Zadar 2017/18

Zadar - Individualne Statistike 2017/18

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Jošić, Filip9244607538.01.32.00.025.0109
Kolanović, Toni5325527548.01.31.30.518.8119
Žilić, Luka629152009355.83.04.00.018.6157
Deković, Matko51722904844.35.52.30.012.096
Mračić, Tomislav31115504742.83.81.30.011.878
Karuc, Ivan280102324.00.00.50.011.532
Ivičić,Toni150001115.00.00.00.011.016
Perović, Maroje14168138410.31.52.00.39.594
Šutalo, Josip1160222435.30.00.70.78.044
Marčinković, Nedo1272312546.80.50.80.36.358
Bralić, Vice0112121433.70.70.30.74.730
Deković, Juraj51211202152.42.20.40.04.246
Nivić, Vlaho010510452.01.00.20.00.820
Skroče, Stipe012410243.01.00.30.00.519
Miletić, Frane00000000.00.00.00.00.00

Zadar 2016/17

Zadar – Individualne Statistike 2016/17

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Žilić, Luka569093502420194.74.92.60.122.1655
Kolanović, Toni33228352184572110.91.71.00.421.8749
Karuc, Ivan22561683199144.01.10.60.214.2282
Deković, Matko76366231150154.24.41.50.110.0303
Marčinković, Nedo179343102140156.22.90.70.19.3288
Mračić, Tomislav43432150102162.12.00.90.06.4183
Ivičić,Toni1346117074133.50.80.50.05.7138
Deković, Juraj2146365087182.62.00.30.04.8174
Bralić, Vice05646255134.30.30.50.24.2123
Skroče, Stipe04072220104.00.70.20.22.071
Hajdić, Roko12000630.70.00.00.02.08
Nivić, Vlaho248179037192.50.90.50.01.9111
Erslan, Šime03622123152.40.10.10.11.564

 

Došli: Maroje Perović, Josip Šutalo, Nedo Marčinković, Stipe Skroče, Filip Josić
 
Otišli: Luka Žilić (Trešnjevka), Ivan Piasevoli (Građevisnki Fakultet), Šime Erslan, Roko Hajdić
 
Igrač na kojeg treba obratiti pozornost: Timska igra će ga iznjedriti. – Matko Deković (c)
 
Očekivanja od sezone: Očekujemo dobru košarku i da pokušamo ponovit prošlogodišnji uspjeh (polufinale).
– Matko Deković (c)