Connect with us

crohoops div 2 liga

Division II 2018/19 – Raspored & Rezultati

Division II 2018/19 – Raspored & Rezultati

CROHOOPS LIGA, DIVISION II 2018/19 – RASPORED I REZULTATI

1. kolo – 30.9.18.  
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 75:65
Buzin 22s vs. OTH Ravens 80:85
HAKK Mladost vs. Antitalenti 74:69
Eurostep Playaz vs. Microclima Legionari 56:45
Slobosonics vs. La Perla 72:52
SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 74:46

2. kolo – 14.10.18. 
Downtown Assassins vs. HAKK Mladost   53:87
OTH Ravens vs. Slobosonics   63:76
Barić & Sons vs. La Perla   54:68
Antitalenti vs. Buzin 22s   99:27
Microclima Legionari vs. SKK Šibenik   47:53
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Eurostep Playaz   45:58

3. kolo – 21.10.18.
HAKK Mladost vs. Microclima Legionari 56:63
SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods 62:50
Eurostep Playaz vs. Barić & Sons 50:42
Buzin 22s vs. Downtown Assassins 61:63
Slobosonics vs. Antitalenti 47:92
La Perla vs. OTH Ravens 68:64

4. kolo – 28.10.18. 
Microclima Legionari vs. Buzin 22s 101:52
Antitalenti vs. La Perla 66:64
Downtown Assassins vs. Slobosonics 37:74
Barić & Sons vs. OTH Ravens 76:72
Uncle Drew’s Young Bloods vs. HAKK Mladost 52:72
Eurostep Playaz vs. SKK Šibenik 72:57

5. kolo – 4.11.18. 
La Perla vs. Downtown Assassins 73:48
HAKK Mladost vs. Eurostep Playaz 75:57
Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 57:71
Slobosonics vs. Microclima Legionari 57:63
SKK Šibenik vs. Barić & Sons 73:72
OTH Ravens vs. Antitalenti 74:85 (70:70; OT)

6. kolo – 11.11.18.
SKK Šibenik vs. HAKK Mladost 72:103
Downtown Assassins vs. OTH Ravens 71:84
Microclima Legionari vs. La Perla 65:57
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Slobosonics 32:74
Barić & Sons vs. Antitalenti 68:84
Eurostep Playaz vs. Buzin 22s 72:37

7. kolo – 18.11.18.
HAKK Mladost vs. Barić & Sons 79:74
Buzin 22s vs. SKK Šibenik 60:83
Slobosonics vs. Eurostep Playaz 61:60
Antitalenti vs. Downtown Assassins 117:56
OTH Ravens vs. Microclima Legionari 82:76
La Perla vs. Uncle Drew’s Young Bloods 84:80

8. kolo – 25.11.18.
Microclima Legionari vs. Antitalenti 73:88
Barić & Sons vs. Downtown Assassins 86:63
Uncle Drew’s Young Bloods vs. OTH Ravens 51:103
Eurostep Playaz vs. La Perla 84:52
SKK Šibenik vs. Slobosonics 87:82
HAKK Mladost vs. Buzin 22s 96:60

9. kolo – 2.12.18.
La Perla vs. SKK Šibenik 61:67
Slobosonics vs. HAKK Mladost 77:79
Buzin 22s vs. Barić & Sons 61:90
OTH Ravens vs. Eurostep Playaz 67:72
Antitalenti vs. Uncle Drew’s Young Bloods 86:40
Downtown Assassins vs. Microclima Legionari 64:79

10. kolo – 9.12.18.
Eurostep Playaz vs. Antitalenti 49:85
SKK Šibenik vs. OTH Ravens 70:49
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Downtown Assassins 86:78
Barić & Sons vs. Microclima Legionari 63:88
HAKK Mladost vs. La Perla 77:58
Buzin 22s vs. Slobosonics 66:74

11. kolo – 16.12.18.
Slobosonics vs. Barić & Sons 72:59
OTH Ravens vs. HAKK Mladost 82:102
La Perla vs. Buzin 22s 70:59
Downtown Assassins vs. Eurostep Playaz 60:79
Antitalenti vs. SKK Šibenik 55:59
Microclima Legionari vs. Uncle Drew’s Young Bloods 76:39

12. kolo – 13.1.18.
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 56:66
Buzin 22s vs. OTH Ravens 48:63
HAKK Mladost vs. Antitalenti 54:63
Eurostep Playaz vs. Microclima Legionari 47:44
Slobosonics vs. La Perla 66:78
SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 74:55

13. kolo – 20.1.18.
Downtown Assassins vs. HAKK Mladost 61:76
OTH Ravens vs. Slobosonics 62:48
Barić & Sons vs. La Perla 62:45
Antitalenti vs. Buzin 22s 75:31
Microclima Legionari vs. SKK Šibenik 46:59
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Eurostep Playaz 39:55

14. kolo – 27.1.18. 
HAKK Mladost vs. Microclima Legionari 40:65
SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods 83:54
Eurostep Playaz vs. Barić & Sons 74:65 (OT)
Buzin 22s vs. Downtown Assassins 52:64
Slobosonics vs. Antitalenti 61:64
La Perla vs. OTH Ravens 63:67

15. kolo – 3.2.18.
Microclima Legionari vs. Buzin 22s 85:32
Antitalenti vs. La Perla 75:70
Uncle Drew’s Young Bloods vs. HAKK Mladost 67:86
Barić & Sons vs. OTH Ravens 76:86
Downtown Assassins vs. Slobosonics 56:76
Eurostep Playaz vs. SKK Šibenik 40:58

16. kolo – 10.2.18.
La Perla vs. Downtown Assassins 88:68
HAKK Mladost vs. Eurostep Playaz 91:75
Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 40:62
Slobosonics vs. Microclima Legionari 75:57
SKK Šibenik vs. Barić & Sons 62:64
OTH Ravens vs. Antitalenti 85:83

17. kolo – 17.2.18.
SKK Šibenik vs. HAKK Mladost 65:87
Downtown Assassins vs. OTH Ravens 74:84
Microclima Legionari vs. La Perla 86:55
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Slobosonics 44:81
Barić & Sons vs. Antitalenti 60:66
Eurostep Playaz vs. Buzin 22s 0:20

18. kolo – 24.2.18.
HAKK Mladost vs. Barić & Sons 67:62 (OT)
Buzin 22s vs. SKK Šibenik 49:70
Slobosonics vs. Eurostep Playaz 62:71 (OT)
OTH Ravens vs. Microclima Legionari 55:80
Antitalenti vs. Downtown Assassins 106:52
La Perla vs. Uncle Drew’s Young Bloods 86:71

19. kolo – 3.3.18.
Microclima Legionari vs. Antitalenti 74:75
Uncle Drew’s Young Bloods vs. OTH Ravens 74:68
Barić & Sons vs. Downtown Assassins 60:39
Eurostep Playaz vs. La Perla 90:84
SKK Šibenik vs. Slobosonics 65:66
HAKK Mladost vs. Buzin 22s 49:75

20. kolo – 10.3.18.
La Perla vs. SKK Šibenik 68:78
Slobosonics vs. HAKK Mladost 66:74
Buzin 22s vs. Barić & Sons 42:81
OTH Ravens vs. Eurostep Playaz 76:74
Antitalenti vs. Uncle Drew’s Young Bloods 101:56
Downtown Assassins vs. Microclima Legionari 53:81

21. kolo – 17.3.18.
Eurostep Playaz vs. Antitalenti 63:62
SKK Šibenik vs. OTH Ravens 78:77
Barić & Sons vs. Microclima Legionari 62:69
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Downtown Assassins 59:106
HAKK Mladost vs. La Perla 66:64
Buzin 22s vs. Slobosonics 42:85

22. kolo – 24.3.18. 
OTH Ravens vs. HAKK Mladost 78:94
La Perla vs. Buzin 22s 70:47
Downtown Assassins vs. Eurostep Playaz 61:77
Antitalenti vs. SKK Šibenik 105:75
Slobosonics vs. Barić & Sons 74:69
Microclima Legionari vs. Uncle Drew’s Young Bloods 93:49

RASPORED UTAKMICA DOIGRAVANJA

Četvrtfinale – 1. utakmica – 31.3.19. (na dvije pobjede u seriji)
10.00 #3 SKK Sibenik vs. #6 Slobosonics
11.30 #1 Antitalenti vs. #8 La Perla
13.00 #2 HAKK Mladost vs. #7 OTH Ravens
14.30 #4 Eurostep Playaz vs. #5 Microclima Legionari

Četvrtfinale – 2. utakmica – 7.4.19. (na dvije pobjede u seriji)
10.00 #1 Antitalenti vs. #8 La Perla
11.30 #3 SKK Sibenik vs. #6 Slobosonics
13.00 #2 HAKK Mladost vs. #7 OTH Ravens
14.30 #4 Eurostep Playaz vs. #5 Microclima Legionari

Četvrtfinale – eventualne 3. utakmice – 14.4.19.

Polufinale – 1. utakmica – 28.4.19.

Polufinale – 2. utakmica – 5.5.19.

Polufinale – eventualne 3. utakmice – 12.5.19.

Finale – 1. utakmica 19.5.19.

Finale – 2. utakmica 26.5.19.

Finale – eventualna 3. utakmica 2.6.19.

– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Arhiva

Kalendar događanja

ožujak 2019
P U S Č P S N
« velj.    
 12
456789
111213141516
181920212223
25262728293031

More in crohoops div 2 liga