Connect with us

crohoops all-star game

2019 CroHoops All-Star Game – Team Rosters

2019 CroHoops All-Star Game – Team Rosters

2019 CROHOOPS DIVISON I ALL-STAR TEAM

G Luka Žilić, Građevinski fakultet

G Filip Rožman, Invicta

F Mislav Maznik, Rude Boys

F Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec

C Goran Gluhak, Stožer XII

—————————————–

G Tomislav Kalinić, Dubrava Yellow Hill

G Robert Lučić, Kušlanova

G/F Tomislav Gajski, Bosco

G/F Goran Babić, AKK Trešnjevka

F Matija Markočić, Optika Sokol Stenjevec

G Marko Tomasović, Savica City

Voditelj: Zvonimir Molnar, Optika Sokol Stenjevec

2019 CROHOOPS DIVISION II ALL-STAR TEAM

G Josip Križanović, OTH Ravens

G Marko Hlevnjak, Barić & Sons

F Ivan Baljkas, SKK Šibenik

F Dino Božić, Antitalenti

C Jure Zelić, La Perla

——————————–

G Roko Pahlić, Eurostep Playaz

G Niko Bašić, Slobosonics

G/F Matko Ribičić, Uncle Drew’s YoungBloods

G/F Marin Bago, HAKK Mladost

G/F Luka Koren, Buzin 22s

F Domagoj Deković, Microclima Legionari

F Filip Dolenčić, Downtown Assassins

Voditelj: Ivan Topić, Antitalenti

– organizator zadržava pravo izmjene rostera obje ekipe – pravila utakmice: 2×25 minuta čiste igre, koševi iz tri posebno označena polja vrijede četiri poena

*****************************************

CroHoops All-Star Natjecanje u zakucavanjima: Fred Krajačić (Savica), Mislav Maznik (Rude Boys), Filip Vranješ (OTH Ravens)
– pravila: dva najbolja zakucavanja svakog natjecatelja boduju se ocjenama 1-5 od strane stručnog žirija

CroHoops All-Star Natjecanje u tricama:

Division I (sukladno ukupnom broju ubačenih trica u sezoni): Luka Žilić (Građevinski fakultet), Josip ‘Bobi’ Pojavnik (Kušlanova), Filip Rožman (Invicta), Ivan Pavković (Jankomir Transformers), Franko Dugandžić (Optika Sokol Stenjevec), Vjeko Starjački (Dubrava Y-Hill)

Division II (sukladno ukupnom broju ubačenih trica u sezoni): Ivan Baljkas (SKK Šibenik), Josip Križanović (OTH Ravens), Ivan Bilić (HAKK Mladost), Marin Bago (HAKK Mladost), Ivan Markusi (Antitalenti)

Wild cards: Luka Tomić (Rude Boys), Antonio Oroz (Optika Sokol Stenjevec), Dino Rudić (Stožer XII), Marko Tomasović (Savica City),
Mate Novokmet (Slobosonics)

-pravila: pet lopti s pet pozicija, svaka peta lopta (šarena) vrijedi 2 boda, svakih dodatnih pet sekundi nakon 90 sekundi šutiranja donose -1 bod; natjecatelj se može odlučiti i za šutiranje iz područja za četiri poena – svaki pogođeni šut iz tih područja donosi dvostruki broj bodova

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Arhiva

Kalendar događanja

veljača 2019
P U S Č P S N
« sij.    
 12
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

More in crohoops all-star game