Connect with us

crohoops league

Division I 2018/19 – Raspored & Rezultati

Division I 2018/19 – Raspored & Rezultati

CROHOOPS DIVISION I – DOIGRAVANJE 2018/19 – RASPORED I REZULTATI

Četvrtfinale – 1. utakmica – 24.3.19.
# 1 Građevinski fakultet vs. #8 Rude Boys 114:93 (1:0)
# 2 Optika Sokol Stenjevec vs. #7 Savica City 104:90 (1:0)
# 3 Invicta vs. #6 Dubrava Yellow Hill 87:88 (0:1)
# 4 Jankomir Transformers vs. #5 Bosco 92:101 (0:1)

Četvrtfinale – 2. utakmica – 31.3.19.
# 1 Građevinski fakultet vs. #8 Rude Boys 89:92 (1:1)
# 2 Optika Sokol Stenjevec vs. #7 Savica City 104:103 (2:0)
# 3 Invicta vs. #6 Dubrava Yellow Hill 88:92 (0:2)
# 4 Jankomir Transformers vs. #5 Bosco 96:73 (1:1)

Četvrtfinale – 3. utakmice – 7.4.19.
# 4 Jankomir Transformers vs. #5 Bosco 100:83 (2:1)
# 1 Građevinski fakultet vs. #8 Rude Boys 96:74 (2:1)

Polufinale – 1. utakmica – 14.4.19.
#1 Građevinski fakultet vs. #4 Jankomir Transformers 106:100 (1:0)
#2 Optika Sokol Stenjevec vs. #6 Dubrava Yellow Hill 97:88 (1:0)

Polufinale – 2. utakmica – 5.5.19.
13.20 R2G2 #3 Optika Sokol Stenjevec vs. #6 Dubrava Yellow Hill
15.00 R2G2 #1 Građevinski fakultet vs. #4 Jankomir Transformers

Polufinale – eventualne 3. utakmice – 12.5.19.

Finale – 1. utakmica 19.5.19.

Finale – 2. utakmica 26.5.19.

Finale – eventualna 3. utakmica 2.6.19.

– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda

CROHOOPS LIGA, DIVISION I 2018/19 – RASPORED I REZULTATI

1. kolo – 30.9.18.
Savica City vs. AKK Trešnjevka 90:121
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 87:81
Bosco vs. Stožer XII 89:80
Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 78:79
Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill 104:97
Invicta vs. Građevinski fakultet 81:73

2. kolo – 7.10.18. 
Kušlanova vs. Rude Boys 90:84
Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers 95:90
Optika Sokol Stenjevec vs. Hrelic Disneyland 91:74
AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill 75:81
Stožer XII vs. Invicta 67:112
Savica City vs. Bosco 59:87

3. kolo – 14.10.18.
Dubrava Yellow Hill vs. Kušlanova   100:85
Jankomir Transformers vs. Stožer XII   97:67
Bosco vs. AKK Trešnjevka   83:73
Invicta vs. Savica City   88:81
Rude Boys vs. Optika Sokol Stenjevec   73:95
Hrelić Disneyland vs. Građevinski fakultet   68:84

4. kolo – 21.10.18. 
Optika Sokol Stenjevec vs. Dubrava Yellow Hill 83:61
Savica City vs. Jankomir Transformers 77:107
Bosco vs. Invicta 74:78
AKK Trešnjevka vs. Kušlanova 75:76
Stožer XII vs. Hrelić Disneyland 67:70
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 81:70

5. kolo – 28.10.18.
Hrelić Disneyland vs. Savica City 79:86
Jankomir Transformers vs. Bosco 116:82
Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski fakultet 84:97
Rude Boys vs. Stožer XII 85:79
Invicta vs. AKK Trešnjevka 89:70
Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec 90:98

6. kolo – 4.11.18.
Građevinski fakultet vs. Kušlanova 101:50
Invicta vs. Jankomir Transformers 91:108
Stožer XII vs. Dubrava Yellow Hill 66:83
Savica City vs. Rude Boys 102:120
Bosco vs. Hrelić Disneyland 77:51
AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec 59:100

7. kolo – 11.11.18.
Jankomir Transformers vs. AKK Trešnjevka 98:77
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 86:82
Hrelić Disneyland vs. Invicta 82:96
Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 96:81
Kušlanova vs. Stožer XII 114:73
Rude Boys vs. Bosco 93:104

8. kolo – 18.11.18.
Invicta vs. Rude Boys 94:76
Stožer XII vs. Optika Sokol Stenjevec 70:81
Savica City vs. Kušlanova 84:92
Bosco vs. Dubrava Yellow Hill 104:94
AKK Trešnjevka vs. Građevinski fakultet 74:81
Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland 113:109

9. kolo – 25.11.18.
Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City 110:102
Građevinski fakultet vs. Stožer XII 98:94 (87:87; OT)
Dubrava Yellow Hill vs. Invicta 86:90
Kušlanova vs. Bosco 85:102
Hrelić Disneyland vs. AKK Trešnjevka 20:0
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 109:102

10. kolo – 2.12.18.
Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec 73:84
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 71:85
Invicta vs. Kušlanova 92:89
Savica City vs. Građevinski fakultet 87:96
AKK Trešnjevka vs. Stožer XII 76:83
Hrelić Disneyland vs. Rude Boys 80:127

11. kolo – 9.12.18.
Građevinski fakultet vs. Bosco 86:79
Stožer XII vs. Savica City 96:89
Kušlanova vs. Jankomir Transformers 97:106
Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta 112:98
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 90:73
Rude Boys vs. AKK Trešnjevka 112:103

12. kolo – 16.12.18.
Savica City vs. AKK Trešnjevka 76:80
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 81:92
Bosco vs. Stožer XII 79:85
Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 82:95
Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill 86:90
Invicta vs. Građevinski fakultet 85:87

13. kolo – 13.1.18.
Kušlanova vs. Rude Boys 69:102
Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers 90:88 (OT)
Optika Sokol Stenjevec vs. Hrelić Disneyland 88:75
AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill 90:88
Stožer XII vs. Invicta 82:99
Savica City vs. Bosco 94:83

14. kolo – 20.1.18.
Dubrava Yellow Hill vs. Kušlanova 74:70
Jankomir Transformers vs. Stožer XII 89:93
Bosco vs. AKK Trešnjevka 83:89
Invicta vs. Savica City 92:89
Rude Boys vs. Optika Sokol Stenjevec 110:113
Hrelić Disneyland vs. Građevinski fakultet 78:117

15. kolo – 27.1.18.
Optika Sokol Stenjevec vs. Dubrava Yellow Hill 80:90
Savica City vs. Jankomir Transformers 123:103
Bosco vs. Invicta 104:97
AKK Trešnjevka vs. Kušlanova 98:85
Stožer XII vs. Hrelić Disneyland 102:109
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 99:76

16. kolo – 3.2.18.
Hrelić Disneyland vs. Savica City 69:99
Jankomir Transformers vs. Bosco 88:79
Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski fakultet 89:104
Rude Boys vs. Stožer XII 90:105
Invicta vs. AKK Trešnjevka 76:87
Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec 82:92

17. kolo – 10.2.18.
Građevinski fakultet vs. Kušlanova 86:72
Invicta vs. Jankomir Transformers 76:83
Stožer XII vs. Dubrava Yellow Hill 80:94
Savica City vs. Rude Boys 142:111
Bosco vs. Hrelić Disneyland 117:82
AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec 80:109

18. kolo – 17.2.18.
Jankomir Transformers vs. AKK Trešnjevka 103:81
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 93:103
Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 91:105
Hrelić Disneyland vs. Invicta 63:114
Kušlanova vs. Stožer XII 71:103
Rude Boys vs. Bosco 98:88 (OT)

19. kolo -24.2.18.
Invicta vs. Rude Boys 121:106
AKK Trešnjevka vs. Građevinski fakultet 94:130
Savica City vs. Kušlanova 94:71
Bosco vs. Dubrava Yellow Hill 97:96 (OT)
Stožer XII vs. Optika Sokol Stenjevec 91:99 (OT)
Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland 113:89

20. kolo – 3.3.18.
Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City 106:98
Građevinski fakultet vs. Stožer XII 99:88
Dubrava Yellow Hill vs. Invicta 84:119
Kušlanova vs. Bosco 78:90
Hrelić Disneyland vs. AKK Trešnjevka 0:20
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 94:108

21. kolo – 10.3.18.
Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec 91:93
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 103:102
Invicta vs. Kušlanova 105:81
Savica City vs. Građevinski fakultet 114:107
AKK Trešnjevka vs. Stožer XII 73:62
Hrelić Disneyland vs. Rude Boys 93:90

22. kolo – 17.3.18.    
Građevinski fakultet vs. Bosco 95:93
Stožer XII vs. Savica City 98:104
Kušlanova vs. Jankomir Transformers 110:116
Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta 63:134
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 80:60
Rude Boys vs. AKK Trešnjevka 123:79

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Arhiva

Kalendar događanja

travanj 2019
P U S Č P S N
« ožu.    
123456
8910111213
15161718192021
22232425262728
2930  

More in crohoops league