Zadar 2017/18

Zadar - Individualne Statistike 2017/18

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Kolanović, Toni115399314068.81.51.50.523.3214
Žilić, Luka339971640341175.84.23.80.020.1575
Jošić, Filip336917180224125.81.41.50.018.7328
Brzić, Domagoj236723133189135.21.81.00.214.5295
Perović, Maroje2194313142251612.11.91.90.314.1485
Piasevoli, Ivan11833610302211710.82.10.61.813.0480
Mračić, Tomislav147561352271213.62.91.70.112.9444
Deković, Matko1210095381266214.84.51.80.012.7500
Karuc, Ivan280102324.00.00.50.011.532
Marčinković, Nedo1513122121169177.71.30.70.19.9335
Šutalo, Josip44465276114.00.50.50.26.9133
Ivičić,Toni11337306193.70.80.30.06.8104
Bralić, Vice04094240113.60.80.40.23.695
Deković, Juraj1445319060182.51.70.50.03.3145
Nivić, Vlaho743119134182.40.60.50.11.998
Skroče, Stipe150106015124.20.80.50.01.381
Miletić, Frane00000000.00.00.00.00.00

Zadar 2016/17

Zadar – Individualne Statistike 2016/17

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Kolanović, Toni35260422395122410.81.81.00.421.3846
Žilić, Luka5810599542428224.84.52.50.119.5688
Piasevoli, Ivan42884626582982312.52.01.12.513.0716
Karuc, Ivan24632093216173.71.20.50.212.7311
Deković, Matko97587261190193.94.61.40.110.0379
Marčinković, Nedo189645123146166.02.80.80.29.1302
Mračić, Tomislav84333200136202.21.71.00.06.8232
Ivičić,Toni1350117081153.30.70.50.05.4149
Deković, Juraj25534750109222.42.10.20.05.0214
Bralić, Vice07277266164.50.40.40.14.1154
Marčinković, Luka529127129132.20.90.50.12.278
Hajdić, Roko12000630.70.00.00.02.08
Skroče, Stipe04072220104.00.70.20.22.071
Nivić, Vlaho2551913039232.40.80.60.01.7126
Erslan, Šime04223123182.30.10.20.11.371

 

Došli: Maroje Perović, Josip Šutalo, Nedo Marčinković, Stipe Skroče, Filip Josić
 
Otišli: Luka Žilić (Trešnjevka), Ivan Piasevoli (Građevisnki Fakultet), Šime Erslan, Roko Hajdić
 
Igrač na kojeg treba obratiti pozornost: Timska igra će ga iznjedriti. – Matko Deković (c)
 
Očekivanja od sezone: Očekujemo dobru košarku i da pokušamo ponovit prošlogodišnji uspjeh (polufinale).
– Matko Deković (c)