Connect with us

crohoops division 2

CroHoops Division II 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division II 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division II reg.sezona 2019/2020 – Raspored i Rezultati

  1. kolo – 29.9.2019.
    Slobosonics vs. Volovcica Lions 58:67
    La Perla vs. Feniks 55:95
    Legionari vs. Baric & Sons 55:54
    Stožer XII vs. SKK Šibenik 76:74
    SLOBODNI: Downtown Assassins
  2. kolo – 6.10.2019.
    Legionari vs. Slobosonics 77:51
    Baric & Sons vs. Stožer XII 43:49
    Feniks vs. Downtown Assassins 91:68
    Volovcica Lions vs. SKK Šibenik 74:102
    SLOBODNI: La Perla
  3. kolo – 13.10.2019.
    Baric & Sons vs. La Perla 66:64
    Feniks vs. Slobosonics 70:61
    Volovcica Lions vs. Stožer XII 69:75
    SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 95:68
    SLOBODNI: Legionari
  4. kolo – 20.10.2019.
    Volovcica Lions vs. La Perla 73:59
    Feniks vs. Legionari 70:60
    SKK Šibenik vs. Slobosonics 84:80
    Downtown Assassins vs. Stožer XII 50:64
    SLOBODNI: Baric & Sons
  5. kolo – 27.10.2019.
    Legionari vs. Volovcica Lions 75:56
    Slobosonics vs. Downtown Assassins 89:43
    La Perla vs. SKK Šibenik 55:83
    Baric & Sons vs. Feniks 66:81
    SLOBODNI: Stožer XII
  6. kolo – 10.11.2019.
    Stožer XII vs. Slobosonics 70:76
    Volovcica Lions vs. Baric & Sons 74:64
    SKK Šibenik vs. Legionari 73:76
    Downtown Assassins vs. La Perla 96:89
    SLOBODNI: Feniks
  7. kolo – 17.11.2019.
    11.40 La Perla vs. Stožer XII
    13.20 Legionari vs. Downtown Assassins
    15.00 Baric & Sons vs. SKK Šibenik
    16.40 Feniks vs. Volovcica Lions
    SLOBODNI: Slobosonics
  8. kolo – 24.11.2019.
    11.40 SKK Šibenik vs. Feniks
    13.20 Downtown Assassins vs. Baric & Sons
    15.00 Stožer XII vs. Legionari
    16.40 Slobosonics vs. La Perla
    SLOBODNI: Volovcica Lions
  9. kolo – 1.12.2019.
    11.40 Slobosonics vs. Volovcica Lions
    13.20 Stožer XII vs. SKK Šibenik
    15.00 La Perla vs. Feniks
    16.40 Legionari vs. Baric & Sons
    SLOBODNI: Downtown Assassins
  10. kolo – 8.12.2019.
    11.40 Feniks vs. Downtown Assassins
    13.20 Legionari vs. Slobosonics
    15.00 Baric & Sons vs. Stožer XII
    16.40 Volovcica Lions vs. SKK Šibenik
    SLOBODNI: La Perla
  11. kolo – 15.12.2019.
    11.40 Downtown Assassins vs. Volovcica Lions
    13.20 Stožer XII vs. Feniks
    15.00 La Perla vs. Legionari
    16.40 Slobosonics vs. Baric & Sons
    SLOBODNI: SKK Šibenik
  12. kolo – 12.1.2020.
    11.40 Baric & Sons vs. La Perla
    13.20 Feniks vs. Slobosonics
    15.00 Volovcica Lions vs. Stožer XII
    16.40 SKK Šibenik vs. Downtown Assassins
    SLOBODNI: Legionari
  13. kolo – 19.1.2020.
    11.40 Feniks vs. Legionari
    13.20 Volovcica Lions vs. La Perla
    15.00 SKK Šibenik vs. Slobosonics
    16.40 Downtown Assassins vs. Stožer XII
    SLOBODNI: Baric & Sons
  14. kolo – 26.1.2020.
    11.40 La Perla vs. SKK Šibenik
    13.20 Slobosonics vs. Downtown Assassins
    15.00 Legionari vs. Volovcica Lions
    16.40 Baric & Sons vs. Feniks
    SLOBODNI: Stožer XII
  15. kolo – 2.2.2020.
    11.40 Downtown Assassins vs. La Perla
    13.20 Volovcica Lions vs. Baric & Sons
    15.00 SKK Šibenik vs. Legionari
    16.40 Stožer XII vs. Slobosonics
    SLOBODNI: Feniks

2020 CroHoops All-Star Game 7.2.2020.
Division I All-Stars vs. Div.2/Div.3 All-Stars

16. kolo – 9.2.2020.
11.40 Feniks vs. Volovcica Lions
13.20 La Perla vs. Stožer XII
15.00 Legionari vs. Downtown Assassins
16.40 Baric & Sons vs. SKK Šibenik
SLOBODNI: Slobosonics

17. kolo – 16.2.2020.
11.40 SKK Šibenik vs. Feniks
13.20 Downtown Assassins vs. Baric & Sons
15.00 Stožer XII vs. Legionari
16.40 Slobosonics vs. La Perla
SLOBODNI: Volovcica Lions

18. kolo – 23.2.2020.
11.40 Downtown Assassins vs. Volovcica Lions
13.20 Stožer XII vs. Feniks
15.00 La Perla vs. Legionari
16.40 Slobosonics vs. Baric & Sons
SLOBODNI: SKK Šibenik

  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
  • početak doigravanja 1.3.2020.; u istom će pravo nastupa izboriti osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
  • plasman u CroHoops Division I ostvaruju oba finalista
  • jedna posljednjeplasirana ekipa nakon regularnog dijela sezone od iduće sezone nastupati će u Division III

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

D1 Top 12 Plays of the Week 2

Kalendar događanja

studeni 2019
P U S Č P S N
« lis    
 123
45678
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Arhiva

More in crohoops division 2