CroHoops member since march 2013.

 

Dubrava Yellow Hill - Individualne statistike 2017/18

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Šušković, Tino25421912117067.03.22.00.228.3244
Kovačević, Tomislav108226145131711.73.72.00.718.7258
Kalinić, Adam432133448310.74.31.01.316.0100
Bilandžija, Frano18702365106710.03.30.90.715.1210
Uzelac, Nikola11377117357.41.40.20.214.6119
Vinko, Marin2162412328.01.02.00.511.546
Starjački, Vjekoslav20277626564.51.21.00.310.8107
Ribičić, Matko73413405665.72.20.70.09.3107
Prica, Vedran0263325064.30.50.50.38.384
Hlevnjak, Marko01020611.00.02.00.06.09
Maslovara, Dean02320512.03.02.00.05.012
Canjuga, Josip2145402172.00.70.60.03.044
Belošić, Tomislav0236121563.81.00.20.32.547
Capan, Kristijan011630952.21.20.60.01.829
Malnar, Anton06300123.01.50.00.00.510
Belas, Ivan00000000.00.00.00.00.00
Palinić, Filip00000000.00.00.00.00.00
Cikron, Andrija00000000.00.00.00.00.00
Petrović, Nenad00000000.00.00.00.00.00
Jović, Nikola00000000.00.00.00.00.00
Mlakar, Anton00000000.00.00.00.00.00
Jurić, Ivan00000000.00.00.00.00.00
Bežovan, Mijo04010014.00.01.00.00.05
Volarević, Hrvoje00000000.00.00.00.00.00

Dubrava Yellow Hill -Individualne Statistike 2016/17

Igrač3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Morić, Ivan7831953196711.92.70.70.428.0306
Kalinić, Adam611427147197814.33.41.80.924.6359
Kovačević, Tomislav22131522252281310.14.01.70.417.5438
Maglić, Marko7123103326.01.50.50.016.549
Bilandžija, Frano26102422517179119.33.82.31.516.3365
Maslovara, Dean42632132213.01.51.00.516.064
Vinko, Marin85913101010878.41.91.41.415.4200
Jović, Nikola56566172168125.45.51.40.214.0318
Hlevnjak, Marko85410170163124.50.81.40.013.6244
Starjački, Vjekoslav463510103151122.90.80.80.312.6209
Palinić, Filip72918336155.83.60.60.612.2114
Uzelac, Nikola141101114.01.01.00.011.017
Malnar, Anton7284004247.01.00.00.010.574
Ribičić, Matko132001013.02.00.00.010.015
Prica, Vedran35618131128144.01.30.90.19.1216
Cikron, Andrija61211713552.42.21.40.27.066
Belošić, Tomislav0697485388.60.90.51.06.6142
Canjuga, Josip10813390100174.81.90.50.05.9223
Vranešić, Filip11210511.02.01.00.05.09
Ćurić, Ivan053111231.71.00.30.34.022
Abazović, Sanel12483712071182.72.10.70.03.9168
Mićin, Kristijan033112331103.31.10.20.33.180
Crnjac, Luka110521733.31.70.70.32.325
Petrović, Nenad05110215.01.01.00.02.09
Alavanja, Jure02000212.00.00.00.02.04
Šušković, Tino03100213.01.00.00.02.06
Popović, Matej03040213.00.04.00.02.09
Belas, Ivan02000012.00.00.00.00.02

 

Došli: G Sanel Abazović, F Dean Maslovara, G/F Anton Mlakar, F Tomislav Kovačević
Otišli: C Nikola Uzelac, PF Kristijan Mićin, F/C Ivan Ćurić
Igrač na kojeg treba obratiti pozornost: PF/C Tomislav Belošić
Očekivanja od sezone: Očekujem 5. mjesto s Dubravom, prvi će biti Jankomir, MVP lige će biti Domagoj Matić (Jankomir) a od lige očekujemo još kvalitetnije suđenje i još više zabave. – Vedran Prica (c)

 

Leave us a reply