2016/17 CroHoops Raspored & Rezultati

I kolo – 9.10.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Zadar   80:71
Bjelovar GO2Oka vs. Slobostina SmoothStrikers   75:72  
Mali Dućan Zadar vs. Invicta   78:77 
Savica City vs. Hrelic Disneyland   101:72
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill  112:59
KK Zelina vs. Optika Sokol 70:96

II kolo – 16.10.2016.
Hrelic Disneyland vs. Tresnjevka Zrinjevac 75:125
Savica City vs. Jankomir Transformers 73:82
Optika Sokol vs. Bjelovar GO2Oka 68:52
Slobostina SmoothStrikers vs. Invicta 74:70 
Dubrava Yellow Hill vs. Mali Dućan Zadar 81:77 
KK Zelina vs. Zadar 50:92

III kolo Dražena Petrovića – 23.10.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Optika Sokol 79:71
Jankomir Transformers vs. KK Zelina 105:70
Bjelovar GO2Oka vs. Savica City 82:97
Mali Dućan Zadar vs. Hrelic Disneyland 83:76
Invicta vs. Dubrava Yellow Hill 86:92
Zadar vs. Slobostina SmoothStrikers 76:60

IV kolo – 30.10.2016.
Optika Sokol vs. Mali Dućan Zadar 91:73
Savica City vs. Tresnjevka Zrinjevac 103:97
KK Zelina vs. Slobostina SmoothStrikers 72:85
Hrelic Disneyland vs. Invicta 71:98
Jankomir Transformers vs. Bjelovar GO2Oka 20:0
Dubrava Yellow Hill vs. Zadar 78:91

V kolo – 6.11.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Jankomir Transformers 84:99
Invicta vs. Optika Sokol 82:78
Mali Dućan Zadar vs. Savica City 73:124
Bjelovar GO2Oka vs. KK Zelina 87:71
Zadar vs. Hrelic Disneyland 94:69
Slobostina SmoothStrikers vs. Dubrava Yellow Hill 84:86

VI kolo – 13.11.2016.
Optika Sokol vs. Zadar   71:78
Jankomir Transformers vs. Mali Dućan Zadar   85:80
Bjelovar GO2Oka vs. Tresnjevka Zrinjevac   88:106
Hrelic Disneyland vs. Slobostina SmoothStrikers   82:76
KK Zelina vs. Dubrava Yellow Hill   71:86
Savica City vs. Invicta   116:79

VII kolo Pina Gjergje 20.11.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. KK Zelina   102:63
Slobostina SmoothStrikers vs. Optika Sokol   76:80
Invicta vs. Jankomir Transformers   77:103
Zadar vs. Savica City   96:107
Mali Dućan Zadar vs. Bjelovar GO2Oka   77:88
Dubrava Yellow Hill vs. Hrelic Disneyland   79:64

VIII kolo Krešimira Ćosića – 27.11.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Mali Dućan Zadar 90:75 

Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill 97:89
Jankomir Transformers vs. Zadar 98:90
Bjelovar GO2Oka vs. Invicta 89:94
Savica City vs. Slobostina SmoothStrikers 87:79
KK Zelina vs. Hrelic Disneyland 87:80

IX kolo – 4.12.2016.
Hrelić Disneyland vs. Optika Sokol 57:64

Slobostina SmoothStrikers vs. Jankomir Transformers 79:87
Invicta vs. Tresnjevka Zrinjevac 82:75
Zadar vs. Bjelovar GO2Oka 88:71
Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 94:116
Mali Dućan Zadar vs. KK Zelina 20:0

X kolo – 11.12.2016.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Dubrava Yellow Hill 96:85

Jankomir Transformers vs. Optika Sokol 75:60
Savica City vs. KK Zelina 20:0
Bjelovar GO2Oka vs. Hrelic Disneyland 62:81
Mali Dućan Zadar vs. Slobostina SmoothStrikers 67:111
Invicta vs. Zadar 61:82

XI kolo – 18.12.2016.
Optika Sokol vs. Savica City 72:87

Hrelic Disneyland vs. Jankomir Transformers 68:81
Slobostina SmoothStrikers vs. Tresnjevka Zrinjevac 108:75
Invicta vs. KK Zelina 20:0
Dubrava Yellow Hill vs. Bjelovar GO2Oka 20:0
Zadar vs. Mali Dućan Zadar 97:75

XII kolo Ružice-Meglaj Rimac – 15.1.2017.
Tresnjevka Zrinjevac vs. Zadar 92:94
Optika Sokol vs. Slobostina SmoothStrikers 66:97 
Mali Dućan Zadar vs. Invicta 68:116 
Savica City vs. Hrelic Disneyland 100:80 
Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill 103:70 
KK Zelina vs. Bjelovar Go2Oka ne igra se

XIII kolo Stojka Vrankovića – 22.1.2017.
Sloboština SmoothStrikers vs. Trešnjevka Zrinjevac 82:101
Jankomir Transformers vs. Savica City 86:96
Invicta vs. Dubrava Yellow Hill 84:91
Dubrava Yellow Hill vs. Zadar 95:121
Hrelić Disneyland vs. Mali Dućan Zadar 92:70

XIV kolo – 29.1.2017.
Optika Sokol vs. Hrelić Disneyland 73:72

Trešnjevka Zrinjevac vs. Invicta 64:93
Mali Dućan Zadar vs. Jankomir Transformers 95:101
Savica City vs. Dubrava Yellow Hill 97:70
Zadar vs. Sloboština SmoothStrikers 105:57

XV kolo – 5.2.2017.
Hrelić Disneyland vs. Trešnjevka Zrinjevac 90:97

Jankomir Transformers vs. Optika Sokol 137:114       
Dubrava Yellow Hill vs. Sloboština 0:20
Invicta vs. Zadar 86:81
Savica City vs. Mali Dućan Zadar 20:0

XVI kolo – 12.2.2017.                     
Trešnjevka Zrinjevac vs. Jankomir Transformers 79:83
Optika Sokol vs. Savica City 98:111
Zadar vs. Hrelić Disneyland 95:82
Sloboština SmoothStrikers vs. Invicta 79:118
Mali Dućan Zadar vs. Dubrava Yellow Hill 0:20

XVII kolo – 19.2.2017.
Savica City vs. Trešnjevka Zrinjevac 91:92

Jankomir Transformers vs. Zadar 84:75
Optika Sokol vs. Invicta 78:87
Hrelić Disneyland vs. Sloboština SmoothStrikers 80:69
Optika Sokol vs. Mali Dućan Zadar 20:0


XVIII kolo – 26.2.2017.
Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill 93:74
Sloboština SmoothStrikers vs. Jankomir Transformers 93:106
Zadar vs. Savica City 98:103
Invicta vs. Hrelić Disneyland 98:67
Mali Dućan Zadar vs. Trešnjevka Zrinjevac 0:20

XIX kolo – 5.3.2017.
Optika Sokol vs. Trešnjevka Zrinjevac 77:87                      

Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland 72:86
Jankomir Transformers vs. Invicta 104:94
Savica City vs. Sloboština SmoothStrikers 106:95
Mali Dućan Zadar vs. Zadar 0:20

XX kolo – 12.3.2017.           
Trešnjevka Zrinjevac vs. Dubrava Yellow Hill 98:84
Hrelić Disneyland vs. Jankomir Transformers 57:68
Zadar vs. Optika Sokol 76:75
Invicta vs. Savica City 122:74

Sloboština SmoothStrikers vs. Mali Dućan Zadar 20:0

 

TABLICA LIGE NAKON 20. KOLA

1. Jankomir 19-1 (1819:1513) 39b
2. Savica 17-3 (1827:1573) 37b
3. Zadar 14-6 (1520:1505) 34b
4. Trešnjevka 13-7 (1739:1613) 33b
5. Invicta 12-8 (1723:1562) 32b

6. Optika 9-11 (1562:1559) 29b
7. Dubrava 8-12 (1458:1561) 28b
8. Sloboština 7-13 (1516:1541) 27b
9. Hrelić 5-15 (1504:1692) 25b

————————————–
10. MD Zadar 3-17 (1001:1352) 23b
11. Bjelovar 3-7 (684:774) 13b
12. Zelina 4-7(554:793) 13b

ažurirano: 14.3.2017.

 

DOIGRAVANJE 2016/2017

#8 Sloboština vs. #9 Hrelić 76:77

Četvrtfinalna runda 19.3. & 26.3.:
# 1 Jankomir Transformers vs. #9 Hrelić Disneyland 20:0; 20:0 (2:0)
#2 Savica City vs. #7 Dubrava Yellow Hill 86:79; 101:99
#3 Zadar vs. #6 Optika Sokol 78:61; 82:91
#4 Trešnjevka Zrinjevac vs. #5 Invicta 97:114; 80:112

Polufinalna runda 2.4., 9.4., 23.4:
#1 Jankomir Transformers vs. #5 Invicta
#2 Savica City vs. #3 Zadar

 

Ostali bitni datumi:
Početak ljetne lige – 23.4.2017.
CroHoops All-Star – 28.5.2017.

CroHoops draft/CroHoops night – 23.6.2017.

 

 

Share Now

Related Post

Leave us a reply