Connect with us

crohoops div 2 liga

Division II 2018/19 – Raspored & Rezultati

Division II 2018/19 – Raspored & Rezultati

CROHOOPS LIGA, DIVISION II 2018/19 – RASPORED I REZULTATI

1. kolo – 30.9.18.  
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 75:65
Buzin 22s vs. OTH Ravens 80:85
HAKK Mladost vs. Antitalenti 74:69
Eurostep Playaz vs. Microclima Legionari 56:45
Slobosonics vs. La Perla 72:52
SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 74:46

2. kolo – 14.10.18. 
Downtown Assassins vs. HAKK Mladost   53:87
OTH Ravens vs. Slobosonics   63:76
Barić & Sons vs. La Perla   54:68
Antitalenti vs. Buzin 22s   99:27
Microclima Legionari vs. SKK Šibenik   47:53
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Eurostep Playaz   45:58

3. kolo – 21.10.18.
HAKK Mladost vs. Microclima Legionari 56:63
SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods 62:50
Eurostep Playaz vs. Barić & Sons 50:42
Buzin 22s vs. Downtown Assassins 61:63
Slobosonics vs. Antitalenti 47:92
La Perla vs. OTH Ravens 68:64

4. kolo – 28.10.18. 
Microclima Legionari vs. Buzin 22s 101:52
Antitalenti vs. La Perla 66:64
Downtown Assassins vs. Slobosonics 37:74
Barić & Sons vs. OTH Ravens 76:72
Uncle Drew’s Young Bloods vs. HAKK Mladost 52:72
Eurostep Playaz vs. SKK Šibenik 72:57

5. kolo – 4.11.18. 
La Perla vs. Downtown Assassins 73:48
HAKK Mladost vs. Eurostep Playaz 75:57
Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 57:71
Slobosonics vs. Microclima Legionari 57:63
SKK Šibenik vs. Barić & Sons 73:72
OTH Ravens vs. Antitalenti 74:85 (70:70; OT)

6. kolo – 11.11.18.
SKK Šibenik vs. HAKK Mladost 72:103
Downtown Assassins vs. OTH Ravens 71:84
Microclima Legionari vs. La Perla 65:57
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Slobosonics 32:74
Barić & Sons vs. Antitalenti 68:84
Eurostep Playaz vs. Buzin 22s 72:37

7. kolo – 18.11.18.
HAKK Mladost vs. Barić & Sons 79:74
Buzin 22s vs. SKK Šibenik 60:83
Slobosonics vs. Eurostep Playaz 61:60
Antitalenti vs. Downtown Assassins 117:56
OTH Ravens vs. Microclima Legionari 82:76
La Perla vs. Uncle Drew’s Young Bloods 84:80

8. kolo – 25.11.18.
Microclima Legionari vs. Antitalenti 73:88
Barić & Sons vs. Downtown Assassins 86:63
Uncle Drew’s Young Bloods vs. OTH Ravens 51:103
Eurostep Playaz vs. La Perla 84:52
SKK Šibenik vs. Slobosonics 87:82
HAKK Mladost vs. Buzin 22s 96:60

9. kolo – 2.12.18.
La Perla vs. SKK Šibenik 61:67
Slobosonics vs. HAKK Mladost 77:79
Buzin 22s vs. Barić & Sons 61:90
OTH Ravens vs. Eurostep Playaz 67:72
Antitalenti vs. Uncle Drew’s Young Bloods 86:40
Downtown Assassins vs. Microclima Legionari 64:79

10. kolo – 9.12.18.
Eurostep Playaz vs. Antitalenti 49:85
SKK Šibenik vs. OTH Ravens 70:49
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Downtown Assassins 86:78
Barić & Sons vs. Microclima Legionari 63:88
HAKK Mladost vs. La Perla 77:58
Buzin 22s vs. Slobosonics 66:74

11. kolo – 16.12.18.
Slobosonics vs. Barić & Sons 72:59
OTH Ravens vs. HAKK Mladost 82:102
La Perla vs. Buzin 22s 70:59
Downtown Assassins vs. Eurostep Playaz 60:79
Antitalenti vs. SKK Šibenik 55:59
Microclima Legionari vs. Uncle Drew’s Young Bloods 76:39

12. kolo – 13.1.18.
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 56:66
Buzin 22s vs. OTH Ravens 48:63
HAKK Mladost vs. Antitalenti 54:63
Eurostep Playaz vs. Microclima Legionari 47:44
Slobosonics vs. La Perla 66:78
SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 74:55C

13. kolo – 20.1.18.
Downtown Assassins vs. HAKK Mladost 61:76
OTH Ravens vs. Slobosonics 62:48
Barić & Sons vs. La Perla 62:45
Antitalenti vs. Buzin 22s 75:31
Microclima Legionari vs. SKK Šibenik 46:59
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Eurostep Playaz 39:55

14. kolo – 27.1.18. 
HAKK Mladost vs. Microclima Legionari 40:65
SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods 83:54
Eurostep Playaz vs. Barić & Sons 74:65 (OT)
Buzin 22s vs. Downtown Assassins 52:64
Slobosonics vs. Antitalenti 61:64
La Perla vs. OTH Ravens 63:67

15. kolo – 3.2.18.
Microclima Legionari vs. Buzin 22s 85:32
Antitalenti vs. La Perla 75:70
Uncle Drew’s Young Bloods vs. HAKK Mladost 67:86
Barić & Sons vs. OTH Ravens 76:86
Downtown Assassins vs. Slobosonics 56:76
Eurostep Playaz vs. SKK Šibenik 40:58

16. kolo – 10.2.18.
La Perla vs. Downtown Assassins 88:68
HAKK Mladost vs. Eurostep Playaz 91:75
Buzin 22s vs. Uncle Drew’s Young Bloods 40:62
Slobosonics vs. Microclima Legionari 75:57
SKK Šibenik vs. Barić & Sons 62:64
OTH Ravens vs. Antitalenti 85:83

17. kolo – 17.2.18.
SKK Šibenik vs. HAKK Mladost 65:87
Downtown Assassins vs. OTH Ravens 74:84
Microclima Legionari vs. La Perla 86:55
Uncle Drew’s Young Bloods vs. Slobosonics 44:81
Barić & Sons vs. Antitalenti 60:66
Eurostep Playaz vs. Buzin 22s 0:20

18. kolo – 24.2.18.
10.30 HAKK Mladost vs. Barić & Sons
12.00 Buzin 22s vs. SKK Šibenik
13.30 Slobosonics vs. Eurostep Playaz
15.00 OTH Ravens vs. Microclima Legionari
16.30 Antitalenti vs. Downtown Assassins
18.00 La Perla vs. Uncle Drew’s Young Bloods

19. kolo – 3.3.18.
10.00 Microclima Legionari vs. Antitalenti
11.30 Uncle Drew’s Young Bloods vs. OTH Ravens
13.00 Barić & Sons vs. Downtown Assassins
14.30 Eurostep Playaz vs. La Perla
16.00 SKK Šibenik vs. Slobosonics
17.30 HAKK Mladost vs. Buzin 22s

20. kolo – 10.3.18.
10.00 La Perla vs. SKK Šibenik
11.30 Slobosonics vs. HAKK Mladost
13.00 Buzin 22s vs. Barić & Sons
14.30 OTH Ravens vs. Eurostep Playaz
16.00 Antitalenti vs. Uncle Drew’s Young Bloods
17.30 Downtown Assassins vs. Microclima Legionari

21. kolo – 17.3.18.
10.00 Eurostep Playaz vs. Antitalenti
11.30 SKK Šibenik vs. OTH Ravens
13.00 Barić & Sons vs. Microclima Legionari
14.30 Uncle Drew’s Young Bloods vs. Downtown Assassins
16.00 HAKK Mladost vs. La Perla
17.30 Buzin 22s vs. Slobosonics

22. kolo – 24.3.18. 
10.00 OTH Ravens vs. HAKK Mladost
11.30 La Perla vs. Buzin 22s
13.00 Downtown Assassins vs. Eurostep Playaz
14.30 Antitalenti vs. SKK Šibenik
16.00 Slobosonics vs. Barić & Sons
17.30 Microclima Legionari vs. Uncle Drew’s Young Bloods

RASPORED UTAKMICA DOIGRAVANJA

Četvrtfinale – 1. utakmica – 24.3.19.

Četvrtfinale – 2. utakmica – 31.3.19.

Četvrtfinale – eventualne 3. utakmice – 7.4.19.

Polufinale – 1. utakmica – 14.4.19.

Polufinale – 2. utakmica – 28.4.19.

Polufinale – eventualne 3. utakmice – 5.5.19.

Finale – 1. utakmica 12.5.19.

Finale – 2. utakmica 19.5.19.

Finale – eventualna 3. utakmica 26.5.19.

– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Arhiva

Kalendar događanja

veljača 2019
P U S Č P S N
« sij.    
 12
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

More in crohoops div 2 liga