CroHoops Liga Div II 2017/18 – Raspored & Rezultati

CroHoops Liga Divizija II, sezona 2017/18 – Raspored i Rezultati
I Kolo – 22.10.2017.
Baric & Sons vs. Rude Boys  70:79  
Bosco II vs. IX. Gimnazija 83:79    
Cvjetno Hendrix vs. UncleDrew’s YoungBloods 58:47   
Kušlanova vs. Skalice (Downtown Assassins) 81:85

II Kolo – 29.10.2017.
UncleDrew’s YoungBloods vs. Kušlanova 46:76          
Rude Boys vs. Downtown Assassins 93:91  
IX Gimnazija vs. Cvjetno Hendrix 95:85    
Baric & Sons vs. Bosco II 75:105

III Kolo – 5.11.2017.
Bosco II vs. Rude Boys 72:60  
Cvjetno Hendrix vs. Baric & Sons 80:79             
Kušlanova vs. IX. Gimnazija 79:88    
Downtown Assassins vs. UncleDrew’s YoungBloods 68:79

IV Kolo – 12.11.2017.         
IX. Gimnazija vs. Downtown Assassins 82:59
Rude Boys vs. UncleDrew’s YoungBloods 91:64    
Baric & Sons vs. Kušlanova 79:67    
Bosco II vs. Cvjetno Hendrix 65:64

V Kolo – 19.11.2017.          
Cvjetno Hendrix vs. Rude Boys 88:82   
Kušlanova vs. Bosco II 76:67   
Downtown Assassins vs. Baric & Sons 75:103    
UncleDrew’s YoungBloods vs. IX. Gimnazija 51:72

VI Kolo – 26.11.2017.         
Baric & Sons vs. UncleDrew’s YoungBloods 96:83
Rude Boys vs. IX. Gimnazija 92:97
Bosco II vs. Downtown Assassins 108:73
Cvjetno Hendrix vs. Kušlanova 82:66

VII Kolo – 3.12.2017.         
Kušlanova vs. Rude Boys 62:50    
Downtown Assassins vs. Cvjetno Hendrix 85:73    
UncleDrew’s YoungBloods vs. Bosco II 42:86    
IX. Gimnazija vs. Baric & Sons 84;72

VIII Kolo – 10.12.2017.    
Kušlanova vs. Downtown Assassins 103:77
Baric & Sons vs. Rude Boys 62:82
Cvjetno Hendrix vs. UncleDrew’s YoungBloods 66:49    
Bosco II vs. IX. Gimnazija 79:60

IX Kolo – 17.12.2017.         
Rude Boys vs. Downtown Assassins 128:66   
UncleDrew’s YoungBloods vs. Kušlanova 64:104    
IX. Gimnazija vs. Cvjetno Hendrix 76:98    
Baric & Sons vs. Bosco II 61:59

X Kolo – 14.1.2018.
Downtown Assassins vs. UncleDrew’s YoungBloods 66:75
Cvjetno Hendrix vs. Baric & Sons 72:60

Kušlanova vs. IX. Gimnazija 112:95
Bosco II vs. Rude Boys  107:94

XI Kolo – 21.1.2018.          
Rude Boys vs. UncleDrew’s YoungBloods 78:50    
IX. Gimnazija vs. Downtown Assassins 79:66    
Baric & Sons vs. Kušlanova 70:91    
Bosco II vs. Cvjetno Hendrix 76:75 (OT)

XII Kolo – 28.1.2018.
UncleDrew’s YoungBloods vs. IX. Gimnazija 73:80
Kušlanova vs. Bosco II 69:80         

Cvjetno Hendrix vs. Rude Boys  53:61
Downtown Assassins vs. Baric & Sons 66:72

XIII Kolo – 4.2.2018.        
Baric & Sons vs. UncleDrew’s YoungBloods 63:53    
Bosco II vs. Downtown Assassins 79:63    
Cvjetno Hendrix vs. Kušlanova 78:81
Rude Boys vs. IX. Gimnazija 91:72

All Star Weekend 11.2.2018.
CroHoops All-Star Game – Division II vs. Division I 72:98
(MVP Tvrtko Majić, zakucavanja Tvrtko Majić; trice Josip Kovač)

XIV Kolo – 18.2.2018.         
Kušlanova vs. Rude Boys 72:53    
UncleDrew’s YoungBloods vs. Bosco II 43:62    
IX. Gimnazija vs. Baric & Sons 59:72
Downtown Assassins vs. Cvjetno Hendrix 53:99

ODRADA ODGOĐENIH UTAKMICA (24.-25.2.; 3.3.)
Cvjetno Hendrix vs. Rude Boys  (odgodilo Cvjetno) 53:61
Baric & Sons vs. Bosco II (odgodili B&S) 61:59
Downtown Assassins vs. Baric & Sons 66:72
Rude Boys vs. IX. Gimnazija (odgodila IX.Gimnazija) 91:72
Downtown Assassins vs. Cvjetno Hendrix 53:99

Tablica natjecanja nakon 14. kola 03.03.2018.
#1 Bosco II 12-2 (1128:934) 26b
#2 Kušlanova 9-5 (1139:1014) 23b
#3 Rude Boys 8-6 (1144:1026) 22b
#4 Cvjetno Hendrix 8-6 (1074:975) 22b
#5 IX Gimnazija 8-6 (1127:1112) 22b

#6 Barić & Sons 7-7 (1032:1055) 21b
#7 UncleDrew’s YoungBloods 2-12 (820:1069) 16b
#8 Downtown Assassins 2-12 (993:1254) 16b

CroHoops Division II – Lista Strijelaca u reg.sezoni 2017-18
#1    Brozović, Vedran    30.5
#2    Gašparac, Hrvoje    24.6
#3    Kovač, Josip        23.9
#4    Kljaić, Vanja        23.0
#5    Brusač, Matko        21.8
#6    Cvitković, Marko    20.9
#7    Majić, Tvrtko        20.6
#8    Boras, Antonio        20.1
#9    Bilić, Fran        19.3
#10  Sovulj, Pavel        18.0

 

Četrvtfinale doigravanja
#2 Kušlanova vs. #7 UncleDrew’s YoungBloods 81:46 85:66 (2:0)
#1 Bosco II vs. #8 Downtown Assassins 87:49 85:68 (2:0)
#4 Cvjetno Hendrix vs. #5 IX. Gimnazija 68:64 56:68 74:61 (2:1)
#3 Rude Boys vs. #6 Barić & Sons 77:92 71:63 92:84(79:79; OT) (2:1)

Polufinale doigravanja
#1 Bosco II vs. #4 Cvjetno Hendrix 88:71; 89:52(2:0)
#2 Kušlanova vs. #3 Rude Boys 96:86 89:97(85:85; OT) 84:75 (2:1)

Finale doigravanja
#1 Bosco II vs. #2 Kušlanova 93:90

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
– prijelazni rok izmedu 17.12.2017. i 14.1.2018.
– sve ekipe idu u doigravanje – oba finalista izboriti ce pravo nastupa u CroHoops Diviziji I 2018/19

– svaka od ekipa može angažirati maksimalno po dva igrača iz CroHoops Division I uz sljedeće uvjete:
1. da ti igrači nastupaju još isključivo u CroHoops Div I a ne nastupaju u niti jednoj drugoj službenoj ligi
2. za nastup u doigravanju ti će igrači trebati sakupiti 50% nastupa (7) za pripadajuće ekipe u CroHoops
Div II

 

 

Share Now

Related Post