Connect with us

crohoops league

GrosBasket Division I & Division II Petorke Kola

GrosBasket Division I & Division II Petorke Kola

Najbolja petorka 1. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (1)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1)
Tomislav Gajski, Bosco (1)
Petar Šunjić, Rude Boys (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 1. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Matko Ribičić, UncleDrew’s YoungBloods (1)
Josip Križanović, OTH Ravens (1)
Luka Cindrić, Antitalenti (1)
Jakša Milatić, HAKK Mladost (1)
Nikola Pulić, SKK Šibenik (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 2. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (2)
Joso Škara, Građevinski fakultet (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (1)
Tomislav Kovačević, Dubrava Y-Hill (1)
Tomislav Gajski, Bosco (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 3. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (2)
Hrvoje Dragozet, Invicta (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (2)
Tomislav Kovačević, Dubrava Y-Hill (2)
Branimir Devčić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 2. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Josip Kovač, Barić & Sons (1)
Josip Križanović, OTH Ravens (2)
Šime Peran, SKK Šibenik (1)
Niko Gril, HAKK Mladost (1)
Jure Zelić, La Perla (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 4. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (3)
Franjo Grbešić, Invicta (1)
Josip Baljkas, Bosco (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (2)
Filip Dolenčić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 3. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Marko Marjančević, Microclima Legionari (1)
Marin Ban, Buzin 22s (1)
Ivan Markusi, Antitalenti (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (1)
Jure Zelić, La Perla (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 5. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (1)
Filip Rožman, Invicta (3)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (4)
Tomislav Gajski, Bosco (3)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 4. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Miron Češkić, Eurostep Playaz (1)
Marin Ban, Buzin 22s (2)
Josip Križanović, OTH Ravens (3)
Nikola Pulić, SKK Šibenik (2)
Domagoj Galić, La Perla (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 6. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (2)
Mislav Maznik, Rude Boys (1)
Petar Šunjić, Rude Boys (2)
Branimir Devčić, Savica City (2)
Luka Župan, Optika Sokol Stenjevec (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 5. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Šime Peran, SKK Šibenik (2)
Josip Kovač, Barić & Sons (2)
Dino Božić, Antitalenti (1)
Niko Gril, HAKK Mladost (2)
Jure Zelić, La Perla (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 7. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Bruno Banić, Bosco (1)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (3)
Vjekoslav Starjački, Dubrava Yellow Hill (1)
Domagoj Matić, Jankomir Transformers (1)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 6. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Josip Križanović, OTH Ravens (4)
Antonio Boras, Microclima Legionari (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (2)
Dino Božić, Antitalenti (2)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 8. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (4)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (5)
Leonardo Mazić, Invicta (1)
Branimir Devčić, Savica City (3)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 7. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Josip Križanović, OTH Ravens (5)
Luka Cindrić, Antitalenti (2)
Franjo Grbešić, Uncle Drew’s Young Bloods (1)
Dino Božić, Antitalenti (3)
Jure Zelić, La Perla (4)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 9. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (5)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (6)
Mislav Maznik, Rude Boys (2)
Fred Krajačić, Savica City (1)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (4)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 8. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (3)
Marin Bago, HAKK Mladost (1)
Matija Maljić, Antitalenti (1)
Jure Zelić, La Perla (5)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 10. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (4)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (6)
Hrvoje Gašparac, Kušlanova (5)
Frano Bilandžija, Dubrava Yellow Hill (1)
Goran Gluhak, Stožer XII (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 9. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Antonio Boras, Microclima Legionari (2)
Šime Peran, SKK Šibenik (3)
Josip Križanović, OTH Ravens (6)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (2)
Jure Zelić, La Perla (6)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 11. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Žilić, Građevinski fakultet (7)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (7)
Mislav Maznik, Rude Boys (3)
Branimir Devčić, Savica City (4)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 10. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Antonio Boras, Microclima Legionari (3)
Luka Cindrić, Antitalenti (3)
Franjo Grbešić, UncleDrew’s YoungBloods (2)
Emanuel Lončarić, OTH Ravens (1)
Marin Ban, Buzin 22s (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 12. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (5)
Mislav Maznik, Rude Boys (4)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (3)
Senad Pita, Stožer XII (1)
Maroje Perović, AKK Trešnjevka (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 11. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Fran Bilić, HAKK Mladost (1)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (2)
Šime Peran, SKK Šibenik (4)
Aljoša Konjević, Microclima Legionari (1)
Jure Zelić, La Perla (7)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 13. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (6)
Mislav Maznik, Rude Boys (5)
Joso Škara, Gradevinski fakultet (2)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (4)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (4)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 12. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Matko Brusač, La Perla (1)
Marko Hlevnjak, Baric & Sons (3)
Emanuel Lončarić, OTH Ravens (2)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (4)
Domagoj Galić, La Perla (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 14. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (8)
Filip Rožman, Invicta (7)
Luka Novosel, Stožer XII (1)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (5)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 13. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Miron Češkić, Eurostep Playaz (2)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (4)
Emanuel Lončarić, OTH Ravens (3)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (5)
Niko Gril, HAKK Mladost (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 15. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Bruno Banić, Bosco (2)
Tomislav Šiptar, AKK Trešnjevka (1)
Joso Škara, Građevinski fakultet (3)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (5)
Branimir Devčić, Savica City (5)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 14. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Nikola Pulić, SKK Šibenik (3)
Marko Marjančević, Microclima Legionari (2)
Ivan Markusi, Antitalenti (2)
Josip Križanović, OTH Ravens (7)
Filip Dolenčić, Downtown Assassins (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 16. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Hrvoje Božić, Savica City (1)
Tomislav Šiptar, AKK Trešnjevka (2)
Joso Škara, Građevinski fakultet (4)
Domagoj Matić, Jankomir Transformers (2)
Luka Novosel, Stožer II (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 15. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Ivan Markusi, Antitalenti (3)
Nikola Pulić, SKK Šibenik (4)
Josip Križanović, OTH Ravens (8)
Paško Komadina, Slobosonics (1)
Niko Gril, HAKK Mladost (4)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 17. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Tomislav Kalinić, Dubrava Yellow Hill
Joso Škara, Građevinski fakultet (5)
Davor Galić, Jankomir Transformers (1)
Fred Krajačić, Savica City (2)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (3)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 16. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Niko Bašić, Slobosonics (1)
Josip Križanović, OTH Ravens (9)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (6)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (3)
Jure Zelić, La Perla (8)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 18. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Joso Škara, Građevinski fakultet (6)
Filip Tušek, Stožer XII (1)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (6)
Bruno Gracin, Invicta (1)
Alan Baričević, Jankomir Transformers (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 17. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Marko Marjančević, Microclima Legionari (3)
Ivan Markusi, Antitalenti (4)
Josip Križanović, OTH Ravens (10)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (4)
Paško Komadina, Slobosonics (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 19. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (8)
Luka Žilić, Građevinski fakultet (8)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (9)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (7)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (6)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 18. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Riki Pahlić, Eurostep Playaz (1)
Marko Marjančević, Microclima Legionari (4)
Emil Šćukanec, Downtown Assassins (1)
Borna Raić, Antitalenti (1)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (5)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 20. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (9)
Joso Škara, Građevinski fakultet (7)
Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (7)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (4)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (2)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 19. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Riki Pahlić, Eurostep Playaz (2)
Matko Ribičić, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Luka Cindrić, Antitalenti (4)
Lovre Barešić, Buzin 22s (1)
Jure Zelić, La Perla (9)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 21. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Filip Rožman, Invicta (10)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (10)
Tomislav Kovačević, Dubrava Yellow Hill (8)
Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec (5)
Juraj Grabarić, Savica City (1)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 20. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Ivan Markusi, Antitalenti (5)
Miron Češkić, Eurostep Playaz (3)
Marin Bago, HAKK Mladost (2)
Josip Križanović, OTH Ravens (11)
Jure Zelić, La Perla (10)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 22. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I
Luka Tomić, Rude Boys (1)
Filip Rožman, Invicta (11)
Joso Škara, Građevinski fakultet (8)
Filip Tušek, Stožer XII (2)
Branimir Devčić, Savica City (6)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 21. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Paško Pancirov, SKK Šibenik (1)
Fran Bilić, Mladost (2)
Ante Martinac, OTH Ravens (1)
Filip Dolenčić, Downtown Assassins (2)
Jure Zelić, La Perla (11)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Najbolja petorka 22. kola sezone 2018/19 CroHoops Division II
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (5)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (7)
Ante Martinac, OTH Ravens (2)
Niko Gril, HAKK Mladost (4)
Jure Zelić, La Perla (12)
– u zagradi je broj izbora u najbolju petorku kola

Arhiva

Kalendar događanja

travanj 2019
P U S Č P S N
« ožu.   svi. »
123456
8910111213
15161718192021
22232425262728
2930  

More in crohoops league