blog-grid

    Najbolja petorka 1. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I Filip Rožman, Invicta (1) Hrvoje Gašparac, Kušlanova (1) Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1) Tomislav Gajski, Bosco (1) Petar Šunjić, Rude Boys (1) – u zagradi je ...

blog-grid

  CROHOOPS LIGA, DIVISION I 2018/19 – RASPORED I REZULTATI 1. kolo – 30.9.18. Savica City vs. AKK Trešnjevka 90:121 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 87:81 Bosco vs. Stožer XII 89:80 Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 78:7...

blog-grid

    CROHOOPS LIGA, DIVISION II 2018/19 – RASPORED I REZULTATI 1. kolo – 30.9.18.   Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 75:65 Buzin 22s vs. OTH Ravens 80:85 HAKK Mladost vs. Antitalenti 74:69 Eurostep Playaz vs. Mic...

blog-grid

CroHoops League All-Time Individual Highs   Points 78, Damir ‘Feliks’ Mijic, Savica City vs. Slobostina SmoothStrikers, May 25th, 2016. HIGHLIGHTS 64, Alen Trepalovac, Savica City vs. Dubrava Yellow Hill, April 10th 2015. HIGHLIGHTS 57, Marko...

blog-grid

2018 CroHoops League Champions – Jankomir Transformers MVP – Branimir Devčić (Savica City)     2017 CroHoops League Champions – Jankomir Transformers MVP – Marko Grozdanić (Invicta)     2016 CroHoops League C...

blog-grid

    Svim Crohoops ekipama Division I i Division II lige trenutno na raspolaganju stoje sljedeći slobodni igrači:   LISTA SLOBODNIH IGRAČA 2018-19 G Toni Pojavnik G Dominik Tolic PF Vanja Kljaic PF/C Ivan Lovrak F Nikola Petrušić F/C Ju...

blog-grid

    S posebnim ponosom objavljujemo vijest da s današnjim danom otpočinje suradnja CroHoops lige i specijaliziranog košarkaškog dućana GrosBasket za nastupajuću sezonu 2018-19. Detalji suradnje uskoro će biti preneseni voditeljima ekipa C...

blog-grid

Čestitamo novom CroHoops sastavu Antitalenti na osvojenom 1. memorijalnom turniru Damir Gal & Jakša Denich, revijalnom CroHoops Liga Kup turniru 2018.     Rezultati 1. Memorijalnog turnira Damir Gal & Jakša Denich 23.9.2018.   Preliminarna r...

blog-grid

    Sastav Slobosonicsa (CroHoops Division II) sinoć je po prvi puta prezentirao nove dresove, koji u uzbudljivom logotipu objedinjavaju motiv nekadašnje NBA ekipe Seattle Supersonicsa s motivom tornja crkve u zagrebačkom kvartu Sloboštini! ...

blog-grid

    Voditelj Savica City Marko Tomasović ovih je dana skinuo veo s kadrovske križaljke trostrukih prvaka za 2018/19. Kako odsustvo Pepsija Božića, Felixa Mijića, Marka Dmitrovića i Tomislava Salopeka (biti će na rosteru ali neće particip...

blog-grid

  Jedan od prošlosezonskih nositelja igre Trešnjevke te najboljih defanzivnih igrača CroHoops Division I, hitronogi branič Luka Žilić, ekskluzivno je za crohoops.com potvrdio glasine o prelasku u redove najbolje plasirane ekipe prošlosezonskog...

blog-grid

Joso Škara, Građevinski fakultet    

blog-grid

Vedran Brozović, IX Gimnazija      

blog-grid

Branimir Devčić, krilni igrač trostrukih CroHoops prvaka Savica City, proglašen je najkorisnijim igračem CroHoops amaterske košarkaške lige u netom završenoj natjecateljskoj sezoni 2017/18. Statistički uvjerljivo najkorisniji igrač lige u regula...

blog-grid

  Lista najboljih zakucavača CroHoops Division I u sezoni 2017/18 Branimir Devčić, Savica City 32 (+8 doigravanje) Fred Krajačić, Savica City 6 (+1 doigravanje) Franjo Grbešić, Invicta 5 Filip Tušek, Stožer XII 4 Marin Petrić, Spursi 3 (+3 ...

blog-grid

Čestitamo Jankomir Transformersima na osvojenoj drugoj uzastopnoj tituli prvaka CroHoops Lige! Danas, u do samog kraja napetoj majstorici finalne serije, trećoj utakmici serije u posljednjih 36 sati, Jankomir bolji od najvećih rivala Savica City rezult...

blog-grid

CroHoops Liga Divizija I, sezona 2017/18 – Raspored & Rezultati   I Kolo Danka Cvjetićanina – 15.10.2017. Jankomir Transformers vs. Multipower   107:76     Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet   75:88     Optika Sokol vs. S...

Top 10 Plays of the Week 7

CHL Division I 18/19 – Lista Strijelaca

Rank Igrač Ekipa PPG
1 Gašparac, Hrvoje Kušlanova 30.7
2 Škara, Josip Građevinski fakultet 24.7
3 Mandić, Bruno Hrelić Disneyland 23.3
4 Gogić, Ivan Jankomir Transformers 23.0
5 Rožman, Filip Invicta 22.3
6 Žilić, Luka Građevinski fakultet 21.9
7 Kovačević, Tomislav Dubrava Y-Hill 21.8
8 Pavković, Ivan Jankomir Transformers 21.8
9 Raić, Domagoj Hrelić Disneyland 20.5
10 Češkić, Miron CroHoops Division I All-Stars 20.3
11 Dugandžić, Franko Optika Sokol Stenjevec 20.3
12 Antunović, Ivo Savica City 20.2
13 Šunjić, Petar Rude Boys 20.1
14 Maznik, Mislav Rude Boys 19.6
15 Bekavac, Luka Jankomir Transformers 19.5
16 Devčić, Branimir Savica City 19.4
17 Kuzmanović, Dario Kušlanova 19.0
18 Mravac, Tomislav Hrelić Disneyland 18.3
19 Šiptar, Tomislav AKK Trešnjevka 18.0
20 Gajski, Tomislav Bosco 17.8
21 Novosel, Luka Stožer XII 17.6
22 Slišković, Saša Savica City 16.6
23 Markočić, Matija Optika Sokol Stenjevec 16.4
24 Škarić, Andrija Kušlanova 16.4
25 Atelj, Ivan Građevinski fakultet 16.0
26 Krajačić, Fred Savica City 16.0
27 Kranjčec, Kristijan Optika Sokol Stenjevec 15.5
28 Bebek, Mario Hrelić Disneyland 15.0
29 Župan, Luka Optika Sokol Stenjevec 15.0
30 Matijević, Ante Hrelić Disneyland 15.0
31 Boras, Tomislav AKK Trešnjevka 14.7
32 Kalinić, Filip CroHoops Division I All-Stars 14.1
33 Dolenčić, Filip Downtown Assassins 14.0
34 Mioč, Josip Hrelić Disneyland 14.0
35 Galić, Davor Jankomir Transformers 14.0
36 Bilandžija, Frano Dubrava Y-Hill 14.0
37 Starjački, Vjekoslav Dubrava Y-Hill 13.8
38 Maglajlija, Benjamin Rude Boys 13.8
39 Grbešić, Franjo CroHoops Division I All-Stars 13.8
40 Bilić, Jakša Invicta 13.6
41 Banić, Bruno Bosco 12.8
42 Kraljik, Mihovil Kušlanova 12.8
43 Katić, Vjeko Stožer XII 12.7
44 Baljkas, Josip Bosco 12.6
45 Lučić, Robert Kušlanova 12.3
46 Krešić, Danijel Jankomir Transformers 12.0
47 Matić, Domagoj Jankomir Transformers 12.0
48 Dragozet, Hrvoje Invicta 12.0
49 Barišić, Vedran Kušlanova 12.0
50 Mazić, Leonardo Invicta 12.0
51 Pojavnik, Josip Kušlanova 11.8
52 Janović, Mislav Bosco 11.7
53 Livajić, Dario Jankomir Transformers 11.5
54 Pavlov, Goran La Perla 11.5
55 Pavlović, Luka Bosco 11.3
56 Tomić, Luka Rude Boys 11.2
57 Piasevoli, Ivan Građevinski fakultet 11.1
58 Antolović, Tomislav Hrelić Disneyland 11.0
59 Ribičić, Matko Dubrava Y-Hill 11.0
60 Brajković, Srđan Stožer XII 11.0
61 Milas, Hrvoje Stožer XII 11.0
62 Sabljić, Josip Optika Sokol Stenjevec 10.9
63 Tušek, Tomislav Stožer XII 10.8
64 Pita, Senad Stožer XII 10.5
65 Perović, Maroje AKK Trešnjevka 10.4
66 Krstulović, Mislav Rude Boys 10.1
67 Tomac, Don Hrelić Disneyland 10.0
68 Baričević, Alan Jankomir Transformers 10.0
69 Nakić, Matej Rude Boys 9.8
70 Zorica, Nikola AKK Trešnjevka 9.7
71 Čibarić, Armano Građevinski fakultet 9.7
72 Matutinović, Tin Kušlanova 9.6
73 Cesar, Dario Hrelić Disneyland 9.5
74 Hrabar, Marko AKK Trešnjevka 9.3
75 Mandić, Karlo Invicta 9.3
76 Crnčec, Ivan Građevinski fakultet 9.2
77 Gluhačić, Karlo AKK Trešnjevka 9.2
78 Sabolčec, Petar Invicta 9.0
79 Vrdoljak, Vinko Bosco 9.0
80 Andrijanić, Marko Jankomir Transformers 8.8
81 Gluhak, Goran Stožer XII 8.8
82 Kalinić, Adam Dubrava Y-Hill 8.6
83 Maslovara, Dean Dubrava Y-Hill 8.3
84 Rudić, Dino La Perla 8.1
85 Vlaho, Matej Optika Sokol Stenjevec 7.8
86 Belošić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.6
87 Lončar, Tomislav Jankomir Transformers 7.5
88 Ramljak, Ivan Hrelić Disneyland 7.2
89 Matolić, Grgur Rude Boys 7.1
90 Kalinić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.0
91 Govedarica, Petar Invicta 7.0
92 Galić, Denien Hrelić Disneyland 6.7
93 Gardijan, Marko Građevinski fakultet 6.5
94 Marijan, Ante Savica City 6.5
95 Lešić, Hrvoje Jankomir Transformers 6.3
96 Modrić, Jerko Građevinski fakultet 6.3
97 Šutalo, Karlo Invicta 6.3
98 Škiljo, Roko Rude Boys 6.0
99 Erceg, Boris Invicta 6.0
100 Klarić, Luka Građevinski fakultet 6.0
101 Kralj, Igor IX Gimnazija 6.0
102 Krivić, Jakov AKK Trešnjevka 6.0
103 Bašura-Vlahek, Vedran Optika Sokol Stenjevec 5.7
104 Capan, Tomislav Optika Sokol Stenjevec 5.6
105 Milanović-Litre, Srećko Optika Sokol Stenjevec 5.5
106 Špiček, Lovro Rude Boys 5.4
107 Poto, Tomislav Kušlanova 5.4
108 Buljan, Branimir Bosco 5.3
109 Žilić, Drago Stožer XII 5.3
110 Doderović, Marko Jankomir Transformers 5.2
111 Dimitrijević, Matija Kušlanova 5.2
112 Held, Hrvoje Kušlanova 4.8
113 Bosnić, Bojan Savica City 4.7
114 Tomasović, Marko CroHoops Division I All-Stars 4.5
115 Pejović, Silvano Bosco 4.5
116 Urukalović, Rafael Stožer XII 4.5
117 Dominis, Krešimir Optika Sokol Stenjevec 4.5
118 Orešić, Bruno Jankomir Transformers 4.3
119 Dilber, Karlo Građevinski fakultet 4.3
120 Pajić, Zoran Savica City 4.3
121 Šarinić, Luka Bosco 4.3
122 Barać, Vjeko Građevinski fakultet 4.2
123 Nikić, Anđelko Rude Boys 4.0
124 Ćorić, Ljupko Jankomir Transformers 3.8
125 Lijović, Ivan Stožer XII 3.8
126 Prica, Vedran Dubrava Y-Hill 3.7
127 Radulović, Ante Građevinski fakultet 3.7
128 Butković, Robert Rude Boys 3.5
129 Milaković, Saša Invicta 3.5
130 Džale, Marinko AKK Trešnjevka 3.2
131 Pavelić, Filip Bosco 3.1
132 Gmajnicki, Kristof-Simon AKK Trešnjevka 3.0
133 Borić, Hrvoje Bosco 2.8
134 Konopa, Hrvoje Stožer XII 2.8
135 Capan, Kristijan Dubrava Y-Hill 2.7
136 Bijelić, Andrija Bosco 2.7
137 Knez, Marko AKK Trešnjevka 2.7
138 Šavar, Luka Stožer XII 2.3
139 Radaković, Igor Invicta 2.0
140 Tomac, Dino Hrelić Disneyland 2.0
141 Nivić, Vlaho Građevinski fakultet 2.0
142 Bekavac, Ante Jankomir Transformers 2.0
143 Kozina, Slavko Kušlanova 2.0
144 Melada, Ivan Hrelić Disneyland 1.8
145 Stanković, Andro Hrelić Disneyland 1.8
146 Malnar, Anton Kušlanova 1.7
147 Gluhak, Damir Stožer XII 1.5
148 Boras, Zvonimir AKK Trešnjevka 1.5
149 Gracin, Bruno Invicta 1.4
150 Megla, Igor Hrelić Disneyland 1.3
151 Bebić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 1.3
152 Vuksanić, Vlatko Stožer XII 1.0
153 Milardović, Filip Invicta 1.0
154 Dželalija, Toni Invicta 1.0
155 Oroz, Antonio Optika Sokol Stenjevec 0.8
156 Molnar, Zvonimir Optika Sokol Stenjevec 0.4
157 Pelaić, Ivan AKK Trešnjevka 0.3
158 Krpo, Darko Stožer XII 0.0
159 Zadro, Miro Hrelić Disneyland 0.0
160 Čolak, Frano Jankomir Transformers 0.0
161 Dorić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 0.0
162 Kurta, Niko CroHoops Division I All-Stars 0.0
163 Meglaj, Filip Jankomir Transformers 0.0
164 Dmitrović, Marko Savica City 0.0
165 Šandrić, Enio Jankomir Transformers 0.0
166 Slunjski, Ivan Hrelić Disneyland 0.0
167 Bashota, Luka Hrelić Disneyland 0.0
168 Mijić, Damir Savica City 0.0
169 Salopek, Tomislav Savica City 0.0
170 Švec, Ivan Savica City 0.0
171 Krivić, Ivan AKK Trešnjevka 0.0
172 Trepalovac, Alen Savica City 0.0
173 Gazić, Ante Građevinski fakultet 0.0
174 Liber, Bruno Građevinski fakultet 0.0
175 Pavić, Filip Građevinski fakultet 0.0
176 Pjevac, Dominik Građevinski fakultet 0.0
177 Jagušić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
178 Vinko, Marin Dubrava Y-Hill 0.0
179 Rudić, Roko Stožer XII 0.0
180 Išerić, Deni Optika Sokol Stenjevec 0.0
181 Božić, Hrvoje Savica City 0.0
182 Tomac, Marko OTH Ravens 0.0
183 Barković, Marko Građevinski fakultet 0.0
184 Zadražil, Tihomir Kušlanova 0.0
185 Drobac, Andi Kušlanova 0.0
186 Grgurić, Karlo Građevinski fakultet 0.0
187 Ćorić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
188 Kokotović, Mislav Downtown Assassins 0.0
189 Hodak, Petar Savica City 0.0
190 Mažar, Nikola AKK Trešnjevka 0.0
191 Kukolja, Kristian La Perla 0.0
192 Jakšić, Lovro Građevinski fakultet 0.0
193 Berisha, Martin Hrelić Disneyland 0.0
194 Hlevnjak, Marko Barić & Sons 0.0
195 Škorić, Marko Downtown Assassins 0.0
196 Perić, Dominik Građevinski fakultet 0.0
197 Cikron, Andrija Barić & Sons 0.0
198 Tušek, Filip Stožer XII 0.0
199 Petrović, Nenad Barić & Sons 0.0
200 Devčić, Hrvoje Savica City 0.0

Division I Tablica 18.11.2018.

#1 Jankomir Transformers 7-1 (816:679)
#2 Optika Sokol Stenjevec 7-1 (715:596)
#3 Invicta 7-1 (729:631)
#4 Građevinski fakultet 6-2 (694:603)
#5 Bosco 6-2 (700:644)
#6 Kušlanova 5-3 (676:693)
#7 Dubrava Yellow Hill 4-4 (696:695)
#8 Rude Boys 3-5 (705:742)
#9 AKK Trešnjevka 1-7 (624:698)
#10 Hrelic Disneyland 1-7 (611:693)
#11 Savica City 1-7 (660:790)
#12 Stožer XII 0-8 (569:731)

CHL Division II 18/19 – Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Zelić, JureLa Perla27.8
2Križanović, JosipOTH Ravens25.8
3Gril, NikoHAKK Mladost25.3
4Ban, MarinBuzin 22s23.7
5Hlevnjak, MarkoBarić & Sons20.6
6Markusi, IvanAntitalenti20.5
7Kovač, JosipBarić & Sons19.3
8Baljkas, IvanSKK Sibenik19.0
9Grbešić, FranjoCroHoops Division I All-Stars18.5
10Pulić, NikolaSKK Sibenik18.3
11Božić, DinoAntitalenti17.9
12Peran, ŠimeSKK Sibenik17.2
13Dodig, FabijanSKK Sibenik17.0
14Balaško, DemianHAKK Mladost17.0
15Češkić, MironCroHoops Division I All-Stars16.4
16Bilić, IvanHAKK Mladost16.3
17Miko, DamjanMicroclima Legionari16.3
18Cindrić, LukaAntitalenti16.2
19Konjević, AljošaMicroclima Legionari16.0
20Tošić, FilipOTH Ravens15.0
21Brusač, MatkoLa Perla14.6
22Milatić, JakšaHAKK Mladost14.3
23Maras, MateAntitalenti14.0
24Seničić, LukaAntitalenti13.5
25Vargić, VjekoslavEurostep Playaz13.4
26Boras, AntonioCroHoops Division II All-Stars13.3
27Ribičić, MatkoDubrava Y-Hill13.0
28Bašić, NikoSlobosonics13.0
29Cvitanović, PetarDowntown Assassins12.8
30Galić, DomagojLa Perla12.3
31Raić, BornaAntitalenti12.0
32Lončarić, EmanuelOTH Ravens12.0
33Koren, LukaBuzin 22s11.5
34Marjančević, MarkoCroHoops Division II All-Stars11.3
35Deković, DomagojCroHoops Division II All-Stars11.3
36Kopić, DarkoAntitalenti10.7
37Marinović, MarinSlobosonics10.7
38Galov, DanielOTH Ravens10.5
39Perković, VedranBarić & Sons10.5
40Mihaljević, FranSlobosonics10.2
41Brlić, IvanUncleDrew’s YoungBloods10.1
42Herceg, StjepanHAKK Mladost10.0
43Pavlov, GoranLa Perla10.0
44Arbutina, LukaHAKK Mladost9.8
45Kadić, AntonioOTH Ravens9.5
46Kokotović, MislavDowntown Assassins9.5
47Čačić, MarinoBarić & Sons9.2
48Bilić, FranHAKK Mladost9.0
49Pavlović, LukaLa Perla9.0
50Žužul, AnteHAKK Mladost9.0
51Kovačić, VedranAntitalenti8.9
52Simov, SvenMicroclima Legionari8.8
53Slivonja, IvanAntitalenti8.8
54Stojanović, IvanEurostep Playaz8.8
55Jakić, PetarBuzin 22s8.8
56Dolenčić, FilipDowntown Assassins8.7
57Lučev, ToniSKK Sibenik8.6
58Crnković, LovroMicroclima Legionari8.5
59Radić, FilipHAKK Mladost8.0
60Gojnić, MakDowntown Assassins8.0
61Bago, MarinHAKK Mladost7.8
62Cikron, AndrijaBarić & Sons7.7
63Ljubičić, KarloEurostep Playaz7.7
64Salaić, SvenDowntown Assassins7.5
65Bučević, TomislavEurostep Playaz7.5
66Gnjidić, FilipBuzin 22s7.4
67Krstanović, MislavSlobosonics7.4
68Tadić, JozoSlobosonics7.3
69Šćukanec, EmilDowntown Assassins7.2
70Mićanović, StipanSlobosonics7.2
71Musil Todorović, DavidSlobosonics7.0
72Biondić, MislavOTH Ravens6.8
73Ožić, KarloUncleDrew’s YoungBloods6.8
74Cota, KarloOTH Ravens6.8
75Mrdeža, LovroSKK Sibenik6.6
76Perić, MarioUncleDrew’s YoungBloods6.4
77Cerovac, LukaUncleDrew’s YoungBloods6.4
78Penava, IvanBuzin 22s6.4
79Jelović, DomagojDowntown Assassins6.3
80Pahlić, RokoEurostep Playaz6.3
81Beranek, VedranMicroclima Legionari6.3
82Hum, MarkoBuzin 22s6.2
83Pijanović, FranSlobosonics6.2
84Vuchetich, NikoOTH Ravens6.0
85Jelavić, MarkoUncleDrew’s YoungBloods6.0
86Sučić, ZvonimirAntitalenti5.8
87Menix, PavaoMicroclima Legionari5.8
88Zwettler, ChristianOTH Ravens5.8
89Raguž, DarkoEurostep Playaz5.8
90Rogović, DorianOTH Ravens5.8
91Kukolja, KristianLa Perla5.7
92Bakrač, LukaHAKK Mladost5.6
93Čorhodžić, AdisEurostep Playaz5.6
94Ožić, FilipUncleDrew’s YoungBloods5.4
95Topić, AnteEurostep Playaz5.3
96Marić, AnteUncleDrew’s YoungBloods5.3
97Škorić, MarkoDowntown Assassins5.2
98Prug, ToniLa Perla5.0
99Bilić-Prcić, FranoMicroclima Legionari4.8
100Mazalin, ŠimeOTH Ravens4.7
101Ćavar, FilipOTH Ravens4.6
102Kranjčec, DavorinBuzin 22s4.6
103Pačak, BorjanBarić & Sons4.5
104Grgec, LovroOTH Ravens4.4
105Tomac, MarkoOTH Ravens4.3
106Erceg, BorisHAKK Mladost4.3
107Bubalo, LukaLa Perla4.3
108Ljubej, FranDowntown Assassins4.3
109Zrakić, BonoEurostep Playaz4.2
110Petrović, NenadBarić & Sons4.2
111Krmek, GordanHAKK Mladost4.0
112Perički, IvanBuzin 22s4.0
113Datković, AntonioSlobosonics4.0
114Komadina, PaškoSlobosonics3.8
115Pancirov, PaškoSKK Sibenik3.8
116Lakoš, DinoMicroclima Legionari3.8
117Pasini, LukaBarić & Sons3.5
118Kero, MarkoSlobosonics3.5
119Varga, VladoSlobosonics3.4
120Bego, IvanSKK Sibenik3.3
121Kulušić, RicardoSKK Sibenik3.3
122Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars3.3
123Novokmet, MateSlobosonics3.3
124Jakabfi, SvenBuzin 22s3.3
125Rudić, DinoLa Perla3.0
126Veizović, MarkoAntitalenti2.8
127Stiplošek, DaliborMicroclima Legionari2.8
128Jelović, MarkoDowntown Assassins2.8
129Koren, PetarEurostep Playaz2.8
130Skokić, DorianSlobosonics2.7
131Horvat, DomagojUncleDrew’s YoungBloods2.5
132Blažević, FranoAntitalenti2.5
133Huljev, DomagojSKK Sibenik2.4
134Blažinić, DomagojBarić & Sons2.4
135Talijanac, IvanBuzin 22s2.4
136Horvat, FilipBarić & Sons2.0
137Kljujev, AndrejEurostep Playaz2.0
138Bazmenjak, IvanHAKK Mladost2.0
139Kostanić, MarkoLa Perla1.6
140Galez, ĐuroUncleDrew’s YoungBloods1.5
141Mikešić, ToniEurostep Playaz1.5
142Paljušić, AlenSlobosonics1.3
143Pilipović, ŽelimirBuzin 22s1.2
144Topić, IvanAntitalenti1.0
145Čančar, DamirBuzin 22s1.0
146Miočić, DarioBuzin 22s1.0
147Petrović, JakovSKK Sibenik0.8
148Stiperski, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.8
149Ferlež, LukaBuzin 22s0.7
150Dukić Hrvoić, JurajDowntown Assassins0.3
151Barić, IgorBarić & Sons0.1
152Cortés Elorza, IñigoOTH Ravens0.0
153Ljubičić, MislavSlobosonics0.0
154Ivanković, VedranBarić & Sons0.0
155Dvorneković, DanijelBarić & Sons0.0
156Veverec, LukaBarić & Sons0.0
157Božek, PetarOTH Ravens0.0
158Grgić, DomagojSlobosonics0.0
159Horvat, MataSlobosonics0.0
160Bašić, IvanSlobosonics0.0
161Čuljat, NikolaAntitalenti0.0
162Kuraja, MatejAntitalenti0.0
163Maljić, MatijaAntitalenti0.0
164Bura, ValentinOTH Ravens0.0
165Ćališ, FilipHAKK Mladost0.0
166Hafner, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.0
167Pavelić, FilipBosco0.0
168Bijelić, AndrijaBosco0.0
169Šarinić, LukaBosco0.0
170Buljan, BranimirBosco0.0
171Banić, BrunoBosco0.0
172Gajski, TomislavBosco0.0
173Held, HrvojeKušlanova0.0
174Nikić, AnđelkoRude Boys0.0
175Drobac, AndiKušlanova0.0
176Dimitrijević, MatijaKušlanova0.0
177Škiljo, RokoRude Boys0.0
178Butković, RobertRude Boys0.0
179Krstulović, MislavRude Boys0.0
180Tomić, LukaRude Boys0.0
181Izetbegović, OmarBarić & Sons0.0
182Bašić, AnteBarić & Sons0.0
183Matolić, GrgurRude Boys0.0
184Gracin, BrunoInvicta0.0
185Nakić, MatejRude Boys0.0
186Vranić, BernardSKK Sibenik0.0
187Malnar, AntonKušlanova0.0
188Kopanja, PetarSKK Sibenik0.0
189Milanović-Litre, SrećkoOptika Sokol Stenjevec0.0
190Vrdoljak, VinkoBosco0.0
191Žagar, MaksimilijanUncleDrew’s YoungBloods0.0
192Skočir, DinoUncleDrew’s YoungBloods0.0
193Baljkas, JosipBosco0.0
194Radaković, IgorInvicta0.0
195Pejović, SilvanoBosco0.0
196Pojavnik, JosipKušlanova0.0
197Matutinović, TinKušlanova0.0
198Zadražil, TihomirKušlanova0.0
199Šeparović, MarkoOTH Ravens0.0
200Vidović, ViceSKK Sibenik0.0
201Kunić, LovroUncleDrew’s YoungBloods0.0
202Borić, HrvojeBosco0.0
203Piskač, MarkoHAKK Mladost0.0
204Modrić, NikšaUncleDrew’s YoungBloods0.0
205Bradvica, MislavLa Perla0.0
206Petrović, DuškoLa Perla0.0
207Žugaj, LukaMicroclima Legionari0.0
208Lovrić, ToniSKK Sibenik0.0
209Kološ, BorisEurostep Playaz0.0
210Micić, JosipEurostep Playaz0.0
211Brusač, MislavLa Perla0.0
212Mucalo, MarioLa Perla0.0
213Periša, Jakov JureHAKK Mladost0.0
214Milošević, LukaHAKK Mladost0.0
215Lučić, RobertKušlanova0.0
216Maglajlija, BenjaminRude Boys0.0
217Gašparac, HrvojeKušlanova0.0
218Poto, TomislavKušlanova0.0
219Barišić, VedranKušlanova0.0
220Kozina, SlavkoKušlanova0.0
221Jelovčić, RokoSKK Sibenik0.0
222Nerber, IvanSKK Sibenik0.0
223Kalinterna, IvanHAKK Mladost0.0
224Hanžek, VjeranHAKK Mladost0.0
225Hodak, PetarDowntown Assassins0.0
226Markušić, MatijaMicroclima Legionari0.0
227Markežić, MarkoMicroclima Legionari0.0
228Jerkin, AnteSKK Sibenik0.0

Division II Tablica 18.11.2018.

#1 Antitalenti 6-1 (610:410)
#2 HAKK Mladost 6-1 (546:440)
#3 Eurostep Playaz 5-2 (425:362)
#4 Slobosonics 5-2 (461:399)
#5 SKK Šibenik 5-2 (474:450)
#6 Microclima Legionari 4-3 (460:413)
#7 La Perla 4-3 (466:449)
#8 OTH Ravens 3-4 (524:532)
#9 Uncle Drew’s Young Bloods 2-5 (405:472)
#10 Baric & Sons 1-6 (451:501)
#11 Downtown Assassins 1-6 (374:570)
#12 Buzin 22s 0-7 (374:564)

Kategorije