (1)
Bruno Ezgeta, TVZ Attraction (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

D1 Top 12 Plays of the Week 2

Kalendar događanja

prosinac 2019
P U S Č P S N
« stu    
 
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 1