Connect with us

crohoops league

Division I 2018/19 – Raspored & Rezultati

Division I 2018/19 – Raspored & Rezultati

CROHOOPS LIGA, DIVISION I 2018/19 – RASPORED I REZULTATI

1. kolo – 30.9.18.
Savica City vs. AKK Trešnjevka 90:121
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 87:81
Bosco vs. Stožer XII 89:80
Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 78:79
Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill 104:97
Invicta vs. Građevinski fakultet 81:73

2. kolo – 7.10.18. 
Kušlanova vs. Rude Boys 90:84
Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers 95:90
Optika Sokol Stenjevec vs. Hrelic Disneyland 91:74
AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill 75:81
Stožer XII vs. Invicta 67:112
Savica City vs. Bosco 59:87

3. kolo – 14.10.18.
Dubrava Yellow Hill vs. Kušlanova   100:85
Jankomir Transformers vs. Stožer XII   97:67
Bosco vs. AKK Trešnjevka   83:73
Invicta vs. Savica City   88:81
Rude Boys vs. Optika Sokol Stenjevec   73:95
Hrelić Disneyland vs. Građevinski fakultet   68:84

4. kolo – 21.10.18. 
Optika Sokol Stenjevec vs. Dubrava Yellow Hill 83:61
Savica City vs. Jankomir Transformers 77:107
Bosco vs. Invicta 74:78
AKK Trešnjevka vs. Kušlanova 75:76
Stožer XII vs. Hrelić Disneyland 67:70
Građevinski fakultet vs. Rude Boys 81:70

5. kolo – 28.10.18.
Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski fakultet 84:97
Jankomir Transformers vs. Bosco 116:82
Hrelić Disneyland vs. Savica City 79:86
Rude Boys vs. Stožer XII 85:79
Invicta vs. AKK Trešnjevka 89:70
Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec 90:98

6. kolo – 4.11.18.
Građevinski fakultet vs. Kušlanova 101:50
Invicta vs. Jankomir Transformers 91:108
Stožer XII vs. Dubrava Yellow Hill 66:83
Savica City vs. Rude Boys 102:120
Bosco vs. Hrelić Disneyland 77:51
AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec 59:100

7. kolo – 11.11.18.
Jankomir Transformers vs. AKK Trešnjevka 98:77
Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet 86:82
Hrelić Disneyland vs. Invicta 82:96
Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 96:81
Kušlanova vs. Stožer XII 114:73
Rude Boys vs. Bosco 93:104

8. kolo – 18.11.18.
Invicta vs. Rude Boys 94:76
Stožer XII vs. Optika Sokol Stenjevec 70:81
Savica City vs. Kušlanova 84:92
Bosco vs. Dubrava Yellow Hill 104:94
AKK Trešnjevka vs. Građevinski fakultet 74:81
Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland 113:109

9. kolo – 25.11.18.
Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City 110:102
Građevinski fakultet vs. Stožer XII 98:94 (87:87; OT)
Dubrava Yellow Hill vs. Invicta 86:90
Kušlanova vs. Bosco 85:102
Hrelić Disneyland vs. AKK Trešnjevka 20:0
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 109:102

10. kolo – 2.12.18.
Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec 73:84
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 71:85
Invicta vs. Kušlanova 92:89
Savica City vs. Građevinski fakultet 87:96
AKK Trešnjevka vs. Stožer XII 76:83
Hrelić Disneyland vs. Rude Boys 80:127

11. kolo – 9.12.18.
Građevinski fakultet vs. Bosco 86:79
Stožer XII vs. Savica City 96:89
Kušlanova vs. Jankomir Transformers 97:106
Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta 112:98
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 90:73
Rude Boys vs. AKK Trešnjevka 112:103

12. kolo – 16.12.18.
Savica City vs. AKK Trešnjevka 76:80
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 81:92
Bosco vs. Stožer XII 79:85
Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 82:95
Rude Boys vs. Dubrava Yellow Hill 86:90
Invicta vs. Građevinski fakultet 85:87

13. kolo – 13.1.18.
Kušlanova vs. Rude Boys 69:102
Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers 90:88 (OT)
Optika Sokol Stenjevec vs. Hrelić Disneyland 88:75
AKK Trešnjevka vs. Dubrava Yellow Hill 90:88
Stožer XII vs. Invicta 82:99
Savica City vs. Bosco 94:83

14. kolo – 20.1.18.
10.00 Dubrava Yellow Hill vs. Kušlanova
11.40 Jankomir Transformers vs. Stožer XII
13.20 Bosco vs. AKK Trešnjevka
15.00 Invicta vs. Savica City
16.40 Rude Boys vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Hrelić Disneyland vs. Građevinski fakultet

15. kolo – 27.1.18.
10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Dubrava Yellow Hill
11.40 Savica City vs. Jankomir Transformers
13.20 Bosco vs. Invicta
15.00 AKK Trešnjevka vs. Kušlanova
16.40 Stožer XII vs. Hrelić Disneyland
18.20 Građevinski fakultet vs. Rude Boys

16. kolo – 3.2.18.
10.00 Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski fakultet
11.40 Jankomir Transformers vs. Bosco
13.20 Hrelić Disneyland vs. Savica City
15.00 Rude Boys vs. Stožer XII
16.40 Invicta vs. AKK Trešnjevka
18.20 Kušlanova vs. Optika Sokol Stenjevec

17. kolo – 10.2.18.
10.00 Građevinski fakultet vs. Kušlanova
11.40 Invicta vs. Jankomir Transformers
13.20 Stožer XII vs. Dubrava Yellow Hill
15.00 Savica City vs. Rude Boys
16.40 Bosco vs. Hrelić Disneyland
18.20 AKK Trešnjevka vs. Optika Sokol Stenjevec

18. kolo – 17.2.18.
10.00 Jankomir Transformers vs. AKK Trešnjevka
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
13.20 Hrelić Disneyland vs. Invicta
15.00 Dubrava Yellow Hill vs. Savica City
16.40 Kušlanova vs. Stožer XII
18.20 Rude Boys vs. Bosco

19. kolo -24.2.18.
10.00 Invicta vs. Rude Boys
11.40 Stožer XII vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Savica City vs. Kušlanova
15.00 Bosco vs. Dubrava Yellow Hill
16.40 AKK Trešnjevka vs. Građevinski fakultet
18.20 Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland

20. kolo – 3.3.18.
10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Savica City
11.40 Građevinski fakultet vs. Stožer XII
13.20 Dubrava Yellow Hill vs. Invicta
15.00 Kušlanova vs. Bosco
16.40 Hrelić Disneyland vs. AKK Trešnjevka
18.20 Rude Boys vs. Jankomir Transformers

21. kolo – 10.3.18.
10.00 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill
13.20 Invicta vs. Kušlanova
15.00 Savica City vs. Građevinski fakultet
16.40 AKK Trešnjevka vs. Stožer XII
18.20 Hrelić Disneyland vs. Rude Boys

22. kolo – 17.3.18.    
10.00 Građevinski fakultet vs. Bosco
11.40 Stožer XII vs. Savica City
13.20 Kušlanova vs. Jankomir Transformers
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
16.40 Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland
18.20 Rude Boys vs. AKK Trešnjevka

RASPORED UTAKMICA DOIGRAVANJA

Četvrtfinale – 1. utakmica – 24.3.19.

Četvrtfinale – 2. utakmica – 31.3.19.

Četvrtfinale – eventualne 3. utakmice – 7.4.19.

Polufinale – 1. utakmica – 14.4.19.

Polufinale – 2. utakmica – 28.4.19.

Polufinale – eventualne 3. utakmice – 5.5.19.

Finale – 1. utakmica 12.5.19.

Finale – 2. utakmica 19.5.19.

Finale – eventualna 3. utakmica 26.5.19.

– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Arhiva

Kalendar događanja

siječanj 2019
P U S Č P S N
« pro.    
 123456
789101112
1415161819
21222324252627
28293031  

More in crohoops league