Connect with us

crohoops division 1

CroHoops Division I 2019/20 – Raspored i Rezultati

CroHoops Division I 2019/20 – Raspored i Rezultati

CROHOOPS DIVISION I reg.sezona 2019/20 – Raspored i Rezultati

  1. kolo – 22.9.2019.
    Dubrava Yellow Hill vs. Optika Sokol Stenjevec 95:97
    Savica City vs. Jankomir Transforers 80:63
    Građevinski fakultet vs. Rude Boys 85:65
    Bosco vs. Invicta 74:82
    HAKK Mladost vs. AKK Trešnjevka 89:91 (OT)
    Kušlanova vs. Antitalenti 80:100
  2. kolo – 29.9.2019.
    Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers 93:90
    Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City 80:75
    AKK Trešnjevka vs. Kušlanova 77:52
    Invicta vs. Antitalenti 80:108
    Rude Boys vs. Bosco 82:96
    Dubrava Yellow Hill vs. HAKK Mladost 89:94
  3. kolo – 6.10.2019.
    Bosco vs. Dubrava Yellow Hill 86:108
    HAKK Mladost vs. Gradevinski fakultet 90:86
    Savica City vs. Rude Boys 102:85
    Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec 69:102
    Antitalenti vs. AKK Trešnjevka 91:66
    Jankomir Transformers vs. Invicta 94:74
  4. kolo – 13.10.2019.
    Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 59:84
    AKK Trešnjevka vs. Jankomir Transformers 86:93 (OT)
    Građevinski fakultet vs. Invicta 58:57
    Rude Boys vs. Kušlanova 100:73
    Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 70:97
    HAKK Mladost vs. Bosco 94:91
  5. kolo – 20.10.2019.
    Antitalenti vs. Rude Boys 139:109
    Savica City vs. HAKK Mladost 100:82
    Kušlanova vs. Dubrava Yellow Hill 94:88
    Bosco vs. Građevinski fakultet 82:73
    Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 92:98
    Invicta vs. AKK Trešnjevka 94:63
  6. kolo – 27.10.2019.
    HAKK Mladost vs. Kušlanova 79:81
    Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta 88:83
    Rude Boys vs. Jankomir Transformers 97:81
    Dubrava Yellow Hill vs. Antitalenti 94:101
    Građevinski fakultet vs. AKK Trešnjevka 96:71
    Bosco vs. Savica City 76:108
  7. kolo – 10.11.2019.
    AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec 69:102
    Kušlanova vs. Bosco 71:105
    Antitalenti vs. HAKK Mladost 101:67
    Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 98:84
    Invicta vs. Rude Boys 76:77
    Savica City vs. Gradevinski fakultet 87:103
  8. kolo – 17.11.2019.
    10.00 Gradevinski fakultet vs. Optika Sokol Stenjevec
    11.40 Rude Boys vs. AKK Trešnjevka
    13.20 Dubrava Yellow Hill vs. Invicta
    15.00 HAKK Mladost vs. Jankomir Transformers
    16.40 Bosco vs. Antitalenti
    18.20 Savica City vs. Kušlanova
  9. kolo – 24.11.2019.
    10.00 Antitalenti vs. Savica City
    11.40 Kušlanova vs. Gradevinski fakultet
    13.20 Jankomir Transformers vs. Bosco
    15.00 Invicta vs. HAKK Mladost
    16.40 AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill
    18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys
  10. kolo – 1.12.2019.
    10.00 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec
    11.40 HAKK Mladost vs. Rude Boys
    13.20 Dubrava Yellow Hill vs. Gradevinski fakultet
    15.00 Savica City vs. AKK Trešnjevka
    16.40 Kušlanova vs. Invicta
    18.20 Antitalenti vs. Jankomir Transformers
  11. kolo – 8.12.2019.
    10.00 AKK Trešnjevka vs. Bosco
    11.40 Jankomir Transformers vs. Kušlanova
    13.20 Invicta vs. Savica City
    15.00 Antitalenti vs. Gradevinski fakultet
    16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. HAKK Mladost
    18.20 Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill
  12. kolo – 15.12.2019.
    10.00 Dubrava Yellow Hill vs. Optika Sokol Stenjevec
    11.40 Savica City vs. Jankomir Transformers
    13.20 Gradevinski fakultet vs. Rude Boys
    15.00 Bosco vs. Invicta
    16.40 HAKK Mladost vs. AKK Trešnjevka
    18.20 Kušlanova vs. Antitalenti
  13. kolo – 12.1.2020.
    10.00 Gradevinski fakultet vs. Jankomir Transformers
    11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City
    13.20 AKK Trešnjevka vs. Kušlanova
    15.00 Invicta vs. Antitalenti
    16.40 Rude Boys vs. Bosco
    18.20 Dubrava Yellow Hill vs. HAKK Mladost
  14. kolo – 19.1.2020.
    10.00 Bosco vs. Dubrava Yellow Hill
    11.40 HAKK Mladost vs. Gradevinski fakultet
    13.20 Savica City vs. Rude Boys
    15.00 Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec
    16.40 Antitalenti vs. AKK Trešnjevka
    18.20 Jankomir Transformers vs. Invicta
  15. kolo – 26.1.2020.
    10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti
    11.40 AKK Trešnjevka vs. Jankomir Transformers
    13.20 Gradevinski fakultet vs. Invicta
    15.00 Rude Boys vs. Kušlanova
    16.40 Dubrava Yellow Hill vs. Savica City
    18.20 HAKK Mladost vs. Bosco
  16. kolo – 2.2.2020.
    10.00 Antitalenti vs. Rude Boys
    11.40 Savica City vs. HAKK Mladost
    13.20 Kušlanova vs. Dubrava Yellow Hill
    15.00 Bosco vs. Gradevinski fakultet
    16.40 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec
    18.20 Invicta vs. AKK Trešnjevka

2020 CroHoops All-Star Game 7.2.2020.
Division I All-Stars vs. Div.2/Div.3 All-Stars

17. kolo – 9.2.2020.
10.00 HAKK Mladost vs. Kušlanova
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
13.20 Rude Boys vs. Jankomir Transformers
15.00 Dubrava Yellow Hill vs. Antitalenti
16.40 Gradevinski fakultet vs. AKK Trešnjevka
18.20 Bosco vs. Savica City

18. kolo – 16.2.2020.
10.00 AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Kušlanova vs. Bosco
13.20 Antitalenti vs. HAKK Mladost
15.00 Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill
16.40 Invicta vs. Rude Boys
18.20 Savica City vs. Gradevinski fakultet

19. kolo – 23.2.2020.
10.00 Gradevinski fakultet vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Rude Boys vs. AKK Trešnjevka
13.20 Dubrava Yellow Hill vs. Invicta
15.00 HAKK Mladost vs. Jankomir Transformers
16.40 Bosco vs. Antitalenti
18.20 Savica City vs. Kušlanova

20. kolo – 1.3.2020.
10.00 Antitalenti vs. Savica City
11.40 Kušlanova vs. Gradevinski fakultet
13.20 Jankomir Transformers vs. Bosco
15.00 Invicta vs. HAKK Mladost
16.40 AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys

21. kolo – 8.3.2020.
10.00 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 HAKK Mladost vs. Rude Boys
13.20 Dubrava Yellow Hill vs. Gradevinski fakultet
15.00 Savica City vs. AKK Trešnjevka
16.40 Kušlanova vs. Invicta
18.20 Antitalenti vs. Jankomir Transformers

22. kolo – 15.3.2020.
10.00 AKK Trešnjevka vs. Bosco
11.40 Jankomir Transformers vs. Kušlanova
13.20 Invicta vs. Savica City
15.00 Antitalenti vs. Gradevinski fakultet
16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. HAKK Mladost
18.20 Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill

  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
  • početak doigravanja 22.3.2020.; u istom će pravo nastupa izboriti osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
  • dvije posljednjeplasirane ekipe nakon regularnog dijela od iduće će sezone nastupati u Division II

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

D1 Top 12 Plays of the Week 2

Kalendar događanja

studeni 2019
P U S Č P S N
« lis    
 123
45678
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Arhiva

More in crohoops division 1