CroHoops Liga Div I 2017/18 – Raspored & Rezultati

CroHoops Liga Divizija I, sezona 2017/18 – Raspored & Rezultati

 

I Kolo Danka Cvjetićanina – 15.10.2017.
Jankomir Transformers vs. Multipower   107:76    
Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet   75:88    
Optika Sokol vs. Spursi   71:89    
Hrelić Disneyland vs. Stožer XII   65:53    
Savica City vs. Dubrava Yellow Hill   80:63    
Zadar vs. Invicta   79:94

II Kolo Dražena Petrovića & Andre Knege – 22.10.2017.
Građevinski Fakultet vs. Optika Sokol 103:83    
Jankomir Transformers vs. Trešnjevka 95:89   
Multipower vs. Invicta 73:88     
Dubrava Yellow Hill vs. Zadar 78:98    
Stožer XII vs. Savica City 77:86    
Spursi vs. Hrelić Disneyland 69:72

III Kolo Davora Rimca – 29.10.2017.    
Trešnjevka vs. Multipower 114:80    
Optika Sokol vs. Jankomir Transformers 104:95    
Hrelić Disneyland vs. Građevinski Fakultet 86:91    
Savica City vs. Spursi 80:100    
Zadar vs. Stožer XII 73:88    
Invicta  vs. Dubrava Yellow Hill 94:69

IV Kolo Željka Jerkova – 5.11.2017.
Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland 91:82  
Trešnjevka vs. Optika Sokol 66:74    
Multipower vs. Dubrava Yellow Hill 90:115   
Stožer XII vs. Invicta 96:101     
Spursi vs. Zadar 70:88    
Građevinski Fakultet vs. Savica City 102:100

V Kolo – 12.11.2017.     
Optika Sokol vs. Multipower 79:75    
Hrelić Disneyland vs. Trešnjevka 95:90   
Savica City vs. Jankomir Transformers 126:123 (113:113; 13:10)
Zadar vs. Građevinski fakultet 70:95   

Invicta  vs. Spursi 75:79    
Dubrava Yellow Hill vs. Stožer XII 66:64

VI Kolo – 19.11.2017.
Jankomir Transformers vs. Zadar 92:81    
Trešnjevka vs. Savica City 81:96    
Optika Sokol vs. Hrelić Disneyland 68:78   
Multipower vs. Stožer XII 79:63    
Spursi vs. Dubrava Yellow Hill 74:67    
Građevinski Fakultet vs. Invicta 79:67

VII Kolo Pina Gjergje & Krešimira Ćosića – 26.11.2017.
Savica City vs. Optika Sokol 102:96   
Zadar vs. Trešnjevka 110:111    
Invicta  vs. Jankomir Transformers 94:119 
Hrelić Disneyland vs. Multipower 93:85   
Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski Fakultet 82:79    
Stožer XII vs. Spursi 73:63

VIII Kolo – 3.12.2017.
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill  81:84
Trešnjevka vs. Invicta 103:79     
Optika Sokol vs. Zadar 83:91    
Multipower vs. Spursi 73:83    
Građevinski Fakultet vs. Stožer XII 84:90    
Hrelić Disneyland vs. Savica City 91:94

IX Kolo – 10.12.2017.
Dubrava Yellow Hill vs. Trešnjevka 108:103
Invicta  vs. Optika Sokol  71:101

Stožer XII vs. Jankomir Transformers 82:127  
Spursi vs. Građevinski Fakultet 95:93   
Zadar vs. Hrelić Disneyland 58:75    
Savica City vs. Multipower 87:80

X Kolo Slavena Rimca – 17.12.2017.
Jankomir Transformers vs. Spursi 57:83    
Trešnjevka vs. Stožer XII 98:87    
Multipower vs. Građevinski Fakultet 75:83      
Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill 108:97 
Hrelić Disneyland vs. Invicta 105:76   
Savica City vs. Zadar 113:89

XI Kolo Nikole Plećaša – 14.1.2018.
Stožer XII vs. Optika Sokol 65:72    
Zadar vs. Multipower 97:90
Građevinski Fakultet vs. Jankomir Transformers 100:102   
Spursi vs. Trešnjevka 92:74        
Invicta  vs. Savica City 93:141    
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 94:89

XII Kolo Arijana Komazeca & Stojka Vrankovića – 21.1.2018.     
Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet 80:89    
Zadar vs. Invicta 72:123
Savica City vs. Dubrava Yellow Hill 137:92   

Hrelić Disneyland vs. Stožer XII  (odgodio Hrelić) 77:85
Optika Sokol vs. Spursi 85:76
Jankomir Transformers vs. Multipower 20:0

XIII Kolo – 28.1.2018.
Građevinski Fakultet vs. Optika Sokol 87:76    
Jankomir Transformers vs. Trešnjevka 104:87   
Multipower vs. Invicta 91:106     
Dubrava Yellow Hill vs. Zadar 79:94    
Stožer XII vs. Savica City 91:84    
Spursi vs. Hrelić Disneyland 97:92

XIV Kolo Duje Krstulovića – 4.2.2018.     
Trešnjevka vs. Multipower 102:73    
Optika Sokol vs. Jankomir Transformers 94:108    
Hrelić Disneyland vs. Građevinski Fakultet 94:99    
Invicta  vs. Dubrava Yellow Hill 104:95    
Zadar vs. Stožer XII 85:82    
Savica City vs. Spursi 99:90

All Star Weekend 11.2.2018.
CroHoops All-Star Game – Division I vs. Division II 98:72
(MVP Tvrtko Majić, zakucavanja Tvrtko Majić; trice Josip Kovač)

XV Kolo – 18.2.2018.
Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland 104:101    
Trešnjevka vs. Optika Sokol 87:106    
Multipower vs. Dubrava Yellow Hill 85:81    
Stožer XII vs. Invicta 95:88     
Spursi vs. Zadar 88:62    
Građevinski Fakultet vs. Savica City  104:79

XVI Kolo Ace Petrovića – 25.2.2018.      
Optika Sokol vs. Multipower 74:60    
Hrelić Disneyland vs. Trešnjevka 66:73    
Zadar vs. Građevinski Fakultet 73:82    
Invicta  vs. Spursi 91:94    
Dubrava Yellow Hill vs. Stožer XII 66:73
Savica City vs. Jankomir Transformers 81:88

XVII Kolo – 4.3.2018.  
Jankomir Transformers vs. Zadar 95:79     
Trešnjevka vs. Savica City 86:90   
Optika Sokol vs. Hrelić Disneyland 80:72   
Spursi vs. Dubrava Yellow Hill 82:79      
Multipower vs. Stožer XII 69:89  
Građevinski Fakultet vs. Invicta 96:87

XVIII Kolo – 11.3.2018.
Savica City vs. Optika Sokol 87:101    
Zadar vs. Trešnjevka 60:67    
Hrelić Disneyland vs. Multipower 82:97
Invicta  vs. Jankomir Transformers 107:117     
Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski Fakultet 94:89   
Stožer XII vs. Spursi 79:85

XX Kolo – 18.3.2018.
Invicta  vs. Optika Sokol 102:89    
Dubrava Yellow Hill vs. Trešnjevka 71:88
Spursi vs. Građevinski Fakultet 72:91
Zadar vs. Hrelić Disneyland 87:98
Savica City vs. Multipower 103:72   

Stožer XII vs. Jankomir Transformers 94:100   

XIX Kolo – 25.3.2018.
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 86:96   
Trešnjevka vs. Invicta 98:115     
Optika Sokol vs. Zadar 93:83   
Multipower vs. Spursi 85:102   
Građevinski Fakultet vs. Stožer XII 90:79   
Hrelić Disneyland vs. Savica City 81:123

XXI Kolo – 8.4.2018.
Trešnjevka vs. Stožer XII 89:111   
Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill 65:85   
Hrelić Disneyland vs. Invicta 77:68       
Multipower vs. Građevinski Fakultet 53:87
Savica City vs. Zadar 92:78
Jankomir Transformers vs. Spursi  84:86

XXII Kolo – 15.4.2018.  
Stožer XII vs. Optika Sokol 98:96 (91:91; OT)     
Spursi vs. Trešnjevka 64:78    
Građevinski Fakultet vs. Jankomir Transformers 94:74   
Zadar vs. Multipower 93:90   
Invicta  vs. Savica City 71:115   
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 116:71

Tablica natjecanja 13.05.2018.
#1 Građevinski fakultet 17-5 (2005:1786) 39b
#2 Savica City 16-6 (2295:1949) 38b
#3 Spursi 15-7 (1833:1748) 37b
#4 Jankomir 15-7 (2069:1918) 37b
#5 Optika Sokol 12-10 (1899:1877) 34b
#6 Invicta 10-12 (1984:2083) 32b
#7 Stožer XII 10-12 (1814:1843) 32b
#8 Dubrava 10-12 (1877:1933) 32b
#9 Trešnjevka 9-13 (1947:1953) 31b
#10 Hrelić 9-13 (1842:1897) 31b
#11 Zadar 7-15 (1810:1978) 29b
#12 Multipower  3-19 (1748:1939) 25b

 

RASPORED DOIGRAVANJA 2017/18

ROUND I
#5 Optika Sokol vs. Multipower 20:0 (1:0)
#6 Invicta vs. #11 Zadar 0:20 (0:1)
#8 Dubrava Y-Hill vs. #9 Trešnjevka    75:79; 76:79 (0:2)
#7 Stožer XII vs. #10 Hrelić Disneyland   73:64; 60:67; 80:74 (2:1)

ELITE EIGHT (na dvije pobjede u seriji)
#1 Građevinski fakultet vs. #9 Trešnjevka 97:90 112:93
#4 Jankomir Transformers vs. #5 Optika Sokol 95:75 101:73
#3 Spursi vs. #11 Zadar 67:72 77:74 66:55
#2 Savica City vs. #7 Stožer XII 114:98 111:77

FINAL FOUR (na dvije pobjede u seriji)
#1 Građevinski fakultet vs. #4 Jankomir Transformers 96:111 88:73 67:77 (1:2)
#2 Spursi vs. #3 Savica City 84:112 77:111 (0:2)

FINALE (na dvije pobjede u seriji)
#3 Savica City vs. #4 Jankomir Transformers 100:69; 96:98; 106:109 (1:2)

 

 

Share Now

Related Post